Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
PS popieram jednak to, że nie możemy dać się wykorzystać. Pamiętajcie w kupie siła i każdą sytuację można jakoś rozwiązać ;) Kilka osób zdziała więcej niż jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ze nie zamierzamy odpuscic i takich wypoeidzen za porozumieniem stron to im nie podpiszemy a najblizsze sklepy gdzie mogliby nas przeniesc sa oddalone od naszej miejscowosci o 20-40 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieram sie w tej sprawie do sadu pracy aby zasiegnac porady i jak to wyglada wszystko pod wzgledem prawnym bo chce byc dobrze przygotowana na konfrontacje z kr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a powiedzcie proszę jakie obroty dziennie miał Wasz sklep że go zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostaniecie zadnej odprawy bo oni celowa przenosza gdzie indziej żeby właśnie nie płacić odprawy i maja takie prawo. . .wiem bo już kiedyś miałam taką sytuacje i nic ci sąd tu nie pomoże bo nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i nie wygram ale chce wiedziec jakie sa moje prawa a ta firma i tak padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze obroty byly rozne czesto mialysmy ok tysiaca a nawet i ponad ale to dla nich za malo lecz bylyby wieksze gdyby byl towar na sklepie jak sie patrzy a nie tylko ich firmowe bzdury ktorych nigdzie indziej nie kupisz tylko u nas a poza tym policzcie sobie ile pieniedzy jest utopionych w sklepach tam niech szukaja oszczednosci a nie wsrod nas mysla ze jak zamkną sklepy po Schleckerze i otworza gdzie indziej pod ich nazwa to od razu manna im z nieba zleci i moze mi teraz ktos powie co maja zrobic klienci ktorzy maja karty u nas zalozone przeciez mysmy ludzi za durni zrobili delikatnie mowiac a jak mnie ktos spotka i sie o to zapyta to co ja mam odpowiedziec ze ta firma ma gdzies klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza miejscowosc nie jest az tak wielka i klienci nas znaja przeciez tu mieszkamy moze ja sie mam tlumaczyc z glupoty niekompetentnych ludzi ktorzy pracuja w tej firmie poprostu podam tym klientom numer telefonu do firmy zeby tam sie pytali albo nich sobie wejda na strone szanownego dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym razie podpisanie wypowiedzenia za porozumieniem stron byłoby najbardziej bezsensownym ruchem w waszej całej karierze zawodowej. NICZEGO nie podpisujcie, nie ma takiej siły która by was do tego zmusiła. Przecież póżniej nawet zasiłku nie dostaniesz po podpisaniu takiego taniego papieru, a inspekcja pracy też wam nie pomoże. Lepiej poradzić się jakiegoś dobrego prawnika znającego się na prawie pracy. Jeżeli mieliby kogoś przenieść do innego sklepu, to musieliby najpierw tam kogos zwolnic, a z jakim uzasadnieniem? To nie jest wszystko takie proste, a regionalni są tak zieloni że też niczego nie wiedzą. Także dziewczyny, niczego nie podpisywać, niech was przenoszą gdzie chcą, zyskacie w ten sposób na czasie, odprawie a może na zasiłku dla bezrobotnych. I poradzić się najpierw dobrego prawnika, to duże nie kosztuje, jakieś może 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym razie podpisanie wypowiedzenia za porozumieniem stron byłoby najbardziej bezsensownym ruchem w waszej całej karierze zawodowej. NICZEGO nie podpisujcie, nie ma takiej siły która by was do tego zmusiła. Przecież póżniej nawet zasiłku nie dostaniesz po podpisaniu takiego taniego papieru, a inspekcja pracy też wam nie pomoże. Lepiej poradzić się jakiegoś dobrego prawnika znającego się na prawie pracy. Jeżeli mieliby kogoś przenieść do innego sklepu, to musieliby najpierw tam kogos zwolnic, a z jakim uzasadnieniem? To nie jest wszystko takie proste, a regionalni są tak zieloni że też niczego nie wiedzą. Także dziewczyny, niczego nie podpisywać, niech was przenoszą gdzie chcą, zyskacie w ten sposób na czasie, odprawie a może na zasiłku dla bezrobotnych. I poradzić się najpierw dobrego prawnika, to duże nie kosztuje, jakieś może 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu które sklepy są do zamknięcia, nie ma się co bać, możecie smiało powiedzieć, to chyba nie jest tajemnicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim regionie Was zamykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę zamykają coraz więcej sklepów. Jestem ciekawa ile zamknęli w ciągu miesiąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
region wschod tam zamykaja a w pozniejszym czasie napisze jaka miejscowosc bo czekac mnie bedzie konfrontacja z kr a wiem ze oni tez tu zagladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo serdecznie wszystkim za porade pozdrowinka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie cos o nagrodach za koszyk z ubieglego tyg. 30 100 i 150 zl.?Bo jakos wszystko ucichlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny i jak , łapiecie ten nowy program Karo?? Porażka poprostu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu wszystko to porazka!!.!!!.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech najpierw nad nim popracują żeby ten sytem Karo działał tak jak trzeba a nie od du...y strony!!! bo na razie to jest czarna magia...i jakieś konkretne szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenie u nas to przeslanie instrukcji i ....szkolcie sie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenie u nas to przeslanie instrukcji i ....szkolcie sie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.niekompetencja regionalnych to brak szacunku do innych pracowników.zarabiają 3,5 tys na miesiąc.....żałosna pensja w porównaniu z tym,co,mieli starzy regionalni....jaki,dzis menadżer lub dobry kierownik pracuje za takie pieniądze ....byle jaki kierownik regionalny takich jak ma ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja o nisko samo ocenę o sobie, tak jest lansują się dziewczynki kr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam żadnej instrukcji programu KARO nie przysłali, nie mogę nic z nim zmienić, co drugi dzień nie mogę się w ogóle na nim zalogować a kr nic to nie obchodzi, mówi że nie wiem jak to zrobię ale od 1 czerwca działamy na tym programie;/ mam kontaktować się z kadrami albo informatykami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga drogie koleżanki doli i niedoli: " jeżeli macie klientów którzy zwlekali z zakupami dzwońcie po nich, niech przychodzą na zakupy" to genialny pomysł naszego kr na zwiększenie sprzedaży. Buhahahaha, niezły jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest taki bystry to dlaczego nie wpadł na taką idee ażeby te swoje całe trzy i pół tysiąca ( apropos to jest na rękę czy brutto) wydał w jednym ze swoich sklepów, może tak co miesiąc w innym. A jakby to jeszcze wziął na jeden paragon - jak by mi średnia urosła. Fajny pomysł koleżanki? Za taki pomysł powinnam też kr-em zostać a nawet Bromboszczem. Prawda drogie siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznac sie ktora łajza poszła do US nakablowac na swoje kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co się będziemy przyznawać która nakablowała....w końcu skończył się ten śmieszny proceder z MEGA wysokim koszykiem i wyszło szydło z worka :-P. Jak ktoś jest uczciwy to nie ma się co obawiać kontroli US :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co a co się stało bo nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie tak nie robi,a w swieta zyczenia sla sobie ,tera emaile prosby o pomoc ,jestescie obłudne,załosne i wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×