Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Boże oni są śmieszni!!! Haha myślą, że im zdjęcia wyślę... może sami powinni się tym zainteresować! Ja i tak już za dużo obowiązków wykonuje w tej firmie. Robimy jak Takie osły za marne pieniądze!! A tak poza marginesem to cała ta banda ludzi z Krakowa powinna mieć jakieś porządne szkolenie na temat funkcjonowania sklepu w XXI wieku... Dali nam komputery a nie wiedzą jak powinna firma się rozwijać! Ja zdecydowanie wolę robić zakupy u konkurencji! Przede wszystkim taniej! Wiem, że nie życzy się nikomu niczego złego, ale niestety im tego życzę!! I mam teraz już gdzieś czy nie zostało coś zrobione... Skoro chcą mogą mnie zwolnić!! Nawet bym była bardzo bardzo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdjęcia nie aktualne z jakiego powoodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny co tu dziś taka cisza nikt nie pisze;) jak ruch przed świętami ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na dayli to spory, a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruch słabyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tam za towarowali sklep na maxa, a u nas pustki na sklepie, po prostu żenada !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kurteczki klienci to pewnie w szatni odpłatnej zostawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie kurteczki w szatni a na kasie nie ma towaru aktywnej sprzedaży... one to mają fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mr hausów nie mają radwańskie w koszyku a czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby wam ktoś zapłacił taką kasę jaką one dostały to też byście promowały Dayli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wysłalysmy prywatnie bo nie chcemy zeby nasza " super" pani kier.reg. strzepila niepotrzebnie jezyk madrujac sie i nas pouczajac... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten nowo otwarty sklep nie ma super kasowego systemu??? nie dostały nowych kas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, dlaczego nie mają tego cudownego systemu???. I w ogóle czy ten kto robił zdjęcia miał pozwolenie na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
produkty MINISTER HAUS syf nad syfy. za komuny były lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to radwańska? nie znam osoby co nie robi zakupów i dlatego nie rozumie o co chodzi z tą dziefczyną co robi zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kasie nie ma spożywki!!!!!!!!!!!!! Gdzie jest papryka!!!! A gdzie konserwy!!!!!!!!!! To oszustwo!!!!!! To nie nasze dayli!!! Ja protestuję!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to obroty będą w sklepach takie, że Kamil nie nadąży gotówki wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się firma wypromowała ;) szefy będą mogli sobie po premii na święta poprzyznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie fajne mają koszyki i proste kasy,nie to co my! Jedna wielka nie sprawiedliwość!Sklep załadowany towarem a my świecimy pustkami.Myśli że jak zainwestuje w jeden sklep to zwiększy mu się kasa:-)hahaha.Jeden wielki cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe artykuł sponsorowany...... naszym funduszem socjalnym............:( a utargi katastrofa ze 3 lata temu to w normalnym miesiącu miałam dziennie więcej niż teraz przed świętami:( no ale coż dostawa przedświąteczna powaliła mnie na kolana.................. 2 wozki...................... bez komentarza ...teraz z niecierpliwością czekam na tel z krakowa dlaczego utargi słabe..... ja p....... zarządzie ogarnij się!!!!!!!!!!!!! co z tego że gwiazda była w naszym sklepie i robiła zakupy klient przyjdzie do innego dayli i zobaczy braki w towarze..... i poczuje się jeszcze bardziej oszukany!!!!!!!!!!!!!!! JA NIE MAM CZYM ROBIĆ OBROTU ŚWIĄTECZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa, trele morele, sklep z takim asortymentem to w W-wie szału nie zrobi, to będzie jedna wielka kicha, ale niech mają nadzieję, w końcu nadzieje matka głupich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa a Agnieszka Radwańska uwielbia nieklejące się podpaski Linell i futruje swojego rasowego pieska(o ile go posiada), ociekającymi łojem kiełbaskami..Proponowałabym zainteresować się zatowarowaniem sklepów, a nie wydawaniem pieniędzy na takie reklamy..Wątpie, że Pani Radwańska promuje Dayli charytatywnie..a większość sklepów niestety traci klientów. Tam gdzie można zyskać, firma niestety traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawa zaj...........a :) 2 wozki z czego jeden z papierem i recznikami haha, banda debi.....i czy tam do gory ktos mysli,czym mamy handlowac,gdzie jest ta kolorowka obiecana,szafy stoja puste i strasza,halo panie prezesie budzimy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja mam kolorówkę zapelnioną papryką,dziury zapełnione i jest kolorowo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w fakcie fajnie napisali...... Polskie siostry milionerki na zakupach w sieciówce! Radwańskie zbiedniały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie skopiować i wkleić nie wiem czemu nie mogę wrzucić tego adresu jako link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×