Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ale pamiętajcie jak pani Anna od poniedziałku będzie jeździć i mówić, że obroty spadły to nie wina że towaru niema tylko brak standardu obsługi klinta. Bo to tłumaczenie nieprzejdzie, że dostaw niema i towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my choćbyśmy całowały klintów po rękach to niestety jak towaru nie ma to obroty niewzrosną, ani średnia na koszyk bo jak coś jest z tego co klient chce to zazwyczaj jedna góra dwie rzeczy. Ale co tam to nasza wina dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wasze obroty w styczniu.......... bo u nas jest jakas makabra .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja informowałam swoją regionalna o tym, że daty konkretnych produktów się kończą i kazała obniżyć cenę dosłownie 3 dni przed końcem tego terminu więc nie zdążyło się nic sprzedać:-/ mój przeterminowany to 900 zł:-/ porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka pani anna ma jezdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie asystentka pana prezesa...pani Anna Wierzbicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anna wierzbicka to jest chyba jakas dyrektor generalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeterminy wysyłacie z podpisem regionalnej czy moze same wysyłacie???Jak je robicie bo juz zgłupiałam.kazdy inaczej to robi.Wytawiacie Mm na magazyn czy jak???Jedni robia jako ubytek inni wydanie z magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalna kazała mi robić jako MM i bez jej podpisu bo powiedziała że jak tak dalej pójdzie to zwlekajac z odesłaniem towaru po 3 miesiącach zbierze mi się towar przeterminowany na 5000 zł:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet niech sam PREZES jeżdzi to co???Nie ma towaru nie ma obrotu !!! Teraz straszą że to my nie robimy zamówień bo kody się zmieniły !!!!! Gdzie towar którego braki są od miesięcy!!!!!! ZIAJA CALY ASORTYMENT -----NIVEA ----KREMY CELIA--- BILENDA {na promocji braki} MLEKA BEBILONY BOBOVITA to nie braki tygodniowe to miesięczne!!!!!KRET CALY ASORTYMENT SZAMPONY--GARNIER można wymieniać bez końca i nagle ktoś jest winny.MY na dole nie wspomnę o powitaniu WITAMY W DAYLI i kretyńskie uśmiechy --klienci biorą nas za nienormalne!!!!!! WITAM -- ZNOW NIC NIE MAMY ---BO NA TOWAR WCIAZ CZEKAMY--DZIS DOSTAWA ODWOLANA ----W PONIEDZIALEK BEDZIE Z RANA--- NIE cZEKAJCIE NA MARZANNE LECZ NA SUPER ANNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM robimy na tzw zwroty odgórne np słodycze św całą resztę przez ubytki po to nam to odblokowali, żebyśmy miały dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubytki to towar uszkodzony lub przeterminowany,który zostaję wyrzucony w sklepie i nie idzie na magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyrzucasz coś w sklepie?jedynie co idzie do kosza to rozbita butelka lub spoko Co sklep to inny obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM- robimy zwroty produktów, o które "woła" magazyn, a uszkodzone i przeterminowane przez rejestr ubytków, przecież jest tam tak opcja. Czy naprawdę trzeba tłumaczyć takie podstawowe rzeczy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szkoleniu mnie uczono inaczej i nikt tego nie zmieniał-dodatkowo KR pisał,że przez MM. Rejestr ubytków nietykalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa poczta sklepowa? u mnie nie do kogo zgłosić problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nikogo nie działa poczta, dzwoniłam do informatyka , powiedział, że to coś w naszej firmie bo z ich strony wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa 100
Pozdrawiam pania Frackiewicz synka Adasia ciekawe czy czyta co sie u nas dzieje milo wspominamy choc byla surowa ale zawsze kompetentna ciekawe czy gdzies juz pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas opcja ubytki nie jest odblokowana i regionalna kazała robić jako MM, więc dziewczyny nie piszcie, że nie wiem prostych rzeczy bo wygląda na to, że każdy sklep robi uszkodzone i przeterminowane inaczej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram koleżankę, bo ja robiłam w zeszłym miesiącu przeterminowane jako MM do magazynu i żeby się upewnić to zadzwoniłam na magazyn i tam również kazano mi tak robić:) A podobno jak odblokują opcję ubytki to tam mamy księgować tylko uszkodzone i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc koleżanko, która robisz przeterminy przez ubytki wychodzi na to, że to Tobie trzeba tłumaczyć podstawowe rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te podpaski liniell 2 za 5 zl to tylko ten rodzaj co na rysunku tzn te niebieskie opakowanie czy wszystkie pakowane po 10 sztuk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie podpaski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile będzie wyzsza wyplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu ma być wyższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies 40 zł na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo najnizsza krajowa poszla do gory, wychodzi okolo 40zl na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile zarabiacie ze musza Wam podniesc bo najnizsza poszłą do góry ? to jest jakas żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie podpaski linnel 10 szt wchodzą w tą promocję:) ale i tak bardziej opłaca się to opakowanie duże 20 sztuk bo kosztuje 3,99 zł:) hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×