Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
ta likwidacja to taka sama ściema jak paczki na.święta -))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie likwidacje tylko przeniesienie do innego lokalu,więc nie siejcie znowu zamętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ta firma mogła sie rozwijać to najpierw pozamykaja placówki które nie generują dochodów lub nie generują ich na tyle żeby opłacić utrzymanie lokalu. Przekalkuluja wszystko ponownie , policzą zyski i straty . Zaczną otwierać nowe dopiero wtedy , jak te które sa zaczną przynosić dochody. W takich firmach jeden sklep często utrzymuje 3 . Proponuje szukać innej pracy bo pozostaną nieluczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy dziewczyny dowiedziały sie ze ich sklep jest na odstrzał?...gdy wjechaja ,,dostawa,, z pustymi kontenerami..... ? w Buk to akurat wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te likwidacje to ściema, dziewczyny nie wierzcie w to. Gdyby likwidowali te sklepy to my najpierw byśmy się o tym dowiedziały jako pracownicy tych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buk to niestety prawda...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzeg przenoszą do innego lokalu a nie likwidują piszecie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole tez przenosza do innego punktu...juz w styczniu otwarcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś nie dostał w tym tygodniu dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buk został przeniesiony do Poznania,nie siejcie zamętu,niczego nie zamykają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buk jeszcze nie został przeniesiony,ale się pakuje.A koleżanki dowiedziały się o tym dzień po dostawie towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkowo trafiłam na to forum.Jestem,a raczej byłam klientką sklepu w Buku.Dzisiaj przeżyłam mały szok,gdy wybrałam sie na zakupy do tego sklepu.Puste półki i panie pakujące towar do skrzynek.Szkoda tego sklepu,bo lubiłam tam robić zakupy ze względu na bardzo miłą i profesjonalną obsługę.Ostatnio brakowało tam towaru,ale panie zawsze służyły pomocą i pomogły zrobić zakupy.Pracodawca sprawił im super prezent na święta.Życzę tym paniom jak najlepiej.Mam nadzieję,że znajdą szybko lepszą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak przenosza do Poznania to co nowy personel tam bedzie pracowac czy Panie bedą dojedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie z Buku mają dojeżdżać do Poznania.osobie która jest zatrudniona na pół etatu na pewno się to opłaci,nawet kierownik sklepu ze swoimi śmiesznymi zarobkami powinien się zastanowić nad sensem dojazdu ponad 30 km!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno klientka z Buku tu trafiła...przez przypadek...taa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psss... przeniesc to znaczy ... np w inna czesc miasta..... a nie 30 km dalej...po prostu...... buk wyautowany.... poznań nowaplacowka!!!!!!!!!!!!!!!!.... i juz widze jak zespoł zapodaje te km.... sama mam jakies 17 i coraz czesciej brakuje na dojazd.... bo wszystko drożeje a kasa od lat tak samo smieszna........... a moze opole przenoszą do szczecina????? tak ładnie to firma nazwała...przenosiny.... no chyba ze dziewczyny dostana zwrot kosztow dojazdu...za schleckera tak było..... ale teraz to wątpie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Brzeg??? Co z Brzegiem, do Wrocławia przenoszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja proszę przestańcie, czy Wy naprawdę macie klapki na oczach??? Jeszcze za Schleckera było praktykowane zamykanie sklepu a w realu kartka na drzwiach "sklep przeniesiony do tego i tego miasta"...i to samo jest praktykowane teraz niestety. Przeniesienie sklepu o 30km??? Rozumiem w obrębie danego miasta ale 30km to już zamykanie starego sklepu i otwieranie nowego. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dziewczyny z Buku powinny się same zwolnić,a wtedy ani odprawy,ani zasiłku z bezrobocia.Pięknie je urządzili przed samymi świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie koleżanko powyżej. Na takie "działanie kłopotliwych" czyt. dążących do swoich praw i znających swoje prawa pracowników firma czeka od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie można iść gdzieś z taką ,,propozycją,, od pracodawcy????? przecież to jest jawna machloja....no chyba ze płacą za dojazd.... tym dziewczyną ale jesli nie to radze się dziewczyny dopytac w odpowiednim urzędzie jak to wygląda.... a co do nowego regulaminu.... co znaczy ze od 2014 go nie będzie ....to znaczy że w 2013 był?????i nikt o tym nie wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedzie funduszu.... bo mi gdzies wsiąkło to istotne słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka propozycja- w razie wątpliwości co do tego czy był, nie ma a być powinien i dlaczego zlikwidowano a kto wyraził na to zgodę prócz pracodawcy radzę zasięgnąć bezpłatnej, anonimowej informacji w dziale porad prawnych Państwowej Inspekcji Pracy. Oj, tam się dopiero dowiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już ktoś probował się dowiadywać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by któraś z Buku się wypowiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, zapewne się wypowie :) tak, jak Ty koleżanko powyżej jeśli już to anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na TROLLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie znow TROLLE???? a czego się dowiedziała koleżanka w powyższej sprawie.... podziel się z nami.... może wiecej osob się zmobilizuje...by nie dac się robic w ciula....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×