Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Tak,są takie dni, najczęściej w niedziele. Teraz to przesadzili z tymi black-ami, lepiej by się sprzedawał sok do rozcieńczania(najlepiej malina z cytryną) bo to nie pora na takie napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Za smieszna sprzedaż Black dostaniemy zegarki:-)z***biście na więcej ich nie stać, zamiast tego lepiej by dali bony na święta ! Jak nie sprzedamy to jesteśmy wypisane na wspaniałą listę a na końcu podsumują wyniki i polecimy po kolei!!!!!! To się staje chore!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam że dziewczyny wcale nie sprzedawają ,olewają to.Jakbyśmy wszystkie się zbuntowały to może by to zadziałało ale są pupilki kierowników!!!!Które chcą być bardzo aktywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co maja zwalniać nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt przemyśleli by tą aktywna spedaż bo rozumiem że chcąsiętej ogromnej ilości blacków pozbyć ale chyba lepiej sprzedać np. teraz ten syrop w promocji bo więcej się osób skusi na niego bo teraz sezon niż na blacka u nas sierdnia wieku klientów to ok. 40-60 lat i starsze panie raczej tego nie kupią tylko popukają się w czoło szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia jak oni ten towar zamawiają. Myślą że będą miec utargi jak w super marketach. Na stanach tak w makabrycznych ilościach maja towaru i w dodatku do d... jakość, bo jak umyć okna takim płynem który tylko smugi zostawia. Daje jeszcze poł roku i firma ogłosi upadłość.Porażka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tej nieprzemyślanej przez nich promocji to bobrze by się jeszcze sprzedawały herbaty bo tez są w promocji. o wiele lepiej by na tym wyszli, ale przecież oni są mądrzejsi, zobaczymy jak długo tą mądrością porządzą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas z kasy nic tez nie możemy sprzedać,bo ludzi coraz mniej.Ci którzy jeszcze przychodzą już ten syf kupili i więcej nie chcą.Klienci narzekają na braki,a dostaw ciągle nie ma.Spożywka to wielka porażka ludzie chcą drogerii.,a tu jest cyrk na kółkach.Sprzeczne informacje na temat dostaw.Regionalna ma swój harmonogram dostaw,a magazyn swój.Kto ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze nie tylko u nas jest problem z dostawami, kazdy podaje inny dzien ;/ a moze mi któraś pomóc w sprawie zamówienia? Chodzi mi glownie o to czy jak sklada sie zwykle zamowienie to zaznacza sie pro forma albo promocja? czy bez zaznaczania sie to wysyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Black w takiej cenie czyli 1,99 będzie się sprzedawał na szczęście:-) ale ten płyn do szyb i agugu to porażka:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a dostajecie jakikolwiek towar na kremy i perfumy oprócz kremów AA? Bo u nas od jakiegoś miesiąca nic nie przychodzi i regały stoją prawie puste:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastanawia po co wogole robi sie zamowienia.... bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robimy zwykłe zamówienie to nie zaznaczamy pro formy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123 ola
przy zamówieniu nie zaznaczasz pro forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam sie podoba tabelka,która trzeba wypełnic po zakonczonym tygodniu pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to ,że oni nie maja wyobraźni.Pisze mi regionalna np ze do 10 mam isc wpłacic kase do banku jak do 13 jestem sama.Porażka.tak samo ze sprawdzaniem kolportazu gazetek.Sama na sklepie i trzeba wydelegowac pracownika zeby poszedł sprawdzic czy gazetki sa roznoszone.Jak, sie pytam????Oni sobie wyobrażaja ze kierowniczka to przez cala dniowke siedzi w biurze???Chore.Regionalna wpadnie na chwilke poklika na laptopiku,pogada pierdoły nikomu niepotrzebne,a faktycznej pomocy zero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze- regionalni to sobie nic nie wyobrażają, bo nie mają ani wyobraźni ani pojęcia o pracy w sklepach pracowników firmy dayli. Nie umieją czytać ewidencji czasu pracy, bo gdyby umieli to wiedzieliby, że w większości to tylko przez ok 2-3 godzinny dziennie jest więcej niż jedna osoba z obsługi sklepu. Nie umieją też czytać grafików pracy, w których jest dokładnie napisane, w jakich godzinach i ile osób dziennie pracuje. Gdyby umieli to robić, to myślę, że nie wysyłali by tych swoich chorych sms. Skąd ci ludzie się wzięli w ogóle? A tak na marginesie to pracuję w tej firmie (schlecker/dayli) już kilka lat i pierwszy raz w ciągu mojej pracy dwukrotnie już w czasie dwóch tygodni kazano nam szybciej wpłacać pieniądze do banku. Czy ja się tylko domyślam, czy super prosperująca drogeria spożywcza dayli lider na rynku (tylko jakim) zaczyna mieć kłopoty finansowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja mam pytanie odnośnie tego porannego smsa ze nie można już dostaw wprowadzać przez inwentaryzacje czesciowa a ja się pytam co z produktami które nie wchodzą na kase bo pisze ze niema wystarczającej ilości na magazynie czy ja to mogę wprowadzać przez inwentaryzacje czesciowa czy nie?? nie będę już dzwonic do regionalnej bo ona jedynie co umie mowic to niemam czasu rozmawiać i obrazac ludzi to tez potrafi ale pomoc nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chyba chodzi wyłącznie o DOSTAWY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chodzi tylko o dostawy musimy czekac na mm sama nie możesz przez urzadzenie wprowadzić... a ten towar który nie wgrał się po inwentaryzacji możesz normalnie go wprowadzić przez inwentaryzację częściową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do pana Bromboszcza i spytaj się co masz zrobić, bo regionalna nigdy nie ma czasu z Tobą rozmawiać albo się wydziera. Poważnie. Trzeba zgłaszać wszystkie problemy, przecież nad nią ktoś stoi i przed kimś musi się rozliczać. Powinnyśmy wszystkie zacząć tak robić, trzeba reagować i zgłaszać problemy, których już jest za dużo. My się wkurzamy, stresujemy i męczymy za wszystkim same, a przecież od tego są kierownicy regionalni, żeby nam pomagać. A nie pomagają, bo coś tam....tylko dopóki się tego nie zgłosi to nikt nie wie, jaką oni sobie samowolkę uprawiają kosztem innych pracowników i za pieniądze firmy. Twoja regionalna do Ciebie potrafi być przykra i niemiła, natomiast do swojego kierownika jest meeeega przemiła. Dziewczyny, więcej odwagi, czas prób i błędów się zakończył (dla nich też ha ha ha) więc reagujmy na wszystko, co jest nie tak, jak powinno być. Co my jesteśmy, głupie krowy jakieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje że to tylko o dostawy które przyjezdzają, ale z tym towarem też tak będzie( brak ilści na magazynie). Ten system jest kopnięty bo to jest niemożliwe zeby tyle towaru na inwenturze nie było zeskanowanego, a dosyć czesto się pojawia komunikat że czegoś brakuje na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko juz przechodzi ludzkie pojecie ! nerwica normalnie ! regionalne potrafia tylko krzyczec ! i wykrzykniki w smsie ! i ze beda wyciagne konsekwencje za zerowa sprzedaz przykasowa ! a mi juz slow b rakuje ! chore to jest ! zal po prostu zal.....zycze tej firmie zeby splajtowala i kazdy bedzie mial swiety spokoj ! a my jakos damy rade co my jestesmy woly k***a do pracy ?!?!?! jedna z naszych bylych regionalnych powiedziala ze beda nas tak wykorzystywac az w koncu zwolnia albo zamecza psychicznie i samee sie zwolnimy ja juz jestem bardzo bliska tego krtoku bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA również życzę tej Firmie Wszystkiego Najgorszego bo czas prób już się skończył heheh DOBRE nie usuwajcie tego e-maila to będzie dowód ,że to mobbing..jeszcze trochę i Nasi regionalni odpadną... Zobaczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziewczyny Wam cos powiem jeszcze jak byli nasi starzy kierownicy regionalni jedna dziewczyna się u nas zwalniala i nasz nkierownik regionalny powiedział do niej tak... dobrze Pani robi ze Pani spier..... z tad i radze żeby twoje koleżanki zrobily to samo bo tu będzie tylko gorzej... teraz wiem ze mowil prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co Panie kierowniczki do was mówią to jest zwykły mobing. Zastanówcie się dziewczyny trochę i pomyślcie ze jakieś tak doświadczenie macie i zawsze gdzieś tam prace znajdziecie. Nikt się nie skarży to im się wydaje ze jest wporzadku a nie jest. Ja bym na taka Panią złożyła skargę grupowa i by miała koło pióra. A jeśli by mnie zwolnili to tez bym poszła do sadu pracy, tylko ze ludzie się boja stracić prace , a moze czas pomyslec o własnym biznesie, nie dużym ale swoim. Dotacje z EU i napewno się uda. Ja bym tak nie wytrzymała. Tez nie mam w pracy lekko ale przez klientow a nie kierownictwo które się na mnie wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własny interes?. W życiu. Wtedy to dopiero trzeba zapieprzac od rana do wwieczora. A skarbówka i ZUS Cię zjedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zestawy świąteczne będą miały cenę promocyjną przed świętami? później zwracamy to co zostaje czy co z tym robimy? jak ze słodyczami świątecznymi na wolne metry - których już dawno brak- później ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak tam wasze cele???Jak wam idzie sprzedaz???Wyrabiacie plan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dziewczyny są tego samego zdania co ja, ale zawsze jak są konkursy to wygrywa KOSTRZYN!!!!!!Czy to nie jest dziwne???Coś mi się wieżyc nie chce że tyle zawsze sprzedawaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×