Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a ty normalna weź z domu łużko, lodówke i daj klientowi. puknij się w czółko robotnico za pinć dwadzieścia na godzine. dorobisz tych w przepoconych koszulach i wymiętych marynarkach a sobie dorobisz garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty trollu nie pisz juz tu bo cie zgłosze tam gzdie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedz, że groźby są karalne radze uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe.... ŁUŻKO... heheh uśmiałam się do łez ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przypadkiem LODUWKĘ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kur...a grozby,kto mnie tu straszy ,do osoby 17,09,puknij sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre na prawdę są nienormalne. Skoro już jesteś taka pazerna na gratisy to chociaż nie pisz o tym na forum, bo oczerniasz innych pracowników. Gratis jest po to, żeby przyciągnąć w jakikolwiek sposób klienta i starać się chociaż minimalnie zwiększyć obrót żeby nas nie wyrzucili za przeproszeniem na zbity pysk. Radzę szanować pracę, bo zapewniam, że ciężko będzie o drugą taką. PS Zaraz wszystkie rzucą się, że piszę bzdury bo ta praca jest przecież beznadziejna i gorszej nie ma.. :) Ale niestety..dopiero jak człowiek straci, to doceni to co miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też dajemy gratisy klientom, nic bardziej nie przyciągnie go do sklepu niż darmowa próbka jakiegoś kosmetyku...to przecież normalne, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby z godziny 17:59 Zgadzam się z Tobą w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię zrozumieć dlaczego osoby,które tak narzekają i tak im źle się nie zwolnią i nie zrobią miejsca tym,którzy chcą pracować,a nie tylko narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
chcialam sie dowiedziec czy duzo zachodu z zalatwienim zaswiadczenia o niepelnosprawnosci odpiszcie jak ktos wie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes chora masz leczenie jakies, to moze dostaniesz orzeczenie ,zalezy co Ci dolega,bo na wszystko nie dawaja grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wpisu o 10.16:ja mam wyksztalcenie wyższe i stac mnie z mojej pensji na zakup pasty,żelu,wkladek higienicznych i nie muszę zabierać gratistów.ŻENADA że Ty tak robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyższe wykształcenie toś karierę zrobiła weź kredyt i oddaj starym kasę mogli se wpłacić na off a tak to córeczka okazała się wielkim rozczarowaniem ambitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst o zakupach siostrzyczek bomba dawno się tak nie uśmiałam dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz być super uczciwa zaradna miła pracowita to i tak nie ma w tej firmie żadnego znaczenia tu i tak nikomu na tym nie zależy każdy kto siedzi wyżej dba o jedyne dobro własną d**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my dbamy o klientów -wygląd-sklep -do dużych zakupów dajemy pozostałe gratisy aby pomimo braków choć tym zadowolić klienta.Góra też nam ciśnienie podnosi SORRY takie czasy trzeba umieć się dostosować a niektóre jak czytam cały czas to samo wiecznie narzekają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te narzekające tak to pewnie jakieś nieudaczniki życiowe,które myślały i myślą,że za podpieranie regałów dostaną nie wiadomo ile. Dawno takie osoby powinno się namierzyć i jak najszybciej wywalić,psują opinię tym osobą co pracują uczciwie i co chcą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpisy,że za schleckera było lepiej to są śmiechu warte,wystarczy zobaczyć forum od strony nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Schleckera było lepiej-tylko wtedy nikt tego nie doceniał. Przede wszystkim był porządek w Krakowie i kierownicy regionu byli kompetentni. Dodatkowo był socjal-na Wielkanoc,za urlop i na Boże Narodzenie, a także za wyjścia do kina, opery,teatru czy na basen... Fajne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszystkie osoby tu piszące są zdrowe? Jak czytam niektóre wpisy,nie wiem,czy mam pękać ze śmiechu czy ubolewać nad niektórych głupotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pytanie troszke z innej beczki.... dziewczyny jak robicie zwrot kiedy klient płacił karta??? robiąc reture klikacie "gotówka" i wydajecie z kasy??? czy jakos inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak piszesz wybierasz 'gotówka ' i wypłacasz kwotę klientowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydajemy w gotowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozemy zrobic zwrot na karte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a co robicie jak macie towar uszkodzony w dostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś pojedyncze sztuki to odstawiamy do naszych uszkodzonych, uszkodzenia w duzej ilosc**przy dostawie nie zdarzyly nam sie, ale takie to chyba wypadaloby zglosic gdzies wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możemy tylko trzeba umieć anulować odpowiednią transakcje na terminalu ale nie wiem czy was ktoś tego nauczył może któraś z was omegi zabłyśnie chyba że za tępe jesteście błyśnijcie zadowolone z pracy przodowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×