Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny, to prawda że nie płacą za delegacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam do nich nic nie mam, biedacy robią to co im każą, ale cieszmy się wszystkie bo sprzedawanie przeterminowanego towaru lub towaru z baaardzo krótkim terminem ważności to kolejny gwóźdź do trumny tej firmy. Niestety góra zapatrzona w siebie i swoja wizję rozwoju firmy zapomina o najważniejszych- o klientach, którzy wszystko szybko wyłapią i których przez ich chorą politykę mamy coraz mniej... Ps. pamiętacie te czasy, kiedy w grudniu to się robiło obroty?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewno ze pamietamy bywalo 20 tysiecy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu klientów miałyscie dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ponad 200 klientów przez 8h:)a teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz mamy 11 w niedziele i PRAWIE 100 dziennie w tygodniu..... podkreslam P R A W I E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soboty do 18.00 porazka,a o niedzielach nawet nie chce mi sie gadac jak jest 10 osób to pełen sukces.Zamiast te godziny wykorzystać na obsade w tygodniu to kiśniemy na sklepach w weekendy gdzie pusto....W tygodniu pracujemy praktycznie w pojedynke ,razem jesteśmy raptem 1h czasem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie obsady sa na nowych sklepach i ile godzin dostały na sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakie są obsady, a jak myślicie? Cztery osoby pracują i niekiedy te sklepy mają dużo mniejsze obroty niż te gdzie we trzy musimy dać radę. TO JEST CHORE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy miałyście te inwentury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a macie kartki od wypłat?? bo ja swojej nie widziałam od 2 miesięcy?????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponowie pytanie-dostał ktoś w ciągu ostatnich dwóch tygodni kapsułki persila w starej formie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dostałyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajecie o czasie MM???Bo ja w ubiegłym tygodniu dostawe przyjełam rano a MM spłyneła o 18.00.Dzień w d....I na drugi dzień zamówienie ,rozkładanie towaru itd...Masakra jakas...Ciekawe jakie dostawy beda od jutra??Ile wózków i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie widoczną datę ważności na tych kapsułkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że próbowano zetrzeć lub zeskrobać datę,ale z marnym skutkiem. Wprawne oko dojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. A myślalam,że tylko nas takimi obdarzono. Masakra. Kraków niby nic nie wiedział...albo udaje,ze nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszyscy takie dostali, mają nas za idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie gadajcie u mnie obroty troche wzrosły, dziś prawie 6 tysiakow, chyba tak szybko nie upadna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam chodziło mi o sobotę, w na slabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z roznoszeniem ulotek kiedy mam dzuen wolny ? predzej mi kaktus urosnie nie powiem gdzie niz pojde z ulotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachęcam was kochane koleżanki do kopiowania wszystkich wiadomośc**przychodzących smsem i e-mailem ton w jakim są pisane i jakie uczucia wywołują czyli STRES to argument który sami dostarczają nam w ręce. W sądzie pracy będzie doskonałym dowodem mobingu. życzę wam już dziś mądrych przełożonych i dobrej pracy w 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Ja np. już mam spory stosik "motywujących" wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby tak zglosic sie np do programu Uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty, to my nieroby co nam ciągle coś nie pasuje tylko narzekamy....Przecież firma jest w porządku, pracodawca jak się patrzy a my się czepiamy tylko stare wredne jędze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tys. utargu wow to utarg z całego tygodni :) w tej chwili bo kiedyś było zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utargi,utargami ale i tak spadają obroty.Pamiętacie jak za SCHLECKERA zasuwałyśmy w świeta:-) a teraz ze spokojem bo nikt nie przyjdzie bo nie ma po co!!!A co do tego siedzenia w soboty do 18 i te niedziele to jest już lekka przesada!Ja tez mam wydrukowane e mail,przyda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny my dostalyscie rozliczenie za pazdziernik bo my dl tej pory nie mamy?? moze nie wyslali dlatego bo byla inwentaryzacja i niechca zebysmy zobaczyliu ze za nia nie zaplacili hehe. a tak na marginesie przydala by nam sie jakas impreza integracyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim ta impreza miałaby byc???bo ja sobie nie wyobrażam że miałabym siedziec przy jednym stole z moją regionalną i z naszym kochanym panem prezesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×