Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy dostalyscie szafy Bell do swoich sklepow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest i nadstawka pachnacej szafy i szafa bell tylko szkoda ze taka mala ma okrojony asortyment:( ale jest a kto ma szafe maybeline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm co znaczy szkoda? Czy oznacza to ze kobiety pytają o te kosmetyki? Jakie sa ceny lakierów do paznokci i tuszy do rzęs? Przepraszam ale pytam ponieważ Sheckler w moim miescie ma te kosmetyki ale nie ma jeszcze cen i szafa nie wyglada na " gotowa" do sprzedaży. Jestem klientka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tzn wiem że są inne większe szafy z pełniejszym asortymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, jakie macie obroty dzienne ma sklepie? My czasami do 3 tyś i regionalna mówi ze malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno mało bo max 30% tego co jest co firma zarabia. Reszta to zakup towaru, z tego trzeba doliczyć jeszcze kilka innych rzeczy. Czynsz za lokal, oświetlenie i wypłaty i jeszcze inne koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko 1 sklep ma pachnaca szafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez mamy pachnaca szafe i szafe bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez mamy i to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKI to moze inacze kto niema pachnacej szafy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes
Dziewczyny a możecie podać ceny lakierów i tuszow do rzęs. Bardzo was prosze. I jeszcze jedno u was na forum to tak widać ze trzymacie się razem bo na Rossmanie to w kółko piszą jakie to wespółpracownice potrafią byc podle :) widać ze sympatyczna z was załoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lakiery od 6 zł chyba do 9 zł tusze do rzęs od 14 do 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firmy bell a w tej chwili jest promocja 30 procent taniej na tusze rimmel i miss sport-warto dobre ceny a na bell niestety nie.. pozdrawiam zainteresowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nam do walili towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładnie niezły bałagan w firmie skoro dziś dostaliśmy informacje o tym żeby nie księgowac MM i towaru nieodpakowywac bo magazyn się pomylił i na niektóre sklepy dał ta sama dostawę co w zeszłym tygodniu:-/ ciekawe co będą kazali zrobić z tym towarem:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha do nas trafił kolejny raz ten sam towar tzn. kolejny stojak wawela i zestawy prezentowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
super bo do nas dwa razy w tym tygoniu też ten sam towar idwa stojaki wawel jak zwykle bałagan w magazynie albo nie ma nic ;ajak jest to dwa razy to samo bałaaagan!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co tu za szpieg pisze i wypytuje sie o firme,uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jakieś to dziwne bo co za problem zapytac o cene kasjerke a nie fatygowac sie na forum.... i jakos w ten brak cen trudno mi uwiezyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne i podchwytliwe.... lepiej uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny na bell przyszly razem z szafa i towarem :) wystarczylo tylko rozlozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes
Jak byłam w sklepie to panie nie miały jeszcze towaru. Mieszkam po za Polska na stałe i teraz nie mam okazji tam zajrzeć i będę dopiero w styczniu a chce wiedzieć bo nie wiem czy opalaca mi sie zamówić na allegro i wysłać za granice czy tłumaczyć teściowej staruszce co ma mi kupic. Z góry dzięki za zrozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema,co komentarz to inny sens ma,koleżanko uważaj bo cie zgłoszę do modelatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes
Oj od razu do moderetora. No dobra wydało sie. Planuje otwarcie własnego sklepu z kosmetykami i miałam mieć szafę Bell ale teraz muszę z niej zrezygnować bo Sheckler je wprowadza. A jak miesiąc temu podpytywalam dziewczyny w sklepie to mówiły ze kosmetykow bedzie coraz mniej , dlatego pytam. Przecież to nie przestępstwo a po za tym uważasz ze kazdy tu pisze prawdę , prawdę i tylko prawdę. Mimio wszystko dzięki za info i przepraszam ale niestety czasem nie da sie inaczej. Na wojnie i w biznesie wszytkie chwyty dozwolone :) pozdrawiam i dziękuje. nie ma sie i co denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam nadzieję że nie rozkładałyscię ostatniej dostawy te gdzie dostały ten sam towar co w zeszłym tygodniu bo podobno będziemy musiały go wrócić do magazynu bo w innych sklepach wcale nie dostali stojaka wawel, naszych dayli i zestawów kosmetycznych:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosko!!!! szkoda że tak póżno jak dostawe miałyśmy w połowie tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce odpowiedziec na pytanie kolezance wyzej ktora pyta o utargi my za caly dzien mamy w granicach 1000 do 1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas przy kiepskim ruchu jest 3000, tylko biorąc pod uwagę fakt że kiedyś 4500-5000 to była norma to teraz jest to bardzo mało....no ale cóż nie ma towaru nie ma obrotu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzicie takie podejrzane wypowiedzi,to bądzcie czujne,bo jak bedziecie sie tak spowiadac o firmie,to na koncu mozecie miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w granicach 1800-2800 spokojnie kiedys mialysmy 3000-3800 teraz nie ma na czym robic pieniedzy co sprzedamy 10 przypraw i mamy 15.00 kiedys sprzedawalo sie maskare tusz lakier podklad i bylo 150 pln stad roznica w utargach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×