Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Wy się dobrze czujecie? A jak regionalna, czy regionalny w realu się pojawi, to podejrzewam, że takie mądre nie jesteście... Anonimowo każdy cwaniakuje... Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby się pojawił albo pojawiła to też bym się ucieszyła ale niestety od miesięcy nikt się nie pojawia. Jesteś a jakoby ciebie nie było..... Gdzie jesteś?......Pojaw się bo już zapomniałam jak wyglądasz, a przez telefon nigdy nie masz czasu..... Nasz to taki wirtualny regionalny. Matrix na niego mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy mogłybyście mi podać e-mail do działu bhp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego działu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki dział. Ale taki e-mail mają,że nie do zapamiętania. Spisać sobie musisz z wiadomości jakiejś od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic o was dodać i nic ująć. Wasze wpisy mówią same za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy komuś jeszcze zjadło całą zawartość skrzynki odbiorczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, my tez nie mamy w odbiorczej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają przy likwidacji sklepu odprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez pusta skrzynka odbiorcza nawet sie nie zdzaylam przyjzec najbowszemu @ od pana B.o wizytowaniu sklepow nie wiem jaka jest na jutro zmiana cen ani tez jak ma byc ulozony elmex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez mamy pusta skrzynkę ... a przyszedł do nas @ dziwny o nazwie kontrakt natie z plikiem do otwarcia ale nie ruszałyśmy i wszystko zniknęło.... wszystko oprócz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zemsta SCHLECKERA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy usunełyście zielone karteczki u siebie jak tak to jak teraz sobie zaznaczacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usuniemy bo jak mam wiedzieć co mam w zapasie!!!!!!!!!!!!!!!! Miały być jakieś kółka a do dziś ich nie ma ŚWIETA TRÓJCA od ponidziałku ma nas nawiedzać strach się bać wytyczne na pamięć gazetki--- cele miesięczne----itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się nauczycie jak wiadomości usunęli ze skrzynek hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecierz takich apsurdów jak obecnie wymyślają państwo na górze to daleko szukać to tylko zniechęca a już @ od pana D.B mnie dobił my kradniemy i wynosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha, my kradniemy, dobre....ten zaje.....sty super towar pewnie...a kto nas okrada, święty pionie naszej firmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam aż mi się umowa skończy ;) a potem tylko żegnaj dayli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z regionalnych się śmiejecie, że błędy robią, a same APSURDY jakieś wypisujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tee, yntelygentna. przed a nie stawiamy przecinków. nieuk, nieuka nieukiem pogania hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdy spójnik a łączy zdania składowe w zdanie złożone, wprowadza dopowiedzenie lub wtrącenie albo przeciwstawia sobie pewne wyrazy − stawiamy przed nim przecinek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, co prawda to prawda.... a tak na marginesie to już liczycie ile będziecie miały mniej wypłaty po wizycie góry w przyszłym tygodniu jak wam premię zabiorą, bo coś nie jest zgodne z obecnym, cyt. "manual dayli". To coś, cokolwiek to jest zostało zrobione tylko po to, żeby kierowniczkom kontrolowanych sklepów zabrać premię. A tak sobie. Dla zasady. Bo jak towar jest w magazynie to ma być w sklepie...taaa, pod warunkiem, że magazyn zrealizuje zamówienie na ten towar. Jak mi premię zabiorą za te swoje chore wymysły to mogą być w 100% pewni,że w przeciągu mają kontrolę PIP, PIH, UOK, US, PS i co tam jeszcze może ich skontrolować. Skoro podstawą ograniczenia wynagrodzenia może być brak towaru (niezależny od KPS) i inne d**erele wymyślone przez kogoś meeeega mądrego to niech się potem tłumaczą przed organami państwowymi. Żeby nie było że nie ostrzegałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy na serio macie premie???? u nas nikt nie ma premii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w wypłacie jest zawarta premia...Na umowę spojrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam,że większość pracowników "Dayli" jest tak mało wdzięczna..... szkoda słów na wasze obraźliwe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na umowie zawarta jest opcja premii, jednak prawdą jest, że nie każdy ją ma. To uwarunkowane jest dobrym humorem regionalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdy nikt mi tej premii nie zabrał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewdzięczne??? Dlaczego tak sądzisz??? Obraźliwe komentarze??? Ja takich nie widzę. Czasami po prostu "prawda w oczy kole". Popracujesz troszkę dłużej w tej firmie to nabierzesz dystansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl kontroli przez pana B, to super pomysl :) moze w koncu otworzy oczy jak wyglada tak naprawde funkcjonowanie tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest prosta zasada, jak oni dajli to my se brajli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×