Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
może z kredytu o hygieniki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 wózki? to ty masz i tak fajnie bo do mnie od 3 tygodni przywożą 1 wózek ( w tym pół wózka to papier) a przez upał na sklepie tj. 37 stopni zepsuło mi się już towaru za 500 zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dzieci dzieci, hygienika+ dayli miała w I kwartale 2014 r. prawie 5 mln zysku netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo z gory nie obchodzi ze mamy ponad 30 stopni na sklepie. Nam sie rozwarstwily sloiczki dla dzieci a region stwierdzil ze przeciez jest data waznosci wiec maja stac na polce i klient nie ma sie o co czepiac. Tylko niech sie ktos zatruje to dopiero bedzie meksyk ale taka zaje......a polityka firmy byle zarobic reszta sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten nasz prezio kamilo to nie tylko klimatyczny biznesmen ale i czarodziej. Jak za dotknięciem czarodziejskiej rożdzki sprawił sobie 5 mil zysku i to za pierwszy kwartał (styczeń luty marzec) gdzie bieda az piszczy a sprzedaż w cudnym naszym daily poszła na same dno. A jeszcze jedno, jak oni wyliczyli te 5 mililonów skoro z tego co wiem to w zadnym ze sklepów nie zrobili inwentaryzacji na koniec roku, u mnie w sklepie nie było do dzisiaj inwentaryzacji. Myslą że coś sprzedali a towar skradziony. Nikt niczego i nikogo nie pilnuje a jak mówi stare przysłowie okazja czyni złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ales ty ciemna!Zysk mozna wyliczyc bez robienia inwentury wiadomo jaka wartsc jest na sklepie po dostawach i wiadomo jakie sa utargi minus koszty zakupu i masz zysk.Uffff ciezkie do pojecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff bardzo ciężkie dla kogoś powyżej jest zrozumieć to że stany towaru w sklepach są inne w systemie a inne w rzeczywistości bo nam jakieś osły kazały zrobić inwentaryzacje częściowa na stany ujemne. A jeszcze ufffff ciężej zrozumieć że zysk higieniki tzn. te super hausy i bambino zalegają w tych stu paru sklepach Dayli. No ale hygienika fakturę wystawiła wiec ma zysk a w dayli towar się kurzy i przeterminowuje. Ciekawe kiedy ich akcjonariusze w końcu się połapią, że tutaj ktoś samowolkę za ich pieniądze sobie uprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my mamy szklany dach i miałyśmy dzisiaj 40 stopni na sklepie;/ ledwo oddychamy na sklepie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten mądraliński który pisze o 5 mln zysku to kolejny typ z pod ciemniej gwiazdy który doktoryzował się z KREATYWNEJ KSIĘGOWOŚCI P.S. Wszyscy pisza że jest źle a nawet beznadziejnie a typ kreuje firme na finansowego lidera Odpowiedź może być tylko jedna KRACH JEST BILSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahhahaahahaah.......zyski i z***biscie prosperujaca firma!Taaaa....a towar na polkach az sie wylewa!To sa kpiny i zenada!Nikt kto ma troche rozumu nie uwierzy w taki brednie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te brednie to celowe działanie po to aby na upadającą firmę znalazł się jakikolwiek kupiec . Taki sam mądry kupiec jak wasz prezesiunio od maybacha który nigdy nie skalał się wejściem do ''swoich dochodowych drogerii'' Jeszcze troszkę i z daily towar sam wyjdzie a część wypłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie , jak mąż bije żonę to naogoł też dokoła wszyscy myślą że to wzorowa kochająca się rodzina.... a że firma leję wodę pod publikę udowadnia rownież reportaż z jednego ze sklepow.... jakie to mamy szkolenia wszystkie i jakie pokazy makijażu ..... sie uśmiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałyście super zarąbistego dziennego utargu w kwocie 1500zł(słownie jeden tysiąc pięćset złotych) to nie było u Was pokazu makijażu i szkolenia w nagrodę. One miały taaaaaki utarg i miały nagrody ;) i szkolenia i makijaż i takie tam inne d**erele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 to miały ale w 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gościa z 19:01 - ja przepraszam bardzo ale nasz prezes ma bentleya a nie maybacha, prosimy nie obrażać naszego kochanego prezesa, to dzięki niemu mamy pracę i zarabiamy krocie w tej firmie i w ogóle to stać nas na duuuuużo fajnych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak program Karo kierowniczki opanowany.Ja