Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Pracuję i wywiązuję się ze swoich obowiązków więc dlaczego mam czekac na wypłate czy p.Prezes też ma póżniej czy na czas umowa dotyczny dwóch stron jako sklepy Schlecker owszem byliśmy konkurencją dla Rossmana lecz jako Dayli żadna konkurencja ani to DROGERIA ani MARKET Spożywczy zarzucono nas towarem promocyjnym a to co mamy w STAŁYM !!! asortymencie brak .Nie ma się co cieszyć za chwilę kasy zabraknie i wrócimy do punktu wyjścia no cóż powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz pracuj do BIEDRONKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj co niektórym nie dogodzisz nie był reklamy w tv zle teraz jest reklama tez zle.Ja uważam że fajna sprawa z tą reklamą niech się ludzie dowiedzą o naszych sklepach uważam że firma już dawno powinna właśnie w reklame zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę że kogoś poniosło na górze z tą niedziela handlową 8-15 śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co???? 8-15 ma być czynne???? poważnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ta nasza reklama nie gadajcie,mozemy biadolic mozemy nagadywac ale reklama jest ok jestem mile zaskoczona,pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my jak zwykle nic o niedzieli handlowej nie wiemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko pojawiła się reklama w telewizji tak nagle jedzenie dla dzieci i kolorówka poszła bardzo w górę:-/ masakra... Na dodatek szukają oszczędności i regionalni zamiast kar nagany to dają kary pieniężne np tak jak mi 300 zł z kolejnej wypłaty mają zabrać:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ZA CO 300 ZŁ KARY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co ta kara?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie jesteśmy same bo my w poniedziałek też dostałyśmy karę kierowniczka 200 zł a pracownicy 100 zł;/ no cóż pozostaje tylko ostrzec inne sklepy bo reszta bez komentarza:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co te kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dziewczyny napiszcie za co tak karają czy to coś zasadnego czy wyssane z palca kary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie za co te kary, kurz na półkach, nie opróżniony magazyn, brak cen, czy może jakieś inne poważniejsze zaniedbania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury to potraficie pisać ale odpowiedzieć na proste pytanie to nie. Coś mi się wydaje że kolejna bujda z tymi karami,nie wiem czy mamy się przestraszyć czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, pracuje w ross i szukam innej pracy... Jak u Was zarobki? Ja mam około 2200zł obecnie na zwykle ponad 3/4 etatu i zastanawiam się czy u Was zarobki kształtują sie w miare podobnie. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, do dziewczyny powyżej, chętnie się zamienię z Tobą :) U nas kierownik tyle nie zarabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, siedz dziewczyno w tym rosmanku a tu sie nie pchaj bo tylko sobie pogorszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak źle macie? Dużo macie pracy, macie nocki? Szukam innej pracy bo mam za dużo obowiązków i już poprostu nie daje rady, ale zarobki są dobre wiec szukam też czegoś na podobnym poziomie finansowym. U nas kiero to chyba z 5tkę bierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy dużo, nocek nie mamy, przeważnie jedna na cały duży sklep sama, zdrowie zmarnowane, te fizyczne jak i psychiczne, zarobki nijakie, ale co tam lubimy swoja pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak będziemy pracować w niedzielę handlową od 8 czy od 10???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, kary finansowe o których mowa wyżej to tylko propaganda.żeby dać karę trzeba mieć to na piśmie i podpisać a zawsze można odmówić, jeśli ktoś uważa, że robił wszystko jak należy.brakuje kierownictwu argumentów by pracowników w sklepie obciążać za niskie utargi tak więc teraz ktoś zamieścił info o karach- no może ktoś się przestraszy. pamiętajcie, że zawsze jest kodeks pracy ,który jest nie tylko dla pracodawcy ale i również dla pracownika. To najlepsze narzędzie -kodeks pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałaś jeszcze dodać o inspekcji pracy- ta im życie umila od ok. listopada 2013 i już dostali mandat za łamanie praw pracownika...PIP może znowu się pofatygować na Balicką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie może w jakich godz pracujemy w niedz. handlową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 8 do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy mogłybyście mi napisać kiedy firma ma zamiar poinformować o tzw. przenosinach albo wypowiedzeniu bo dzisiaj się dowiedziałam że mamy pracę do końca czerwca w naszej miejscowości a pracuję już blisko 7 lat i mam umowę na stałe pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze was poinformowali obowiązuje trzy miesięczne wypowiedzenie z którego okregu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim reginie zamykają lub przenoszą reklama reklama a klientów nie przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×