Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą dostałam dostawę. Cały nowy stojak z Wawel, zestawy, pełno słodyczy świątecznych, masa makowa, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo tego ile wozkow w sumie.... pewnie jak na lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawe dostalas a co z mmka tez masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostawy podobno są wstrzymane do 20 listopada, takie info od regionalnego dostałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam, MM-ki nie ma. Całą zeskanowałam i mi kochany pan informatyk zrobił czary-mary i mam ją już zaksięgowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha. Przyszły też bakalie z Bakallandu-po 2 kartony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja MM miałam już od samego rana mimo że towar był dopiero o 13:) ale jestem zszokowana tym co dostałam;/ ogólnie fajnie że cała paleta zestawów kosmetycznych ale ta spożywka to przesada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby chcą zeby wziększyć sprzedaż.. ale jak to zrobic skoro tylko spozywka i spozywka przychodzi a ludzie potrzebuja białego jelenia i kreta np :/ juz nawet nie przychodza i nie pytaja czy będzie bo jak można przychodzić do sklepu w którym nie ma wiecznie tego czego szukaja heh u nas chcą kupować chemie i kosmetyki a spozywke maja w trzech marketach obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze co za burdel. Ja też dostawa o 13 i brak MM-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy robić obrót ze spożywki, która jest droższa niż gdzieś indziej no i z mr house, pieluszek bambino, poppeys etc etc, bo na pewno nie z konkretnego towaru. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a takie np. pieluszki bambino czyli produkt naszego pana K. jest w Tesco o 1 pln tańszy - no chyba że u nas ta wspaniała promocja w której o ile dostaniemy sprzedaje się tylko rozmiar maxi a tego akurat często brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś mógłby napisać jak drukuje się nowe cenówki bo wcześniej był wpis ze wchodzimy w zakładkę marketing ale ja takiej zakładki nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie obniża cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez dzisiaj dostawa byla oczywiscie bez mmki wiec trzeba bylo wszystko skanowac... duzo zestawów, stojak wawel, stojaki dayli szkoda, że mało stabilne i dużo podpasek naturella i always no i te bakalie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest marketing w finansach chyba ja znalazlam kurcze nie mam kompa przed soba ale wiem ze gdzies tam powinien byc :) a po co wam te cenowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana cen jest w oknie sprzedażowym w opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim cudem macie dostawy skoro podobno sa one wstrzymana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrzymane*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tego nie kumam bo u nas wstrzymene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w niektórych sklepach są wstrzymane dostawy bo dziś dzwoniłam do magazynu i tak mi powiedziała tamta pani:-) a wiecie może czy da się anulować zaksięgowana MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobiłyście ze starymi kasami po zamontowaniu nowego sprzetu???Odsyłka do Magazynu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO...ktoś odebrał na magazynie?. Ja dzisiaj 15 razy dzwoniłam i nic. Stare kasy odesłać na magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOOO
czy ktos wie czy bedą jakieś bony ? ludzie praktycznie każdy zaklad ma jakieś bony paczki na święta juz nie wspomne o paczkach na mikolaja jakie maja zaklady dla dzieci rossman nie dosc ze ma karte na ktora pracownice mogą kupowac u nich wszystko -30% TO MAJA SOCJALE TAKIE ze hoho a tu co ja sie pytam bida z nyndzą.......................................... jak mogą TAK TRAKTOWC LUDZI!! nie dosc ze robimy za gowniane pieniadze to nawet na swieta nic nie dają ? PORAZKA TA FIRMA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak robi się zużycie własne i przeterminowane rzeczy na nowym systemie? napiszcie proszę krok po kroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magazyn-operacje magazynowe-rozchod wewnetrzny-tworzony Rw-f1 dodaj-typ dokumentu-wybrać potrzeby socjalne-f10-f1 dodaj-żółta zakładka i po kodzie-ilość-zatwierdź-i tak po kolei-na końcu f10 ksieguj. To zużycie własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magazyn-operacje magazynowe-wydania z magazynu-tworzone wydania-f1 dodaj-wydanie z magazynu MM-nazwa odbiorcy żółta zakładka-magazyn centralny-f10-opis wpisać co robisz-i albo f1 i szukasz albo f9 wczytaj i wczytanie z kolektora-na koniec f10. Tak robisz przeterminowane,uszkodzone,przemagazynowania i zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na święta nie ma co pewnie liczyć że wogule cos dostaniemy.Firma przecież jest biedna! Zreszta tak jest co rok!A co do reszty to nie mam sił już się wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×