Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
CHCECIE SAMOBÓJSTWO jeszcze tego nie bylo firma zaslynie........nie ma co co wy ludzie z iudzi robicie.nie ma utargów zamknąc sklep i basta a nie gnebić.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co glupiego jutro wymysla. A te plakaty to moze jeszcze na drzwiach naklejamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie towar !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ktoś daje to jest gnębiony i na nim jeżdżą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczka mówiła u nas ze jak KR zadzwoni to go tak z....bie ze ze spodni wyskoczy ze brak towaru ze głupoty wymysla. Mówiła ze juz koniec z tym zrobi. Jak on zadzwonił to stanęła na baczność blada jak sciana i tylko słyszałam ''tak oczywiście'' ''poprawimy'' ''postaramy się'' tak jest''. Dla mnie taka kierowniczka to frajerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towar w lesie obrot w dupie koszk nieosiagalny.przepraszam za wyrazenie osoby w naszym szregu wiem to nie nasza wina/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Dziedzic kazał z kasą do banku latac,zamowienia robic pod nieobecnosc kierowniczki bo to polecenie służbowe. Ja mówie,ze jak zobacze aneks do umowy,ze zastepuje kierownika i dostaje odpowiednie wynagrodzenie to nie ma problemu jak zaczął się drzeć to się rozłączyłam i od tej chwili mam spokój bo mowi,ze jestem pyskata i nie chce ze mna gadac. Za dodatkowe obowiazki trzeba zapłacić....przykro mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nas ludzie wychodzą z pustym koszykiem bo nie ma podstawowego towaru to jak tu koszyk wyrobić??? niech lepiej zbierają kasę na towar a nie na darmowe zakupy dla kapusiów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy się tak wkurzacie tą akcją z paragonami? Obowiązkiem sprzedawcy jest wydać paragon KAŻDEMU i jest to nakaz prawny, więc nie rozumiem, o co Wam chodzi? Uczciwi raczej nie mają z tym problemu, ja zawsze wydawałam paragon... Nie zamierzałam łamać prawa tylko po to, żeby mieć dobry koszyk. Ludzie, co się z Wami dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nIE CHODZI O TO, ŻE NIE WYDAJEMY PARAGONU, TYLKO O TO, ŻE KAŻDY MOŻE PRZYJŚC I POWIEDZIEĆ, ŻE GO NIE DOSTAŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, z Waszych wypowiedzi raczej o co innego chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Każdy klient może powiedzieć, że nie dostał paragonu. Jaką linię obrony my będziemy miały?. Żadnej. Bo nawet jeżeli ten zakup będzie w zaksięgowanych transakcjach, to klient może powiedzieć i tak, że on paragonu nie dostał lub wymyślić jakiś fałszywy zakup. Firma i tak uwierzy klientowi, a osobę, która miała pecha być na danej zmianie zwolni dyscyplinarnie. Ludzie potrafią teraz zabić za 5 zł. A co potrafią zrobić dla 50 zł...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wydałam dziewczynom polecenie wydawania paragonu przed wydaniem reszty... proste... bo u nas prawie nigdy klienci nie chcą paragonu.. a firma tych 50 zł nie będzie wydawać tak lekką ręką. klient będzie musiał udowodnić że nie dostał paragonu a zrobił zakup... tak mi się przynajmniej wydaje a za całą tę sytuację możemy podziękować dziewczynom, które łączą paragony i osiągają kosmiczne średnie koszyki. może w końcu zobaczycie, że szkodzicie nam wszystkim bo po pierwsze rzucacie podejrzenie na wszystkie że tak robią a po drugie dajecie górze dowód, że się da mieć koszyk na poziomie ponad 30 zł a reszta która nie osiąga takich wyników to nieroby... podsumowując DZIĘKUJEMY kochanym koleżankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyślałaś, że wydanie paragonu przed wydaniem reszty skutkuje, że trzeba samej obliczać ile tej reszty wydać? Przecież po zaksięgowaniu wszystko znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak: dziękujemy! Czy oszukując, żeby zrobić ten koszyk, coś osiągnęłyście? Pochwałę, premię? Jeszcze się nie nauczyłyście, że gorliwość w wypełnianiu dziwnych zaleceń z góry nic nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my dziekujemy tym co kabluja,a na swieta pisza zyczenia i w ciagu dnia co chwilke emaile pt dziewczyny pomozcie ,jestescie wredne suki ,ta firma pasuje do was taksamo postepuja jak wy ,debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIWNA TO FIRMA..... Wszedzie regionalny służy pomocą i można liczyć na jego wsparcie w każdej chwili a tutaj J.DZ mówi jak dzwonie żeby mu dupy nie zawracać.... Wszedzie dba się o to żeby była zgrana stała ekipa na sklepie a tutaj utrudnia się tylko pracę i zwalnia bo szuka się tańszej frajerki. Trwa cały czas walka między nami a biurem... Co to kur.....a jest !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej plotek pisze Łochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie ze godzicie się na taki burdel.. Ja odeszłam. Troche poplaczecie a potem na drugi dzien do roboty z zapalem ruszacie. Ja jeżeli nie ide do pracy z przyjemnością to niestety żegnam ją oziemble. Po co mi stres i rodzina na tym cierpi. Ta robota to nie taki luksus bo wydaje sie wam,ze pana boga za nogi złapałyście. Tu jak w obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wielki ubaw jak przyjdzie nowa gazetka. Dziewczyny ze sklepu obok kładą się ze śmiechu bo unich towar bez gazetki tańszy a u nas jeszcze go nie ma.... Koszyk będzie suuuuperrrrr!!!!! ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dostałam propozycje ze sklepu obok. Odchodze i jeszcze m-c mi został. POSTULAT DLA WSZYSTKICH KR-ÓW !!!!!! Zredukować im etaty do 1/4 !!!!!!!!!!! Zawsze będzie plus dla firmy. Lub niech na własną działalność przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak własnie jest -praca wkurza, nawet czasem doprowadza do łez, ale człowiek sie cieszy, że ma marne grosze - czasem po prostu nie ma innego wyjścia! I przestańcie się mądrować, bo nie każdy jest w takiej komfortowej sytuacji, że ma szanse na cos lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te które się męczą niech same odejdą, nikt nie trzyma nikogo na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Dziewczyny,prawdopodobnie firma szykuje się do likwidacji stanowisk pracy/będą zatrudniać na tzw umowy absolwenckie/,a robiąc to,musieliby dać odprawy.Podpisując te dziwne plany podpisujecie na siebie wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko z Koluszek zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też odeszłam, mam już o wiele lepszą pracę i zero stresów. I wcale nie byłam kimś z końca listy, wręcz przeciwnie. Ale sobie nie mogłam pozwolić na wyzysk i poniżanie przez kogokolwiek, zwłaszcza za tak marną pensję kierowniczą. Jak ja dałam radę to i większość z Was da radę ;) potrzeba tylko odwagi i determinacji. Trzymam kciuki za te co się jeszcze wahają by dać sobie spokój z tą firmą, tutaj naprawdę nikt Was nie doceni i nie podziękuje, a wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzac co piszecie i co sie dzieje obecnie w firmie to ja chyba szybko nie wroce z rodzicielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz czas jeszcze do powrotu to lepiej sobie coś poszukaj bo to nasza końcówka już roboty. Widać,że to początek końca. Tylko nam się wmawia bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczynki akcja poaragony?U mnie ludzie sie smieja i patrza na nas z politowaniem.Pytaja kto wpadl nataki debilny pomysl.Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×