Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie mało, nam w soboty czasami do5 tyś dochodzi, pozdrawiam koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie czy zestawy świateczne oraz artykuły spożywcze swiateczne beda na promocji przed mikołajem? na pewno lepiej by sie sprzedawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd my mamy wiedzieć czy będą w promocji?. Wiemy tyle co Ty. Zapytaj się w Krakowie, a nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 5 grudnia masz kupony na 2 zestawy np. a czy później coś będzie??? z tego co pamiętam to w poprzednich latach obniżek nie było- chyba że coś pomyliłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak drukujecie cenowki? bo ostatnio probowalam tak jak jedna z kolezanek nam powiedziala i mi nie wyszlo :/ nie wiedzialam jaka wielkosc itd :/ i komp mi sie wtedy zawiesil ! prosze pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drukowanie etykiet: marketing >> listwy cenowe>> wczytaj z kolektora (najpierw skanujesz sobie kolektorem kody z produktów, dla których chcesz wydrukować etykiety), na kolektorze daj "3" wysyłanie, jak zapiszczy to dajesz >> druk etykiet>> na drukarce systemowej>> nic nie trzeba zmieniać, ustawienia są domyślne, no chyba że drukarka pożre więcej papieru i zablokuje się to wtedy 1. albo zapamięta ile stron wydrukowała, 2. nie zapamięta i trzeba dać "drukuj" i drukuje znowu od początku wszystkie (ewentualnie można się pobawić i na formatce wszystkich etykiet do druku pousuwać te już wydrukowane). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
jak rozbić stojak wawel napiszcie krok po kroku z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawy-rozbicie produktu-tworzysz substrat czyli cały stojak,a potem produkt czyli te produkty co są na stojaku. Na szkoleniu to było przecież-chusteczki tak robisz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie chusteczki.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tabelki wypełnione na jutro do wysłania!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chusteczki higieniczne jak chcesz sprzedawać na paczki... A oddawała z was już któraś tą ostatnią dostawę do magazynu tam gdzie pomylili i dali dwa razy to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślicie ze nikt tu
Z Kierowników nie zagląda i nie wiem co sie tu pisze? Tak samo jak kierownik regionalny śledzi wasze profile na Facebook czy Naszej klasie. Internet to bardzo dobre narzędzie na śledzenie pracownikow nawet jesi wypowiadają sie oni ogólnie o firmie i anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że śledzi??? My ich też śledzimy na różnych portalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nikt nie znajdzie na żadnym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he mnie też pozdrawiam od jutra nowe emaile i cały burdel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co juz nie mozna miec sobie fc ?!?!?!?! albo nk ?!?!?! ha ha ha bo ktos nas sledzi ?! a niech sledzi ! ja pitole :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam się podoba informacja o codziennych wpłatach do banku??? co myślicie??? mnie utwierdza w przekonaniu ze nie jest dobrze..... boje się ze za chwile wypłat nie dostaniemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ciulaja kase na kupno Polbity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam chodzić codziennie do banku jak mam tylko 95 godz na sklep i zawsze jest tak, że któraś kończy 45 a któraś pół godziny przed i czasu starcza tylko na rozliczenie kasy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, u mnie też tak jest;/ Kasy nie ma w firmie, a oni inwestują w nowe komputery, nowe kamery i jakieś durne stojaki i koła DAYLI;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam złe przeczucia,że dalej jak do końca roku to nie pociągniemy. U nas pustki a konkurencja się cieszy. U nas zaledwie 100 osób " coś " kupi,a u sąsiadów 150 metrów od naszej placówki w ROSSMANIE, o godz.14:53 mieli 387 klienta do jednej z trzech kas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka3
a u nas w KOLUSZKACH drogo i zimno jak w psiarni. a co będzie jak przyjdzie mróz? trzeba zmienić pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze jakby firma miala pasc to juz by dawno padla....nie wiem czy wiecie ale na same komputery,kasy ,programy do sklepow firma wydala milion zlotych...i nie wydaje mi sie ze teraz by pozamykali sklepy...fakt faktem utargi spadly ale trzeba byc dobrej mysli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trochę i kazda swoj utarg bedzie musiała wpłacać osobiście po każdym dniu pracy. A wiadomo co mamy od dzisiaj sprzedawać z kasy oprócz blacków, miałam na rano i do 15 nie dostałam smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dostałam sms-a mr house płyn uniwersalny ,black,wizir kapsułki,agugu -super produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma żadnej kasy nie wydała na komputery!za to ma ogromny kredyt do spłacenia bo to wszystko jest wzięte na kredyt i wiem to z pewnego źródła!a kasy nie mają i chcą te utargi żeby wpłacać no bo przeciez koniec roku się zbliża muszą wypłacić za towar a ja to wszystko czarno widze nigdy tak nie było żeby utargi wpłacać codziennie coś tu śmierdzi ewidentnie!!ale ja mam to gdzieś i tak się zwalniam z tego burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z toba straszny burdel chyba trzeba sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a dostałyście stojak ze świeczkami?on wogóle nie wchodzi na kase i nie jest nigdzie zaksięgowany przyszedł se z dostawą i nawet go na mm nie było macie tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie komuś innemu wstawili wasze świeczki na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×