Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
To nieprawda. Aga jest u mnie w sklepie co miesiąc zawsze przed, tzn. po podpaski linela, czasem bierze tez tampony rozmiar mini. Jak wylatywała ostatnio na Australian Open to wzięłą większą ilość bo powiedziała że nie wie kiedy wróci bo od razu miała w planach dalsze turnieje. Ulka z kolei ostatnio ma doła bo jej przestało iśc dobrze na korcie i przychodzi co drógi dzień po pulpety a czasem gołąbki i się tym napycha żeby się tak nie dołować. Jak miałyśmy paprykę w promocji to wyjechała ze sklepu na parking całym wózkiem, chyba ze 25 słoików wzięla - zeby było trochę zdrowiej bo na samych pulpetach by daleko nie zajechała. Trener jej taką dietę zalecił bo jak będzie cięższa to będzie mocniej odbijać rakietą i nie będzie już musiała przy każdym returnie tak potwornie jęczeć UUUU, AAAA, YYYY. Wydaje mi się że ta spożywka u nas w sklepach to jest częścią umowy sponsoringowej dla sióstr żeby w każdej chwili mogły wpaść do dayli to na gołąbka, to na pulpeta, to na sardynkę, itd. To dlatego Kamil się tak stara z tymi puszkami i słoikami żeby się wywiązać z umowy po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie teraz wszystko jasne, a wy go podejrzewacie o brak kompetencji w zakresie asortymentu drogeryjnego a on się tak dla dziewczyn poświęca, zuch chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 13:28.....nie wiem co bierzesz, ale zmień dilera proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pracy dziewczynko do pracy, tzn mopowania mopowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale wiele osób w Polsce żyje w przekonaniu ze za marne pieniadze niewarto się starać i ja to rozumiem. A znowu nadgorliwe osoby pokazują ze im to pasuje i te olewajace system maja przez to problem. Oba typy pracownikow powinny spotkać się w poleje drogi i nawzajem się zrozumieć , ale o to cieżko. Ja nie lubię Daily i już. Nie pracuje tam, ale już sam wygląd sklepu mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo widze ze regionalni polubili nasze forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem byłą pracownica Schleckera i jak czytam te żale typu a to grafiki nie pasują, a to za mało płacą, to kierownicy regionalni do bani dziewczyny drzwi otwarte po co tracić zdrowie wbrew pozorom pracy jest dużo ale dla dobrych pracowników a nie dla osób które tylko płaczą. Najbardziej rozbawił mnie post ,,proszę o fundusz reprezentacyjny- fryzjer,kosmetyczka" dziewczyno sama sobie wystawilas opinie jak dbasz o siebie tak dbasz o stanowisko pracy Mniej narzekać bo może być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mogłybyście mi wytłumaczy dlaczego mamy wykorzystać zaległy urlop do końca marca skoro w regulaminie jest że możemy go wykorzystać do końca września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobić w przypadku, gdy nie mozemy zaksiegowac mm-ki, bo produkt nie ma podanej ceny detalicznej? Są to produkty, które mamy na sprzedaż, np proszek. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten produkt należy wziąć do domu i skonsumować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tel do ilc......... z prośbą o uzupełnienie cen zerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje :)) A osobie, która je proszek życze SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chłopcze wiesz o PRL-u i nie obrażaj tu nikogo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ulc***oleciła flaczki z Agrovity na sam widok treść żołądkowa się podnosi to dla trzymania apetytu na wodzy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego NIEWDZIĘCZNE piszemy razem bo to jest przymiotnik !!!!!! Mądralo i odpowiada na pytania?? JAKI ?--JAKA ?--JAKIE? a NIE z czasownikiem piszemy osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię tę pracę i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakieś niewdzięczne chamisko wpadło na nasze stronisko i po nas MOPUJE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to że myje w pracy mopem wcale się nie wstydzę :-) w domu tez to robię bo nie mam maszyny ;-0. Ta osoba widocznie nam zazdrości bo pewnie w domu myję jęzorem podłogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga to tak te wkładki do koszyka bierze z BEKHENDA czy z wielką nieśmiłością??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez myję sklep mopem, przecież go kurczę czymś trzeba umyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój post to SARKAZM inteligencja nie jest waszą mocną stroną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sprawdź w słowniku co oznacza słowo SARKAZM a później możesz się wypowiadać!!! A nieinteligentny to jesteś ty...taki dupolizus :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój równierz odnosi do pierwszych reklam podpasek always!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Era normalnego personelu umarła wraz z upadkiem SCHLECKERA żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co sie tu wypowiadasz skoro tak ci nas zal? Spadaj na "swoj poziom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy zazwyczaj firma wysyla pity ? co tobimy z gratisami ktore zostana z danej promicji a nie ma zadnego info ? mozemy je dawac wedle uznania do wiekszych zakupiw czy pakowac do pudla i czekac na info z firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma wysyła Pity jak zawsze na ostatnią chwilę, a nawet ciut później(tak jak w poprzednim roku). Co do gratisów: jak nam zostają dajemy klientom do większych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie eeee, ręce opadają!!!!! jak zostają gratisy, bierze się je do domu, co sobie to sobie a resztę opyla się za pół ceny. dzieffczyny myśleć!!!! widać braki w wykształceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis troll wkradł sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 10.16 ręce opadają na Twoją wypowiedz.Ty normalna chyba nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×