Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A kto jest znowu taki nadgorliwy i prywatnym aparatem robi i wysyła im zdjęcia.Dostajecie coś w zamian czy tylko opieprz że coś jest nie wykonane.Niech sobie sami przyjadą i zobaczą.Ja nie mam zamiaru swoim prywatnym aparatem robić im zdjęć.Dosyć tego wyzysku robią sobie z nas murzynów od wszystkiego a w zamian od siebie nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz firmowy telefon nie posiada aparatu wiec zdjec nie wysylamy bo nie mamy sprzetu :D niech sie sami pofatyguja albo dadza porzadny telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nie wysyłamy tego zdjęcia bo nawet jeśli zrobię zdjęcie swoim telefonem to nie mam kabla żeby je wrzucić na komputer. Poza tym mamy zakaz robienia zdjęć na terenie sklepu więc nie ma nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy robić zdjęcia, nikt nam nie zabronił :-D Nie czytanie maili że zrozumieniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regionalni tez nie czytają e-maili ze zrozumieniem i jakoś im o to nikt pretensji nie zrobił więc nie bądź taka do przodu bo ci tyłu zabraknie mądralo jedna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie wysyłamy żadnych maili do regionalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny trochę więcej luzu i szacunku do siebie:) czasami trzeba coś przyjąć z przymróżeniem oka ;0 i nie przyjmować wszystkiegi tak serio. my zrobiłyśmy zdjęcia i przesłałyśmy mms-em na skrzynkę e-mailową i jest ok. przecież to nic wielkiego a co do warunków naszej pracy,to uwierzcie mi ,że zawsze można trafić gorzej ,więc głowa do góry, bo z takim nastawieniem daleko nie zajdziemy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak tylko jak zadzwoniłam do regionalnej żeby powiedzieć jej żeby dali nam ochronę bo odkąd dali nam przesyłki sądowe to strach po sklepie chodzić bo niektórzy przychodzą bardzo źli i nawet potrafią uderzyć to powiedziała, że mam nie panikować i się rozłączyła;/ super regionalna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes jeździ z K.W po jej rejonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki wyżej nie dzwon do regionalnej tylko do Pana D.B i powiedz jaka jest sytuacja. Ja też kiedyś zadzwoniłam do niego i przyznali nam ochronę bo regionalna też mnie słuchać nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super :) zapraszamy do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie.Jak się robi zwrot gazet na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostawy> dostawa prasy> rozliczenie prasy> dodajesz odbiorcę (ruch) wybierasz to a potem > f1 dodaj> skanujesz po kolei gazety (automatycznie wskakuje ilość do zwrotu, system odlicza sprzedaż) potem księguj i wszystko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magazyn-dostawa prasy-rozliczenie prasy-tworzenie rozliczenia-F1 dodaj( wyskoczy okienko szare, zółta koperta nazwa odbiorcy Ruch) F10 wybierz-F10 zatwierdź,- F1 dodaj -wczytanie z katalogu: wpisujesz np FAKT jesli masz do zwrotu i F10 zatwierdz, znowu F1 dodaj SUPER EXPRESS F10 zatwierdz i tak wszystkie po kolei do zwrotu. Na samym końcu F10 księguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoją drogą, czy któryś sklep, po wdrożeniu prasy dostał od swojego KR wytyczne jak ma przeprowadzać przyjęcie prasy w systemie??? czy ktoś pod tym kątem kogoś przeszkolił albo w ogóle powiedział co ma robić??? czy w ogóle ktoś dostał jakąś pomoc w tym temacie??? oczywiście, że nie, my jesteśmy alfy i omegi żeby to rozkminić... no właśnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my gazety mamy od listopada i informatyk kazał nam robić zwrot gazet przez WZ a nie rozliczenie prasy. Niezła jazda:-/ tyle czasu minęło i nikt nie mówi że robimy coś źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam pytanie czy przy rozliczeniu wpisujemy ilosc faktyczna ile mamy do zwrotu po sprzedaniu gazet czy jak to sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest ok do momentu jak dodam dostawcę i póżniej jak dodaję i skanuję gazetę to mi nic nie wyskakuje jest pusto nawet żadnego katalogu nie mam żeby odszukać tytułu gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a wiadomo już jakie sklepy dostaną nagrodę niespodziankę za zdjęcia magazynu? i ciekawe co to za nagroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONTENER MR.HOUSA-TO BĘDZIE NISPODZIANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo pan pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies zarciki prima-aprilisowe w strone regionalnych juz poszly? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie jak po kontroli p.D.B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna reklama:) przynajmniej jest o nas głośno nie tylko rosman i rosman .Produkty są coraz lepsze i duży wybór kosmetyków zrezygnowała bym ze słoików z fasolą i flakami zostawiła bym zdrową żywność napoje itp. Ale ogólnie jest coraz lepiej myśle ,że jak sie rozwiniemy to może zarobki też bedą lepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejmy taką nadzieję co do tych zarobkow... a tu przedstawiam panią Anne Wierzbicką by nas już nie zaskoczyła :) a usuncie spacje :) http://www.wprost.pl/ar/442141/ Siec-drogerii-Dayli-chce-podbic-rynek- Rusza-kampania-reklamowa-z-udzialem -siostr-Radwanskich/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak swoją drogą mogli by nam linkować takie istotne info z Krakowa...ja bym chciała wiedzieć ... brzmi fajnie i reklama też przyjemna.... zobaczymy co czas przyniesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro kontrol na zachodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd te wieści???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×