Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
tak to właśnie bywa, jak za zarządzanie drogerią biorą się ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia....a nie zawsze wystarczą same chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w tym tygodniu dostawa cud, miód i malina, prawie się popłakałam ze szczęścia ;) , brise, nivea, lirene, biały jeleń itd. tylko zewy brak :( a obroty od razu poszły w górę. Czyli wiemy chyba, gdzie tkwi problem niskiej sprzedaży, nieprawdaż???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozazdrościć!!!!!!!u nas po NIVEA nawet kurzu nie ma .Macie fuksa że taki towar dostałyście no BRISE to prawdziwy rarytas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami przy zamykaniu sklepu to nie problem nierentowności ani małej ilości towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie znamy dnia ani godziny szybka decyzja i do odstrzału!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nam tez sie udalo ! i kret nawet przyszedl :D ! i nivea i odswiezacze, no bialy jelen ! no fajna dostawa nie powiem :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie ten super towar ,w których sklepach ? Mam jeszcze nasz bon do wykorzystania ,a naszego sklepu już nie ma.Chodzi mi o sklepy w regionie ZACHÓD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A którego niby nie ma, ja obserwuj****cznie i widzę ze otwierają nowe, dziś byłem w sklepie w Toruniu, super zatowarowanie, widzę przyszłość, pamiętam jak 10 lat temu biedronka zaczynała to wszyscy się smiali takie mieli wiesiackie sklepy a teraz chyba nie muszę mówić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachód?. To pewnie jesteś z Obornik, Buku lub Strzałkowa?. Może Koziegłowy mają fajny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sieci jak ta wykańczaja polskich sklepikarzy. Najpierw drogerie niewiadomo jakie a potem jedzenie. U mnie w miescie ten sklep istnieje zaraz koło Biedronki która ma i Białego Jelenia i papier toaletowy i wiele innych produktow . Na całym sklepie jest zawsze jedna Pani. Szafa Bell swiec**pustkami i ceny o 2 zł wyższe na wszystkim niż u " Pani Krysi" w Drogerii osiedlowej. Miss sporty w ogóle nie ma, Rimmel tez świec**pustkami. Lirene to stoi na półkach od miesięcy... Aż widać ze buteleczki podkładów sa porysowane od wycierania. Folia na kremach to samo. Nie chce aby te dziewczyny straciły prace ale ten sklep powinien byc zamknięty aby inne małe sklepy miały obroty bo ci ludzie pracują dla swoich rodzin na chleb, a Daily na nowe auto prezesa ot taka różnica. Ja tam juz dawno zakupów nie robię. Czasem tylko zaglądam bo moja znajoma tam pracuje i wpadam zapytać co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, jak zamkną Dayli, to akurat wszyscy do osiedlowych sklepików polecą, acha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam super towar, fajne obroty i nie narzekam......ps, nie jestem na haju ani na czymś innym, po prostu sprzedaję...tylko mnie region wkurza czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle to chciałabym się zapytać, KTÓRA BIEDRONKA ma asortyment BELL i Biały Jeleń? bo ja nie wiem a mam kilka w pobliżu...więc proszę....bez ściemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 22:21...jestem z Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy biedne sieroty żal mi was trzeba było się uczyć i olać te sieciowki po waszych wpisach widać ze trzy czwarte osób zakończyło edukacje na szkole zawodowej i wpisy że,,ja lubię tę pracę" to powiedzcie swojej babci może uwierzy. Sklepy są strasznie zaniedbane a zamiast pisać głupoty zajmijcie się półkami bo biorąc towar do ręki z warstwą kurzu można się ...... O podłodze nie wspomnę nawet do szmaty się nie nadajecie o obsłudze klienta nie wspomnę. Kończąc spójrzcie dziewuszki w lustro przed wyjściem do pracy bo wygląd niektórych osób jest naganny i odpychający wiec jak dbacie o siebie tak dbacie o miejsce pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za jakże wnikliwy opis naszych sklepów i nas samych :D Patrzę w lustro i po prostu, wypisz wymaluj, ja :D Czy to forum naprawdę musi służyć do wylewania pomyj na Dayli przez jakieś niezrównoważone osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taka paniusia wyedukowana jest, to po co śledzi wpisy na temat obrzydliwych sieciówek? Przecież są takie beee? