Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
przeciez to co masz na umowie to nie moga zabrac chyba ze umowe zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dziewczyny tak to zrozumiały i sieją zamęt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opanujcie sie z tymi plotkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten link niedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie te niedziele są zastanawiające trzeba by się kogoś poradzić . a tak w ogóle to ten kodeks jest chyba zapożyczony z jakiegoś zakładu pracy z poprzedniej epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłaby mi któraś powiedzieć jak wypełnia sie ta nową tabelke od dowodów wydatków? wpisujemy kwoty na znaczki pocztowe czy ilość ich zakupionych? I czy w bonach Sodexo i kuponach Dayli piszemy ilość czy ich kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie że ta nasza siec ma szanse się super w przyszlosci rozwinąć? Tak np jak polo market..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
---soboty niedziele---tzn ze jesli jestes w pracy to muszą Tobie oddac te dni i masz wolne w tygodniu, ---- w tabelce wpisujesz kwoty nie ilosci, np. dzis miałas bony sodexo 20, 50, i 100 zł wiec 18.12 wpisujesz 170zł, --- siec szanse to ma ale wieksze by sie zamknac niz rozwinac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie za pomoc z tabelką. A mogłabys mi jeszcze powiedzieć, jak wpisywać kwoty przy kuponach Dayli... np jak byly 4 deserki dla dzieci a 5 gratis albo 3 kaszki w cenie 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym regulaminie jest wyraźnie napisane, że sklepy pracują od poniedziałku do niedzieli (a nie od poniedziałku do soboty jak to było w starym regulaminie- szybko się ocknęli), jest też pewna nieścisłość w punkcie 23 regulaminu, mianowicie w niedziele i święta sklepy nie pracują, nie jest dokładnie napisane czy to chodzi o wszystkie niedziele, czy o niedziele przypadające w święto. Jeśli chodzi o likwidację funduszu, to ja sobie nie przypominam takiej sytuacji, żebym została poinformowana o takim planie przez pracodawcę a już na pewno nie zostałam poinformowana o wybraniu jakiejś osoby, która mnie reprezentuje przed pracodawcą i podpisuje w moim imieniu ten regulamin. I to nie jest mój wymysł, tylko wytyczne kodeksu pracy. Niestety, zatrudniając taka liczbę pracowników pracodawca podlega pewnym wymogom. Znowu ktoś się przeliczył i za daleko zagalopował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tych paczek to jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że prawda. Tylko musisz mieć jakiś komin na sklepie, bo regionalny przebiera się za gwiazdora i przez komin wchodzi...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi paczkami to sciema,dziewczyny nie dajcie sie zwariowac:| moze jeszcze sam prezes oplatkiem sie z nami przelamie buhhhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regulamin jest taki sam jak do tej pory....porownajcie sobie i dopiero pozniej wysnuwajcie glupie wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak czytam i wyciagam wnioski,że osoby które tu pracuja oczewiscie nie wszystkie,ale te piszące ścieme,stwierdzam że nie są normalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z punktem, w którym widnieje zapis ze po ustaniu stosunku pracy z dotychczasowych pracodawcą nie można prowadzić działalności gospodarczej w branży kosmetycznej jak również podejmować pracę w konkurencyjnej firmie? dostałyście osobne umowy odnośnie tego?> czy w końcu dostaniemy coś z funduszu socjalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dalej katujecie temat funduszu nie ma i nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile mi wiadomo by nam zakazać pracy u konkurencji.... nawed jesli taki zapis istnieje w umowie... pod groźbą kary pieniężnej..... to musieli by wypłacac przy rozwiązaniu umowy ilośkrotność wynagrodzenia....... także tego typu umowy raczej funkcjonują tylko na piśmie i nikt ich nie egzekwuje..... bo mu sie to nie opłaca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lutym 2013 roku Hygienika SA nabyła 50% udziałów w Dayli (Polen) Sp. z o.o. i zmieniła nazwę na Dayli Polska Sp. z o.o. 21 lutego 2013 Hygienika SA została 50% udziałowcem w Dayli Polska Sp z o.o. z zachowaniem wszystkich przejętych lokalizacji, które ma zamiar rozwijać, jednocześnie otwierając nowe sklepy. JAKIE PRZEJEŁA LOKALIZACJE!!!!!!!!!! TO SĄ LOKALE DZIERŻAWIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w danej lokalizacji..... tak wiec przejeła lokalizacje...nie sklepy...czy placowki..... ehhh ...nie macie wiekszych problemow....nawet tych firmowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUK-LIKWIDACJA SKLEPU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pieknie............ostro leca...kiedy dziewczyny sie dowiedziały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie dlaczego likwidują w buku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo od kogoś trzeba zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo pomyślałam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzeg kasacja Opole kasacja firma się sypie. czas nowej pracy szikacw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a hu,, z tą firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buk,Brzeg,Opole na prawde???Powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×