Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
no i z tego co słyszałam mają przejąć naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty. znacie obroty ze sklepów, nie ma kasy na towar, na czynsze i chcą kupic naturę? o naturze rozmawiali ale ich nie stać. robią propagande jak putin, tylko pod giełdę, ażeby jakieś łosie akcje kupowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skąd mają na kampanie reklamową z siostrami radwańskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak piszą dziewczyny za ciekawie nie jest, i na Twoim miejscu poszukała bym kogo innego bo Dayli raczej długo nie pociągnie a to, że na siłę otwiera nowe sklepy nic dobrego nie znaczy skoro w każdej innej opcji szuka oszczędności, a co do radwańskich czy naprawdę wierzycie w jakąś rozchulaną kampanię? Przecież to kilka fotek (niektóre zdublowane) i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest ta kampania? Najpierw miała być od początku roku, póżniej od marca. Mamy marzec i gdzie jest kampania? Chyba że to ma być marzec 2015? Coć tu jest znowu nie halo. Teraz powiedzą pewnie że od kwietnia. My jednak wszystkie wiemy że ta kampania nawet gdyby ruszyła to i tak nic nie da. A założe się że gdyby Radwańskie wiedziały tak naprawdę komu lub w imię czego podkładają swój wizerunek, to by się na pewno nie zgodziły. One mogą na tym tylko stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym wielkie mi gwiazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem firma Impel ma przejąć dayli,wiec sukcesywnnie beda sie pojawiac ochroniarze na sklepach-chociaz "ochroniarz"to chyba za mocne slowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyslają obroty z kosmosu-ja sie pytam z czego maj byc te obroty?z kiepskich produktow mr house?z kremow po 5 zl?....zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzsiaj "wojna" między regionem zachodnim a centralnym;p hehe;p daga i jarek założyli się o to, kogo koszyk będzie wyższy;D ale jazda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się lepiej założą kto się wyżej uniesie na skrzydłach własnej głupoty - tutaj mogą się popisywać własnymi umiejętnościami a nie rywalizować na naszych plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo koszyk będzie wyższy? A może kogo mózg jest bardziej pusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie: pusto, puściej, DAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko, to są tylko zwykli cieniarze, chcą zapunktować lub zapracować na swoją premię naszym kosztem.... A swoją drogą widziałyście te maile od DAGI???? region zachód współczuję Wam z całego serca, ta kobieta jest chyba nienormalna skoro pisze do Was takie maile, oczopląsu można dostać od samego patrzenia na to, a o formule poczty służbowej już nie wspomnę. W każdym razie odniosłam wrażenie jakby tego maila napisała jakaś gimnazjalistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się niech pani D.Z sie zastanowi nad sobą i pomysłami to co dziś przyszło w @ to żenada na maxa!! Kobieto opamietaj się albo zacznij się leczyć jaka rywalizacja to sie umów z Jarkiem usiądzcie na kasach i pokażcie co potraficie kto to wymyśla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję- Jarek i Daga niech się pakują i jadą na Krym, tam się szykuje wojna, będą mieli okazję się wykazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy dyrekcja wie jakie durne pomysły mają podwłani ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mają pomysły?napiszcie,też chcę się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same przyznajcie, że czytając dzisiejsze maile od regiony miałyście ubaw... my się nieźle uśmiałyśmy... im się chyba bardzo nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!mam pytanie czy można w tym roku, w okresie wakacyjnym przyjąć się do pracy jako zastępstwo urlopowe?Pracowałam w tamtym roku w jednym ze sklepów i bardzo mi to odpowiadało,ale słyszałam że tego w tym roku nie będzie się stosowac gdyż jest zatrudnionych więcej osób na sklepie.wie ktoś coś na ten temat-byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wygral zachod czy centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
południe ha ha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
północ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wysyłacie sms p,ZD o srednim koszyku kazdej osoby indywidualnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daga i Jarek - jedno lepsze od drugiego. Mocni w gebie i durnych pomyslach. Niech zrobia koszyk na 100zl jak tacy madrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆGOŚĆ
Jak nazywa się Wasze oprogramowanie kasowe? Core-Pos? Warto o umiejętności jego obsługi wspomnieć w Cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam wątek z zastepstwami urlopowymi, wiecie cos,bo nas jest trzy na sklepie i zawsze miałysmy takie zastepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oprogramowanie Core-Pos-świetne zresztą ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastępstw urlopowych nie będzie juz w tym roku.na każdym sklepie musi być minimum 4 osoby zatrudnione.u nas taka zmiana właśnie weszła z czego jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd macie takie informacje bo my nic takiego nie słyszałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×