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że trafiłam w czuły punkt ale super pewnie da to do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wylewanie pomyj na firmę tylko na pseudo personel dziewczyny czy fajnie się robi zakupy jak sprzedawca stoi w tłustych włosach, brudnej bluzce i przepoconej aż kwasem śmierdzi widząc taki obrazek normalny klient wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przeginacie piorę bluzki i mam czyste a i tak wygląda jak psu zgardła wyciągnięte mam rozumieć że to wpływa na obroty!!!!Od jutra proszę o dodatek reprezentacyjny-----na kosmetyczke fryzjęrkę i inne zabiegi upiększające napewno to dużo zmieni .Odnośnie zaopatrzenia nowych sklepów to na full ale kosztem starych bo my dostajemy OCHŁAPY co zostanie a ciągłe przepraszanie klienta po prostu go drażni to nie kwestia tygodnia tylko miesięcy.Dbamy o sklep jak swój wygląd nie zawsze wykształcenie ma wpływ na prace jaką wykonujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga koleżanko w BIEDRONCE były nawet zestawy 2 żele pod prysznic +mydełko z KOLEKCJI BIAŁY JELEŃ.Maja coraz lepszy asortyment jak i stendy GARNIR--- LIREN --NIVEA -a jelenia to ja ostatnio widziałam w bajce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama osobiście wczoraj kupiłam w BIedeonce własnie zestaw Biały Jeleń 2 żele + mydełko bo jeszcze jakis się uchował :-P oraz krem NIVEA SOFT 300 ml w atrakcyjnej cenie 14,99 zł. Nie wspomne o dezodorantach w kulce Garnier Minerals za 7,49 :-) Oraz Head & Sholdersach za 10,99.Nawet mój mąż był w szoku jak mu powiedziałam w jakiej cenie u nas był ten krem jak jeszcze przyjeżdżał....ja osobiście od kilku miesięcy odkąd zaczęły być braki w towarze to zaopatruję się w chemie i kosmetyki w Biedronce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie zaprze życie, zatowarowanie uległo poprawie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakoś tego nie odczuwam u nas nadal poterzne BRAKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakoś tego nie odczuwam u nas nadal poterzne BRAKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas robiły zakupy siostry wiecha i jaćka z bramy. jakoś ich nie pokazali na pudelku. kupowały zupki chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noe chodzi o wylewanie pomyj. I tak jest Bell w Boedeonkach a nawet ostatnio MaxFactor :) . I tak w takim miescie jak moje ludzie robią zakupy w osiedlowych sklepach bo wiedza co to znaczy wspieranie okolicznego biznesu i dzięki za takich ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno biznes jest biznes i ma twarde zasady jak jest dobry sklepik to będą klienci mam na myśli świeży towar ale jeżeli psuje się coś co dobrze prosperowało tzn.nasze byłe sklepy SCHLECKER no to jest jak jest BIEDRONKA powstawała a my byliśmy podani na talerzu z dobrą i tanią marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te siostry co to weszły na zakupy, co to o nich pisali. pokazały kierunek dla pozostałych klientów. raz weszły i drugi raz ich nie uświadczysz. tak oto te panie zareklamowały firme. raz i nigdy więcej. super reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezes kliniewski powinnien mocno zrestrukturyzować zatrudnienie w dayli, jeszcze nie widxziałem tylu nie wdzięcznych pracownic, pewnie tkwią jeszcze w prl-u, niech je pogna czym prędzej, pojdą do biedronki lub tesco tam dużo płacą i bardzo mało się robi, pojeżdzą trochę paleciakami to im się przypomnią czasy w DAYLI ( przyszłość ). poszoł won...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×