Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Oj wypadałoby, wypadało, albo jakieś polary, w końcu mamy listopad i letnie koszulki polo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieć dostawę w czwartek i nikt nic na magazynie nie mówił o zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytałaś się o to? Mi dzisiaj powiedziano, że z powodu 11-go listopada dostawa z piątku na poniedziałek i że w ten poniedziałek nie będzie bo w magazynie mają w piątek inwentaryzację. Ale ja się spytałam dokładnie o terminy, lepiej zadzwoń, żeby na próżno całej załogi nie ustawiać a i tak dostawy nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wchodzą Wam ceny promocyjne, czy za kazdym razem przy kliencie z gazetką w reku ręcznie zmieniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby ten czwartek po zmianach już. Dzwoniłam i pytałam czy doszło zamówienie,bo w piątek wysyłałam pierwszy raz nowym systemem i powiedziała,że doszło i na czwartek jest dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast durnego konkursu na agugu to by dali kazdemu "parę groszy" na święta... szkoda, że normalnie do 20 nie mamy otwarte!!!!!! parodia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli Polska Sp z o.o. to sieć drogerii spożywczych. Cały czas zwiększamy liczbę naszych sklepów, dlatego też w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy- ludzi odważnych, nie bojących się nowych wyzwań, pracy w szybkim tempie i pod presją czasu. Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie z realnymi perspektywami kształtowania ścieżki kariery zawodowej. Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy oraz do wysłania swojego CV:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajcie spokój....najlepiej gdyby wszyscy "starzy" pracownicy, którzy pamiętają "lepsze czasy" pouciekali, na ich miejsce przyjdą nowi, co będą myśleć, że to, co się dzieje to jest normalne i tak musi być, nowi "niepełnosprawni" zwłaszcza ;) a jeśli chodzi o ten chory konkurs agugu to tak mi się nasuwa wniosek, że te sklepy, które wygrają (a wygraja oczywiście te same co wcześniej) dostaną nagrody z naszego wspólnego socjalu....bo gdzie on jest teraz??? tego najstarsi Rzymianie nie wiedzą, choć powinien być w tej firmie, skoro zatrudnia powyżej 20 pracowników na pełny etat, taki niestety jest obowiązek, do którego firma musi czy chce czy nie się zastosować, mam nadzieję, że ktoś sie w końcu za to weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego ogloszenia nalezy dodac;potrzebujemy ludzi,ktorzy beda chetnie pracowac za marne pieniadze,bez socjalu i wezma odpowiedzialnosc za caly balagan z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może jak wychwycić róznicę kasową na tych nowych raportach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica kasowa wychodzi w pieniądzach odkładanych do sejfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik sklepu wychwyci różnice w czym takim jak PRZEGLĄD DEKLARACJI KASJERKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ,wam tez wychodzi róznica jak macie operacje cash back??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kwoty cash back i kwoty wypłat za faktury kosztowe zawsze wychodzą jako różnica "minus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cash back widnieje jako kasa odkładana do sejfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd macie informacje, że na święta nie będzie niczego? i że firmy nie stać na bluzy dla pracowników? bo co do bluz to słyszałam, że owszem z poślizgiem ale do końca listopada powinnyśmy dostać, co do świąt to nie pytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi bluzami to fajnie by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałyście sytuacje ze nie dało sie zrobić wpłaty do banku na nowym systemie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a chyba nas nie poczęstują inwenturą w nowy rok...??? ktoś coś wie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wypłary coraz mniejsze jaja sobie robia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz spytam o tą różnicę,bo u nas nowe kasy od piątku i nie kumamy co od czego odjąć po kolei,żeby sprawdzić czy nie ma różnicy :) Jak ktoś może wytłumaczyć krok po kroku to będziemy wdzięczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnicę widać w deklaracjach kasjerskich, ale widać ją w kwocie na samym końcu wydruku, czyli tej do banku (oddaję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a h,,,, z ta firma wkoncu sie zwalniam ludzie,szukajcie sobie pracy,bo tu juz na wiecej kasy nie ma co liczyc chyba ze na wiecej nerw to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wydrukować na nowym systemie brakujące cenówki? Bardzo proszę o info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzisz w zakładkę marketing wciskasz chyba dodaj i zaznaczasz czy pojedynczo skanujesz i drukujesz.Jedna cenówka na całą kartkę wychodzi więc lepiej zebrac większa ilość produktów i zrobić razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak zrobic zamowienie pro forma chodzi mi dokladnie o to jak go zaksiegowac zeby towar wchodzil na kase bo kazali przyjasc dostawe przez pro forme doszlam do momentu f 10 wyslij i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wyslij musi to przejsc przez magazyn pusza to odesłac jako mm... najlepiej zadzwoń i powiedz ze proforme wysłałas i prosisz o natychmiastowe odesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze magazyn nie odbiera od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez dzisiaj dzwonilam i nie odbeiraja :/ a ja dostawe przyjelam przez inwentaryzacje czesciowa, dopisz mam nadzieje ze nie bedzie zle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwonię prawie codziennie na magazyn i zawsze odbierają za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×