niemam czasu tam spojrzeć porządnie a w przyszłym tyg trzeba grafik rozpisać masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;dziewczyny jak rozpisywać te nowe grafiki w systemie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ten system nie działa sprawnie narazie.jak zawsze w tej firmie jest bajzer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nam napisano że w przyszłym tyg mamy grafik na czerwiec zrobić a pracuja nad tym bo my niemozemy dla siebie godzin wpisac masakra zjś nie wypdł czemu my mamy kadry odciążać jak oni nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nam napisano że w przyszłym tyg mamy grafik na czerwiec zrobić a pracuja nad tym bo my niemozemy dla siebie godzin wpisac masakra znowu niewypał. Czemu My mamy kadry odciążać jak oni nic nie robią:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wcale zalogować się tam nie mogę, nic nie mogę wpisać bo najzwyczajniej w świecie nie można niczego modyfikować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim grafiku mówicie? My nic nie wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez niewiem jak ten grafik pisac probowalam i ....klapa zadnego szkolenia nie bylo nawet zadnego przewodnika jak sie po tym poruszac dali program i o reszte my mamy sie martwic sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten ZAJ....E WZOROWO zaopatrzony sklep o którym tak się chwali p.B bo u nas braki jak ch....ra to kpina to my na tych osiołkow pracujemy.Mr.House nikt nie chce ale tym to jesteśmy zawalone i pieluchami a gdzie reszta jaki to liter na rynku !!!Chciałabym aby było dobrze ale to ogłupianie ludzi wróżenie z fusów.TOWARU NAM BRAKUJE OD MIESIĘCY KOLORÓWKI OD ROKU a zamawiamy co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czerwca kierowniczki mają działać tylko na programie KARO ale co drugi dzień dowiaduje się że nie wszystkie mamy uprawnienia do wszystkich opcji;/ kierownik regionalny pociesza że to nie nasza ułomność tylko znów program nie jest dopracowany;/ żenada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy system kadrowy Karo to jakaś jedna wielka LIPA...nie można nic poprawić, jak już zapiszesz.System nalicza nieprawidłowo godziny...i wg niego mamy wszystkie wolne soboty i niedziele!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tego niektórym pracownicom nie przyznaje się w nim urlopu;/ kierownikowi wpisuje zawsze po 8 godzin a to nie prawda bo czasem pracuje 10 a drugiego dnia np 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny baaaardzo prosze napiszcie jakie dostalyscie rozwiazania umowy jak sklep zamykali bo dowiedziala sie ze ponoc daja do podpisania rozwiazanie umowy za porozumieniem stron a jak sie na to nie zgodze to przeniosa mnie do jakiegos odleglego sklepu i beda czekac az sama sie zwolnie a pytam dlatego poniewaz w tym tygodniu przyjedzie regionalna i przywiezie nam wypowiedzenia bo nasz sklep jest do likwidacji prosze pomozcie w tej kwesti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz się zgodzić na żadne porozumienie stron chyba że dobrowolnie chcesz zrezygnować z dwumiesiecznej odprawy. Zamkniecie sklepu to wyłącznie wina pracodawcy i odprawa się należy jak psu miska. Przeniesc pracownika do innego sklepu można wtedy, gdy jest on np. w tym samym miescie i tyle. Dlaczego jesteście takie naiwne, tu przecież chodzi o wasze pieniądze chyba ze chcesz dołoży się do paliwa do prezesowskiego bentleja. To zrób mu prezent, na pewno ci podziękuje. A co do regionalnych, to niech ten towar sami składają a nie będą się nami wysługiwać. Powinniście wszystkie od razu zachorować. Oni tak bardzo chętnie jezdzą do Krakowa, to nic im się nie stanie jak się wszyscy skrzykną i przyjadą wszyscy na zamknięcie sklepu. Jaki to proszę będzie sklep, w jakim miescie? Pozdrawiam was dziewczyny i nie dajcie się wykorzystać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Pani wyżej nie do końca zna prawo pracy. Nie chcę się wypowiadać na takie tematy na forum, gdzie KAŻDY ma wgląd, ale w takiej sytuacji radzę skontaktować się z doradzą zajmującym się prawem pracy bądź zadzwonić np na infolinię inspekcji pracy i opowiedzieć zaistniałą sytuację. Jestem w tej chwili w identycznej sytuacji i już to zrobiłam, dlatego wiem, że wypowiedź wyżej nie do końca jest prawdą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×