Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Masz rację koleżanko wielka reklama -40% a szafy świecą pustkami przysłali tyle towaru z kolorówki że aż się nie mieszczą po 3 szt to chyba jakiś żart ciekawie w firmie nie jest czyli najbliższe tygodnie moga być bez towaru nie licząc dostaw Mr.House P.Pomocny bo tego jak myślę też macie mało no i szałowe BAMBINO przeleciało w majtki!!!Zobaczymy co będzie 10-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko to jakas masakra!Upadek bliski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
górą czyli D.B. odebrał i był bardzo miły:) powiedział że to było jego zlecenie ale jak mu powiedziałam co się stanie jak to wyrównamy to powiedział że mam rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczką w Rossmanie to chyba po dobrej znajomości zostałaś. Rossmann nie zatrudnia pracownic z innych drogerii sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa...pan D.B. powie Ci, że masz rację a i tak nic z tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w ta sobotnią rozmowę z panem dyrektorem ... a tym bardziej przyznawanie się do tego tutaj... ja tam jutro się za to biore o ile nic ne zastanę rano na mailu ze mam tego nie robic.... a jeśli przez to będzie jeszcze większy burdello...to niech się zarząd martwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kolezanki,co sadzicie o nowych tabelkach i wytycznych odnosnie rozpoczecia pracy?Wyglad,stroj,fryzura brak okolczykowania pewnych czesci twarzy......A sprawdzanie nas przez ochrone czy wszystkie punkty zostaly wykonane(podloga umyta,smieci wyrzucone,sklep wyfejsowany)?To po cholere kierownik skoro ochrona ma miec oko na wszystko......Paranoja!!!Wuobrazcie sobie jak ochroniarz dzwoni do swojego przelozonego i melduje ze smieci nie zostaly wyrzucone....:-):-)Ale jaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was obchodza minusowe stany?Nie bylo zadnych wytycznych w tym temacie wiec po co same szukacie dziury w calym.Malo macie pracy i zajec?Niech gora o tym mysli bo nam za myslenie nie placa!A tak wlasciwie to Bog raczy wiedziec za co oni placa jesli i tak zawsze wszystko zle.Pamietajcie-nadgorliwosc jest gorsza od faszyzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie właśnie padły wytyczne - wyrownać stany minusowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie wiem na temat wytycznych wyrownania stanow.Kiedy one przyszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sobote rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeplyw informacji jest naprawde znakomity:-(Kiedys nie bylo komputerow i wiecej czlowiek wiedzial niz teraz.I nie bylo obarczania tysiacami zadan tylko obsluga klienta byla priorytetem.Zal ze to wszystko poszlo w zla strone.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro bedzie dupka nie obsługa bo bedziemy siedzieć nad korekta magazynu,a kto wie co tam jeszcze przez niedziele nawymyslali... na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radwańskie zaniżyły poziom a tym samym utarg w sklepach daliGS samopomoc chłopska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie dostałam inf o wyrównaniu stanow magazynowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to najambitniejsza pani kr tylko wysłała info do swoich sklepow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tylko pani D.Z kazała zrobić coś takiego;/ ja mam jakieś 150 produktów które trzeba tak zrobić a kto będzie obsługiwał klientów w tym czasie to ja nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani k.w tez kazala to zrobic a jak sie to robi he he ? :) kurcze pewnie zaraz ktoras z dziewczyn wyzwie mnie od tepych kierowniczek, itd. ale trudno, jak ktos kulturalny moze to niech mi napisze pozdrawiam :) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma robi wszystko mam wrażenie tylko nie to co należy wymyślają coraz głubsze piorytety nie wiedziałam że jesteśmy DAYLI DROGERIE + to już nie spożywczo-piwowo-śledziowo i ogórkowo kapuściano napewno BURACZANO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zobaczyc mine ambitnej pani kr jak jej starania nie zyskaja aprobaty i w pewnym momencie zostanie na lodzie.Zapomnial wol jak cielecim byl......Przeciez to tylko praca a czlowiekiem sie jest lub nie ZAWSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogeria budowlano monopolowa GSSCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZLEKER BYŁ 5 LAT daliGS jeszcze 3,5 roku i zmiana skarpetek, żeby nie płacić podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy śliczne -czyste -higieniczne >to my Daylówki turkusowe bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahaha dobre:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabelki od pana D.B. nas rozbawiły...wygląda na to że przejęli po Schleckerach brudasów :-P chociaż u mnie dziewczyny dbają o higienę nie mówiąc o niektórych klientach których przyszło nam obsługiwać...czasami to za nimi unosi się taki odór że musimy otwierać drzwi od sklepu i wszystkie okna żeby zrobić przewie i odświeżacz zawsze mamy pod kasą bo jak to w takim smrodzie obsługiwać...ręcę też trzeba co chwilę myć bo niektórzy klienci wyglądają tak jakby ostatni raz mydło widzieli za czasów "kamienia lizanego ":-P ale musimy go obsłużyć, bo to klient. Sorry ale jak oni mogą od nas wymagać czystych koszulek skoro za pranie dostajemy 5 zł a najtańszy proszek u nas kosztuję ok. 5,99-6,49 a kto doliczy wodę i prąd?? oni tez chodzą w przepoconych garniturach i jakoś nikt im nie powiedział że mają skorzystać z mydła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potraficie nic innego jak tylko narzekać i narzekać, i te wieczne roszczenia wobec wszystkich tylko nie wobec siebie. te pretensje do wszytkich to oznaka waszej słabości i lęku wobec życia zawodowego i najprwdopodobniej prywatnego. Firma rozwija się na potęgę nowe sklepy reklama, dbałość o koszty , pomóżcie jej a może i wam kiedyś bedzie przez to lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O znalazła się mądra my firmie pomagamy a co mamy za to?Nieuważasz że to powinno działać w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka4444
nasza regionalna L.... musi sie przebadac i to szybko !! główka nawala i to fest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bedzie lepiej?Hahaha tylko do tego czasu trzeba niestety kolezanko zyc-jesc,placic rachunki itd.Mamy czekac az firma sie wzbogaci a tu za pasem zajaczek i obawiam sie ze dla nas nic dobrego nie przyniesie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musicie czekać jest Biedronka jest Norwegia i nawet Anglia, warto jechać popracować tam jest lepiej i dużo płacą. po co pracować w tym DAYLI skoro tu tak źle..!! no ale wy najmodrzejsze umiecie tylko anonimowo narzekać!:) zamiast zasuwać po 8 godzin. Szkoda gadać żyjecie jeszcze w PRL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×