Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
jestes do zwolniena wiesniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie bez zlych emocji:-)i tak afer ci u nas dostatek!!!aaaa i pamietajcie nikomu ani slowa obowiazuje calkowity zakaz-pamietajcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy sa zamykane z powodu braku ciagłości w płatnościach czynszu lub otwierania na tym miejscu innej drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zaleglosci wciaz rosna!Jeszcze sie nie zdazylo by w terminie zaplacili jakis czynsz.czyli co?beda liczne zamkniecia?a powiedzcie czy papierosy i lody juz macue bo u mnie tylko pusta lodowka i podajnik na fajki.moze kase za to wzieli jak za wszystko a towaru narazie brak.aaaa ma moze juz ktos klime hihihi bo putanie takie bylo wiec szok mnie ogarnal ze kochana firma taka inwestycje zrobi w cos co i tak niebawem zamknie:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mamy nic nie mowic o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoś dostal zatowarowanie lodów algida? Był meil ze lody dostaniemy z przydziału bo lodówkę mamy od tego roku lodówka pusta stoi juz tydzien a lodów ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no byl email...nikomu nic o firmie:-)bo.....to tajemnica tylko p.Wierzbickiej.No tak bo ona nicccccc nie wie.Jakie to wszystko po....!!!te ich nakazy zakazy polecenia to juz rece.opadaj.po prostu smiac mi sie chce jak czytam kolejne plany i wytyczne .a konkursow i bonow promocyjnych tyle ze pogubic sie mozna!a co z naszymi nagrodami za koszyk ktory byl 2 tyg.temu?Ej p.D.B pobudka!!!obiecujecie i co?Ile mamy czekac?Jednych nie dostalysmy a wy juz nastepne proponujecie!co wy macie dzieci przed soba!!!.!!.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no byl email...nikomu nic o firmie:-)bo.....to tajemnica tylko p.Wierzbickiej.No tak bo ona nicccccc nie wie.Jakie to wszystko po....!!!te ich nakazy zakazy polecenia to juz rece.opadaj.po prostu smiac mi sie chce jak czytam kolejne plany i wytyczne .a konkursow i bonow promocyjnych tyle ze pogubic sie mozna!a co z naszymi nagrodami za koszyk ktory byl 2 tyg.temu?Ej p.D.B pobudka!!!obiecujecie i co?Ile mamy czekac?Jednych nie dostalysmy a wy juz nastepne proponujecie!co wy macie dzieci przed soba!!!.!!.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak zmieniamy godz dla dziewczyn tu wyskakuje ze wszystkie dziewczyny maja cały etat po 168 godz i niewiem jak to zmienic na pol etatu, czy może to się samo zmieni jak juz cały grafik będzie wprowadzony to system sam podliczy i się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system sam podlicza jak mu się podoba u nas rano kierowniczka to uzupełniała i tak wyszło jej całkiem inaczej bo jak zwykle system niedopracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czy ktoś dostał obiecane pieniądze za średni koszyk? A za konkurs agugu, a za worki pan pomocny, które były chyba z pół roku temu? Żaden konkurs w tej firmie nie ma sensu, bo ta firma najzwyczajniej na świecie nie dotrzymuje obietnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikacja Karo totalna porażka.Jak wpiszecie godzine 7:45-16.15 to potem jak chcesz wprowadzic 7:45-14.15 to program zmienia na 16.15.Wszystkie mamy po etacie??:)Niezłe....A ponadto gdzie wpisać urlop czy L4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogł by mi ktoś podpowiedzieć jak mam wysłać to rozliczenie czasu pracy w tym nowym systemie. . . czy mam kopiować ta cała tabelke i jako załącznik przez poczte czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyszło Ci ono ok? tak samo jak masz w papierowej ewidencji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo dziewczyna była na urlopie i jak wpisałam tylko literke to wskakuje 0 godz a przecież tak nie powinno być,a jeśli nawet to jakos system sam nalicza to naliczy jej tak jak by była na cały etat a nie jest...masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po co takie bzdury chcesz wysyłać ....:) a jak to zrobić to chyba firma powinna nas poinformować a nie tu na forum dochodzenie będziemy robić potem widzą że same sobie tymi sposobami radzimy i w gdzieś mają szkolenie nas w jakiejkolwiek kwesti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wersja testowa i jak pisali mamy się z nią zapoznać do końca maja więc przypuszczam, że jeszcze jej nie dopracowali; nauczyłam się w tej firmie cierpliwości wierzcie to pomaga nie zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominajcie o nagrodach niespodziankach za uprzatniete magazyny bylo powiedziane ze beda nagrody tez zapomnieli tyle jest warte ich slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam, za sprzątnięty magazyn nagrodę dostałam osobiście do rąk własnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak ktos ma umowe na okres próbny to na ile czasu sie dostaje nastepną umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz za 13 dni następna wypłatka :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ta nasza firma zakupi wreszcie jakiś porządny program komputerowy do sprzedaży, księgowości czy ewidencji. Byłam w innych sklepach i zawsze programy działały bez zarzutu, kierownik ustalał grafik zgodnie z wymiarem czasu pracy, włączając oczywiście soboty i wysyłał do centrali, zawsze wszystko się zgadzało i wiedziałyśmy, ile mamy godzin, ile urlopu itd. Mam wrażenie że tu ktoś testuje na nas jakiś badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po okresie probnym normalnie kolejna byla na 2 lata, a co do wywalenia kolezanki za donos do US to jesli masz umowe na czas nieokreslony to musza podac powod zwolnienia w kazdym innym przypadku nie musi byc uzasadnienia niestety... A co do KARO to nie jedyna porazka w tej firmie tak jak mowicie juz zwyczajnie rece opadaja na to co sie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ma któraś tak że w ogóle się nie może zalogować do KARO? bo ja nie mogę na żadne hasło, ani to które dała regionalna ani żadne inne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za burdel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he jaki burdel? Witamy w Dayli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mi sie wydaje czy znowu powracaja do mobinngu,ta co nakablowałą do US teraz mozesz i powinnas w słusznej sprawie złozyc donos do PIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co znowu wymyślili bo u nas cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy któraś z was w tym systemie Karo wie jak w grafikach wpisać urlop wypoczynkowy? , Ja z chiny nie mogę do tego dojść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi,tez niewiem gdzie wpisac urlop i poza tym jaki symbol ma urlop wypoczynkowy bo w legendzie wszystkie mam oprócz takiego urlopu.Godziny zapisuja sie inne niz ja wpisałam,wszystkie dziewczyny figuruja ze maja przepracowac cały etat ,a jak u was z pracą po 12,5H???Po weryfikacji pokazuje błąd no i oczywiście doby pracownicze.Na szkoleniu Bhp jak jescze jezdziło sie na takie była mowa że od zakończenia pracy do rozpoczecia nastepnej dnówki musi upłynąc 12h.Więc jak ktoś np dzis był od 9-16 to jutro spokojnie mógł byc na 7;45 a teraz system pokazuje ze brak zachowanej doby.Kapa jakas.Niewiem jak to wogole mam rozpisac ,a 1 czerwca juz za 3 dni.Macie juz coś bardziej obcykane???:)Podzielcie sie wiedza:)Nie ma na co liczyć jak same sobie nie pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×