Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
to w takim razie zestaw Paw będę musiała zdjąć ze stanu inwentaryzacja częściową i będzie ok:) tak to jest jak tylko kilka sklepów dostaje niektóre info albo usuwają skrzynki odbiorcze zanim cokolwiek sie przeczyta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypaśne nagrody za koszyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam regionalna mówiła ze nie zatrudniamy dziewczyny tylko nadgodziny będą placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś wie co to za nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awiecie cos o tym co to maja byc za nagrody za ten koszyk?A czy dostalyscie juz te darmowe zele lub balsamy obiecane tydz.temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żele przyszły w dostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a powiedzcie mi czy w ewidencji pracy uzupełniacie rubrykę przerwa choć na tą przerwę sie nie idzie bo niby jak .Skoro jestem sama na sklepie,a ze zmienniczką nachodzimy się np.tylko pół godziny.W innych firmach jest to bardzo przestrzegane bo jak wiadomo za to lecą potężne kary finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w dostawie dali żel a miało być do wyboru, ładny wybór ciekawe czy teraz dostaniemy po szamponie czy wszyscy odrzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A balsamy?Mialy byc do. wyboru i co?Jak zawsze z gory narzucony wybor?Wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerwy musimy wpisywac pomimo ze jej nie wykorzystujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem jak Wam kierowniczka grafiki ustala, że na przerwę nie macie czasu. U mnie dziewczyny są po min. 2-3 godziny razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do magazynu czy w ty miesiacu nie zamykaja czasem jakis sklepow bardzo prosilabym o informacje z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie znać kiedy wysyłacie kontenery do sklepu na zamknięcie..może chociaż wy się zlitujecie i cokolwiek powiecie bo na resztę nie ma co liczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za koszyk sa nagrody pieniezne-tzn.bony od 30-150zl.w zaleznosci ktore miejsce sie zajelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawali nic - źle, dają - też źle... Dziewczyny, czy Wy umiecie się jeszcze tak zwyczajnie cieszyć z drobiazgów, czy już tylko narzekanie dobrze Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej napiszcie prosze czy te upominki przyszly jakoś zapakowane czy luzem i mamy sobie wziąść po szamponie małym czy odżywce timotei oczywiscie zrobić to na Rw najpierw.Bo w zestawach nic nie dostałyśmy,a żele też miały być mysmy dostały 4 białe z Marselials te małe czyzby to były te upominkowe:-)Napiszcie prosze jak wiecie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z dziewczynami na l4 - te"upominki" tez im sie chyba naleza co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli podczas trwania konkursu bylas na l4 to niby z jakiej racji?Tak mi sie wydaje.To jest nagroda za cos konkretnego i krotkiego w terminie.Wiec jesli nie mialas w to wkladu to z jakiej racji?Z drugiej strony nigdy nic nie bylo a jeden zel nikogo nie zbawi wiec?.......Zobaczysz czy dadza.Pewnie tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalił mnie@ od p.B ponoć pewien sklep dostał nagrody po 100 na osobę tak maja wspaniale zatowarowany sklep wszystko w samych och ach!!!Moje pytanie ???? Gdzie zamawiacie towar bo napewno nie w magazynie centralnym który świeci pustkami u nas braki choć co tydzień na zamówieniu ponad 1o tyś pozycji gdzie to jest?Skoro jedni mają a inni powoli świecą pustką a koszyk ma być zaj...cie wysoki z czego??Gdzie produkty dla dzieci ,farby lLonda Garnier Lakiery produkty Ziaja cała gama brak od 2 miesięcy nie ma karmy dla psów i kotów itd. mogę wymieniaća KRET to już towar deficytowy dostajemy ochłapy!!No a nagroda 30 zl na sklep to na zakup srodkow czystości bo mamy ograniczone zużycie.WYMAGANIA OLBRZYMIE LECZ Z PUTSEGO I SALOMON NIE NALEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny możecie mi pomoc? przyjechal przedstawiciel z gum orbit i zabral przeterminowane gumy, ja sobie chce je sciagnac ze stanu sklepu tylko nie wiem mam zrobić mm czy wz na firme kramer?? czy może na magazyn centralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żele pod prysznic nie były żadną nagrodą tylko prezentem dla każdego pracownika.Czytajcie meile ze zrozumieniem a jak czegoś nie wiecie zadzwońcie do regionu Timoteje dopiero przyjadą w następnej dostawie. Żele przyjechały jako GRATIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku...a mać . Jak czytam wasze posty to zastanawiam się GDZIE WY PRACUJECIE? CZY TO ZA JAKIŚ CYRK? CZY TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ ? CZY TO SIĘ DZIEJE W POLSCE? CZY DAYLI TO JAKIS BURDEL A MOŻE PSYCHUSZKA? Czy wy / oni nie macie wstydu - jedni pracując w czym takim ? Czy polaczki zawsze wszystko musze spie..lić ? Ponoć za Schlackera był porządek? A FE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za Schleckera był porządek i wszystko miało ręce i nogi a teraz to tylko o du...e wszystko rozp******ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za schleckera były praktykowane zasady SS, w dayli rządzą psychole/wariaci/pijacy/na haju. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie MATRIX to DAYLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że ten skrót oznacza Szybka Samoobsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś nie wie, co oznacza skrót "SS" to do podstawówki na lekcje historii....żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko znam historie bardzo dobrze a symbol którego użyłaś świadczy że masz zaległości nie używa się takich oznaczeń jeżeli nie rozumiesz co oznaczały a w tym przypadku przegiełaś na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pracowałyśmy za Schleckera i zasady SS nigdy nie było...chyba ktoś tu nieźle oszalał...albo za dużo MR. House znowu wącha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×