Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
niedziela masakra dobrze ze promocja bo by były nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te niedziele to nie wypal masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to obchodzi ,wszyscy z gory maja to w du.....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zajęcie...najpierw promocja a później lektura w postaci raportu (zestawienie sprzedażowe ;-) ) Czytałam kilkanaście razy i nic w ząb nie zakumałam :-P może jutro w 3 nad tym pomyślimy. Ale tabeleczki pikne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro jest ta dostawa wkoncu czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny pracownik
to co się czyta na tym forum to przechodzi ludzkie pojęcie... tak nie funkcjonuje żadna sieć handlowa...szczerze współczuje obecnym pracownikom i zachęcam do podjęcia ryzyka , czasem się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to nie ma jutro dostawy. Tak mi powiedziała pani z magazynu w zeszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale byla rozpiska ze sa dostawy. pozdrawiam starego pracownika - stary pracownik moze i.masz racje bo takiego cyrku nigdy nie bylo. regulaminu pracy nie ma albo wybieraja sobie tylko te podpunkty ktore im pasuja fundusz zawieszony na 2 lata tez nie bylo pisma zadnego...smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tymi bluzami?? będą czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bluzy ? lepiej sweterek sobie kup w lumpeksie bo za nasza wyplata to gdzie indziej sie nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje tylko jak cos lumkeks wchodzi w gre heh tak samo śmiechu warta kasa na pranie koszulek roboczych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy teraz jak sa te nowe systemy to my dalej wpisujemy dpstawe do czerwonego zeszytu?? wczesniej tez wychodzil wydruk o akcji promocyjnej jak sie skonczyla a teraz to juz nie wychodzi to to trzeba samemu jakos drukowac?? czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie drukujemy, a kwotę z dostawy w razie czego zawsze wpisuje do księgi przychodów:) W tej firmie to nigdy nic nie wiadomo, więc przezorny zawsze ubezpieczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta tabelka od regionalnej to też totalny niewypał;/ Tak jak ją zrozumiałam tak wypełniłam, ale i tak zrobiłam swoja bo wysłała ją jako JPG i nic nie dało się w niej wpisać;/ Po prostu żadna z nas nie pracuje 7 dni w tygodniu,więc dlatego dni w tabelce jest 6:) I niektóre (te które na cały etat) będą miały rozpisane 6 dni, a inne tylko 2 lub 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakis sposob zeby sie dodzwonic do informatykow to wogole jest cud tam sie dodzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani regionalni jeżeli poczytaliście sobie wpisy to może wysnujecie jakieś wnioski pomyślcie jak traktujecie swoich podwładnych nakazujecie im rzeczy niemożliwe dostajecie takie sms/y ok ale chyba umiecie myśleć i mówić i swoim kierownikom naświetlić sytuację albo im dajcie nasze wpisy do poczytania i pamiętajcie myślenie nie boli i mamy wolność słowa pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni długo nie pociagna z tym towarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile wózków na koniec listopada wyjdzie z przeterminowanych rzeczy;/ ja mam jakieś 100 sztuk mr house do wc, mnóstwo spożywki itd;/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chore to jest chyba po to żeby jedna z druga do oczu zaczela sobie skakać bo będzie walka i klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olac to ten system wymyslony,przez idio......w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się nz poprzedniczka rozpisać to mogę ale i tak nie ma szans na zrealizowanie wyznaczonego celu bo od 3 lat ten sklep nie osiagnal nawet takiego obrotu hehe w zadnym miesiącu nie mowiac już o listopadzie który u nas jest bardzo slabym miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak to czytac ta tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy na prawdę tak bardzo się tymi zestawieniami przejmujecie? przecież jak klient nie chce to nie kupi, na siłe mu nic nie wciśniecie to raz a dwa jakby był towar, o który klient pyta to może i byśmy normy wyrobily a tak...najwspanialsze promocje klienta nie przyciągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mam wolne.Co z kasy mamy wciskać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyny do szyb mr House ,neutrogena ,i nie pamiętam dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dalszym ciągu agugu i wspaniale blacki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no tak black po 2.49 ... czyli w sumie oprócz neutrogeny która ma dobrą cenę jeśli chodzi o krem do rąk z pomadką wszystko w cenach stałych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak wam idzie sprzedaż kasowa?? czy macie takie dni ze nie sprzedacie ani jednej sztuki za caly dzień?? bo my tak mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za tabelka ?:/ ja nic nie mam ha ha a co do sprzedazy kasoweej my prawie caly czas mamy sztuka albo dwie olac ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×