Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
D.B bardzo dobrze wie jak funkcjonowanie tej firmy wyglada i zadna kontrola nie jest mu potrzebna bo czesc zmian to sa jego pomysly.... a co do premii to maja ja na umowie chyba tylko kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciała zeby u mnie w mieście otworzyli rossmanna wtedy nie musiałabym jeździc 30 km dalej na zakupy,a dowiedziałam sie ze jest wolny lokal pod taki sklep więc sama do nich napisałam @ teraz to mnie to wali bo od dwóch miesięcy mam inną prace i juz niema mnie w dayli-srajli bo w tym sklepie to jeszcze g....a na środku brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To go zrób. Pracownicy Dayli sami sobie wystawiacie świadectwo. Że "góra" nie zawsze jest pomocna, to nie znaczy, że my mamy odpuszczać - po prostu róbmy swoje, nasze sklepy świadczą o nas... Nie tylko kierownicy mają premię w wypłatę wpisaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas a sklepie wszystkie mamy premie wpisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam premie wpisaną ....50,00 zł.......brutto. Czuję się przez to bardzo doceniona przez kierownictwo, a jeszcze zapomniałam dodać że mam ją już od trzech lat. I codziennie jak rano wstaję to jeszcze przed poranną modlitwą biję zawsze trzy głębokie pokłony w stronę naszego kochanego prezesa że mnie tak bardzo docenia i mam już prawdę mówiąc nieczyste sumienie że do końca moich dni nie będę w stanie mu się za to odwdzięczyć. Jeszcze raz wielkie wielkie dzięęękujęęę PPPanie PPPPrezesie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu 50,00 zł brutto drogą nie chodzi. Jeszcze raz dziękuję Pani DDDyyrektor i Panu DDDyrektorowi. Specjalnie dla Państwa wytrzepałam dziś właśnie własnym łokciem wycieraczkę na wejściu, czyli taki nasz czerwony dywan żeby was godnie powitać w poniedziałek. ZAPRASZAMY i WITAMY W DAYLI ;))))))))) drogie kochane nasze kierownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co pracujecie w Dayli skoro nic wam nie pasuje. Nikt was nie trzyma, możecie się zwolnić i wreszcie żyć tak jak wam pasuje. W tym kraju praca nie jest obowiązkiem. Może jakbyście posiedziały na bezrobociu kilka miesięcy bez szans na prace to byście doceniły to co macie, bo chyba nie pracujecie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę dokładnie tak samo, ale jakaż to polska cecha wiecznie narzekać i nie umieć się z niczego cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że BARTEK odszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszedł ale w jego miejsce jest już nowy misiu - ktoś już go widział? Co myślicie o nowym kaerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartek mówił na początku że musi przynajmniej co 2 tygodnie odwiedzać wszystkie sklepy a przez 6 miesięcy był u nas 2 razy łącznie z ostatnią wizytą gdzie przedstawił swojego następcę. Widać duży miał ten rejon. To może od razu zaczniemy obstawiać ile wytrzyma nowy KR? Jak jest normalnym ambitnym człowiekiem to najpóżniej po sześciu miesiącach sam zrezygnuje, idę w zakład o moją premię 75,00 zeta brutto, wchodzi ktoś odważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajce aż nowy KR sie rozkręci.Zobaczycie z czasem,że druga D w wersji męskiej to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jest otwarcie kolejnego tzn drugiego sklepu w Warszafce. Trzymam kciuki żeby ten okazał się większym HITEM od pierwszego i żeby udało się w związku z tym pobić średnią dziennego utargu 800,00 zł. Chociaż teraz już może do tysiąca dziennie dobijają, bo są przecież nowe standardy a to murowane 20 prozent więcej na dzień dobry. Trzymajcie też kciuki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten pierwszy sklep w wawie to taki niewypał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuje że przy ok. 20 -25 tysiącach za czynsz na Marszałkowskiej i utargu miesięcznym 32 500 w najlepszych miesiącach ten sklep jest w stanie zarobić na inne podupadające. Ktoś musi ten pociąg ciągnąć do przodu a nie widzę lepszej lokomotywy jak Marszałkowska w Warszawie. Więcej takich strzałów w dziesiątkę i dopiero będzie eksplozja zysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez jaj, że w W-wie maja takie obroty, dyć u mnie w dziurze są trzy razy większe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet sklepów porządnych nie potrafia otwierac...jak rozmawiałam ostatnio z krsem to podobno wszystkie ich nowe otwarcia to wielka lipa...idziemy na dno -daje 6 miesiecy i bedzie zgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś widział nowego regionalnego za B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny cieszcie się jeśli nie macie w umowie premii:-) nie mają Wam czego zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak widziałyśmy pana P i lepiej będzie dla ciebie i innych jeśli sie nie wypowiem na jego temat :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to ważne jak ktoś wygląda??? wątpię. Ważne co sobą reprezentuje, jakie ma podejście do współpracowników, jak tworzy relacje przełożony- podwładny. Niestety nie wszyscy (a raczej wszyscy) obecni regionalni nie potrafili stworzyć dobrych relacji na gruncie pracowniczym. Cieszę się, że ktoś w końcu to zauważył i szuka rozwiązań. A jaki będzie Wasz nowy KR- to na pewno czas pokaże, oby nie był gorszy od swojego poprzednika. Pozdrawiam region północ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy to prawda ze w Szczecinie powstaje następny sklep? To juz by był trzeci masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra??? To chyba fajnie, że firma się rozwija???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwija w sensie utopienia kilkuset tysięcy złotych w towarze w kolejnym sklepie??? No chyba że zamkną te nierentowne placówki. to wtedy miałoby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie premii to u nas na sklepie nikt nie ma w umowie ani grosza wpisanego... wiec ucieszylabym sie nawet z 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ,czy możecie mi napisać jak zrobić krok po kroku zwrot na magazyn?Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc tak: dwa kroki w lewo, póżniej jeden do przodu, dwa w prawo i jeden znowu do przodu, następnie pół kroku do boku i to wszystko powtarzasz odwracając się obowiązkowo tyłem (bo chciałaś mieć zwrot) i tak krok po kroku AŻ do Piotrkowa Trybunalskiego. Jak było za szybko to powiedz, postaram się wytłumaczyć jeszcze raz trochę wolniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś żenującym knurem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×