Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Beznadziejna jest ta reklama no dajcie spokoj a ciekawe skad te kolejki, ktos ma wyobraznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes beznadziejna:p fajnie dużo kułek dayli i tak pieknie niebiesko przynajmniej ludzie sie zainteresują co tam jest? cóż za promocje? itp.my już mamy większy ruch po bilbordach to po reklamie myślę ,że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zrzęda stara i się nie znasz na niczym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę , że niedługo będę mogła z dumą w głosie powiedzieć PRACUJĘ W DAYLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super -jestem dumna dobra robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Wam że u nas *****coraz większy natomiast my tylko we dwie, jak u Was też coraz więcej klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche wiecej ale roboty niema dużo co drugi dzien dostawa to mnie wkurza nie mozna tego za jedna dostawa wyslac tylko po dwa prawie puste wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama fajna mi i dziewczyna sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram reklama jest dobra i miejmy nadzieje ze zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cukier -koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a kiedy ta reklama w tv bedzie bo w necie fajnie to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama taka sobie szału nie ma jeżeli ktoś myśli że od tego przybędzie nam klientów to jest w błedzie raz towar jest a za chwile nie ma miesiacami kogel mogel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do reklamy ciekawe gdzie ale u nas to nie ma nigdy dwóch osób na kasie bo przypuszczam ze jeszcze kolejne dwie obsluguja klienta na sklepie... U nas to nie ma tyle luksusu z personelem dlatego niestety drogie kolezanki musimy wybierac albo zamówienie i spełnianie poleceń na szybko bo cos komus z góry sie przypomniano ze jest zmiana cen albo znowu cos policzyć albo profesionalna obsluga klienta a nie tak jak teraz. DWIE NA ZMIANE koniecznie bo nie widzę przyszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama jest od dzisiaj w tv... widziałam dwa razy na różnych kanałach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakim kanale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co ale Rossmana na pewno nie pobijemy...NIGDY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. Polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóż takiego Rossmann ma w sobie, że "nie pobijemy go NIGDY"? Może jeśli chodzi o ilość sklepów, bo faktycznie jest ich jak mrówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze z rossmanem nie mamy szans, piekne ulozenie asortymentu,ogromny wybor..i wogole zawsze uwielbialam rossmana, nasz sklep sie chowa tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie sam cukier.... prosze jakie wszystkie od razu za firma....zaplacili wam czy co? A kolezanka wcale nie zrzeda tylko ma racje, moze by dali wszystkim normalne umowy i pensje podniesli a nie wydaja gruba kase na smieszne reklamy, nie oszukujmy sie radwanska nam sprzedazy nie podniesie, warunki pracy tez sie nie zmienia a zainwestowac mogli w co innego bo bylo by w co. Znowu sie zbliza 10ty i ciekawa jestem do ktorej godziny znowu czekac bedziemy na przelewy? A moze by tak jakies boniki na swieta dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W reklamie brakuje realnego stanu rzeczy. Trzeba dodać wózki z towarem jak rozbijamy zestawy albo jak wprowadzamy gazety na jednym kompie i zapraszamy klienta do drugiej kasy bo same jesteśmy... He he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast słoików (męska rzecz ) bdą np. kolczyki , miseczki itp. to możemy konkrowac z rosmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem zamiast inwestować w nowe sklepy powinni juz dawno zainwestowac w reklame... sklepy po schlekckerze jeszcze moze maja troche klientów ale te zupełnie nowe świecą pustkami. skoro nie ma obrotów to jak mogą podnieść wynagrodzenie? jak się interes rozkręci to napewno i nam się poprawi... pytanie czy się rozkręci i czy starczy cierpliwości by na to poczekać. u nas z dnia na dzień coraz więcej klientów jest i każdy kto trafia do nas pierwszy raz jest zachwycony tym że może u nas wszystko znaleźć i coraz więcej spożywki nam się sprzedaje. praca marzeń to nie jest, warunki różne, akurat u nas do tego kierowniczka która kotestuje wszystko i jak tylko zabiorę się za coś to każe mi to rzucic w połowie i brać się za coś zupełnie innego i niepotrzebnego... i wiele by jeszcze można mówić tylko po co? ja pracuje najlepiej jak potrafie, zaciska zęby mając nadzieję że się rozkręci i szukam innej pracy w międzyczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też jakby więcej klientów, pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak narazie nie mam czynszu za 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście zbliża się dziesiąty i wszystkie marudy będą teraz a kiedy wypłata już 10 a niemam to spieprzaj do biedry na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oczywiście do marudy z 8.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze wysoka kultura wypowiedzi.... pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaby ta chamska osóbka pracować na kasie w Biedronce. U nas w miejscowości zwykła kasjerka w Biedronce ma 1700 zł a tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×