Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
niezła kondycja firmy znowu kasy im brakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i my musimy szybko do godziny 10 im wysłać kasę a oni wypłaty zawsze spóźnione;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyslac pieniadze do 10?? pytam sie?? jedna dziewczyna rano...druga przychodzi na zmiane po 13?? mamy zamknac sklep zeby wyslac te pieniadze?? nie mam zamiaru dzwonic po dziewczyne w dniu jej wolnym od pracy!!! to kolejny dowod ze ludzie pracujacy w biurze i nasi regionalni nie maja zielonego pojecia jak faktycznie wyglada praca na sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy nie lepiej przeniesc sie gdzies gdzie daja paczki?? skoro tak wam na tym zalezy.. wałkujecie caly czas jedno i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny załatwiałyście sobie to orzeczenie o niepełnosprawności??? dostałyście premię czy to jedna wielka ściema?? i wyzysk jakich dotacji dla firm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszałyście coś o zamykaniu placówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam premie jednorazową za orzeczenie ale ja juz miałam wczesniej,i od razu przesłałam,a ta co sie tam pluje ze wałkujemy ciagle to samo bo chodzi nam o docenienie pracownika,to chyba jest jakas nienormalna,ja uważam ze ogólnie marnie zarabiamy,i powinno byc cos dodatkowo bo to zawsze lepiej motywuje pracownika ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dawnych czasów kierownik regionu był w sklepie raz w miesiącu, a teraz? To kierownik działu sprzedaży był u nas częściej niż teraźniejszy region. Przy okazji pozdrawiam Pana Tomasza. Mam nadzieję,że doszedł Pan już do siebie po pracy w DAYLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna sie zwolnic aby to było z dnia na dzien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasy dla nas na święta nie mają, ale kierownik sprzedaży nową furą się buja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam napisac wypowiedzenie aby dac w jeden dzien a na drugi juz nie przychodzic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedzenie i chorobowe lub urlop zaległy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało sie znaleźć lepszą pracę ??? czy ta juz wkurzyła kankretnie?? że kolezanka sie zwalnia w trybie "już teraz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz jestem wku....... na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzenie-pamiętać,żeby dac w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest firma dla ludzi o baaaarrrrrdzo mocnych nerwach!!! mi udało sie juz nie przejmować i uwierzcie ze jest zdecydowanie lepiej :) mnie juz śmieszy to wszystko a w szczególności regionalni z ZEROWYM ilorazem inteligencjii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co własnie chodzi z tym wypowiedzeniem w piątek ?? bo była juz jakiś czas temu wzmianka ale nie wiem do końca o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres wypowiedzenia zawsze kończy się w sobotę. A więc jak złożysz wypowiedzenie nawet 18.11., to i tak skończy Ci się okres wypowiedzenia i umowa dopiero 7.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak np dzisiaj 15.11 to wtedy kończy się 30.11 dobrze zrozumiałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc lepiej złożyć wypowiedzenie w piątek. Jeżeli masz 10 zaległych dni urlopu,to musisz go wykorzystać. i wtedy nie przychodzisz z dnia na dzień do pracy. Jeżeli masz więcej niż 10 dni, to możesz isć na urlop i w czasie jego trwania złożyć wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Złożone 15 kończy się 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie zwolnie za porozumieniem stron,czyli mozna wtedy z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki bardzo :) juz wiem o co chodzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnienie za porozumieniem stron byłoby najlepsze. Ale pracodawca musi na to przystać. Jak masz zaległy urlop, to na pewno najpierw będziesz musiała go wykorzystać. Możesz zaproponować w wypowiedzeniu datę ostatniego dnia urlopu i jeżeli pracodawca na to pójdzie,to już nie wracasz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha. Jeszcze jedno-jeżeli w ciągu ostatnich 6 miesięcy byłaś zarejestrowana w Urzędzie Pracy,podjęłaś pracę a teraz rozwiążesz umowę za porozumieniem stron, to dopiero po 90 dniach będzie przysługiwał Ci zasiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz małe dziecko to też masz dwa dni opieki do wykorzystania w roku. Ale to na pewno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak będą rozliczane te inwentury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekawa jak połowe towaru nie wchodzi i trzeba dopisywac,śmieszne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie niepotrzebni są ci regionalni. Przecież wszystkie ważne informacje dostajemy z biura przez email albo sms. Te pieniądze z ich wynagrodzeń na pewno dałoby się lepiej wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×