Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
hmm... a dostałyście informacje o rozwiązaniu konkursu za koszyk z zeszłego tygodnia? my miałyśmy koszyk ponad 27 zł i nie dostałyśmy żadnej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był meil w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nic nie dostałyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a za co teraz mam kupić np.taśmę klejącą,zszywki,czy długopis jak wstrzymane są faktury .No chyba nie za prywatne pieniądze? Wystarczy że obuwie kupujemy za prywatne bo kiedyś regionalna mówiła ,że to przeciw firma powinna zapewnić obuwie takie jakie wymaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie się podziała nasze reklama z siostrami Radwańskimi.Dlaczego nie ma jej w TV?????¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znikła bo za droga pewnie, a dziwczyny z koszykiem 27 napewno byłyscie na liscie wiec sie niemartwcie, maja przyjsc nagrody w ciagu kilku dni na sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ...Panie Bromboszcz.... ja mnie ta nowa strtegia wspołpracy dużo bardziej motywuje do wiekszego działania niż poprzednia :) jestesmy od tego by robic kasę dla firy to zrozumiałe, ale miło że w warunkach wzajemnej wspołpracy a nie jak do niedawna :) Jestem na tak takim pomysłom :) ( realnym pomysłom w ktorych szanse mają wszyscy rowne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i jeszcze ...nowa strona .... wreszcie pod czyjąś opieką.... też na + miejmy nadzieję że tych plusow będzie przybywać na każdej plaszczyźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona fajna tylko szkoda że większości produktów nie ma na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szkoda, że w naszym mieście Dayli zamknęli! Dużo osób mówi mi, że brakuje tego sklepu! Zyczę Wam moje kochane dziewczynki, które tak cały czas narzekacie - zmiany nastawienia do swojej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak beda dobrze płacic i zaprzestana mobingu to nie bedziemy narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli czemu NIE PŁACISZ NAM CZYNSZÓW?????? -Twoi byli wynajmujący - już wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jak zawsze od d**y strony!!!!Reklamy bilbordy a towaru brak.Hmmmm ktos wogole tam mysli czy juz w samozchwyt popad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest możliwe ? Takie gazetki z promocjami a wy tu mówicie ze towaru nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zmieniałyśmy promocje i mialysmy problem co wlozyc do koszykow - bo towaru jak na lekarstwo :/ Ja tez chce napisac ze strona www wyglada o niebo lepiej od poprzedniej - przejrzysta,od razu wiadomo o co chodzi -oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My juz mamy problem od roku co włożyć do koszyków,towaru brak już od bardzo dawna, a w du.pe se wsadźcie te wasze gratisy na sklepie pracujemy we cztery a gratisy dla pracowników są tylko dwa, to jak mamy je rozdzielić pytam się ja!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy cztery a "prezenty" przysłali trzy... nawet coś tak prostego nie potrafią dobrze zrobić... żenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie do regionu lub pana B ze zamało i po sprawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratis za 15 zl a i to nie potrafia dac w odpowiedniej ilosci!Lepiej za malo niz za duzo.A przeciez te mleczka sa w sprzedazy wiec jakby dali wiecej to po prostu trafily by na polke i po problemie.Ale nie!Przeciez liczba pracownikow byla podawana juz ze 3 razy.A oni wciaz nie wiedza ilu pracownikow pracuje.Zalosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jakie prezenty dostałyscie te białe żele to byl ten prezent?Bo z timotei miało coś przyjść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę że nie tylko u nas brak dziewczyny a po ile wózków dostajecie na dostawie i czy otrzymujecie to co było w zamuwieniu??Radwańskie odbijają już piłeczkę w PLEY.Co z tego że strona ma nową szatę jak psują promocję tą środową mieliśmy dużo klientów bo i promocja była ładna ale od momentu kiedy wprowadzenia zakupu za 35 zł. koniec.Kto wpadł na taki pomysł na a pieluchy za 9.99 przy zakupie za 100 -kę pogratulować!!Mam wrażenie że ktoś nie umie liczyć nie trzeba kupować browaru aby napić się piwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się klient umie liczyć i wie jakie są ceny po co ma wydać 100 wę żeby mieć coś za dychę jeżeli normalna cena to 25.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dostalyscie gratisy dla klientow te pileczki szklanki zele lirene (kurcze u nas nic nie ma jutro bede swiecic oczami przed klientami a ajaxow dostalam po 3 sztuki chyba 4 rodzaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mamy piłeczki i szklanki i ogromne braki towaru promocyjego OOOO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też jesteśmy cztery, a prezenty przyszły dwa, mamy to poprzelewac sobie w słoiczki???? żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas przyszły 4 żele tyle ile nas jest ale w dwóch żelach połowę ich nie było;/ żenada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co, na tą firmę to już ręce opadają. Dziś nowa promocja a towaru jak na lekarstwo, chociaż był zamawiany, nie ma co do koszyków włożyć. Zamówienie robię dwa dni, żeby niczego nie przeoczyć a i tak przychodzą jakieś resztki, powoli nie mam już czym półek zastawiać żeby nie było dziur. Wystrzałowy tydzień i pomysł żeby zmuszać klienta do zakupu za min. 35zł po to, by kupić papier czy taft w cenie promo to już totalna porażka, tylko dzisiaj w pierwszy dzień promocji miałam 5 klientów co pojechali po mnie jak po ślepej krowie za to. PORAŻKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie oni chyba powariowali tyle @ się sypie i rzeczy do zrobienia że musiałabym jedną osobę oddelegować tylko do czytania i robienia tylko tego co oni tam wymyślają !! Koszmar jakiś :( promocja kiepska towaru na magazynie 0 nie ma co zamawiać jak mamy pracować halo ??? może jakiś zmywacz do paznokci albo coś do udrażniania rur by przysłali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×