Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
gość wyżej ! jeśli chcesz już narzekać to naucz się pisać bo pujdzie to dzieci w podstawówkach od 1-3 piszą... Niedouczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och mysle ze robi to charytatywnie. Taka fucha dzwonic po sklepach i poganiac, opieprzac, no no pozazdroscic roboty...ma moc teraz dziewczyna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy szczerze Monika to może ale wylizać picze Patrycji a nie nas pouczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty taką suką jesteś tylko przed klawiaturą czy w realnym świcie również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże cóż za prymitywne wypowiedzi !! Z kim ja pracuję ? teksty i słownik jak menele z pod mostu. Dziewczyny opanujcie się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka firma tacy pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mnie nie obrażać, wypraszam sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem taką suką zawsze chyba wiecie bo dzwonie do was i pokazałam na iwentaryzacj jak lize d**e patrycji i jak wami pomiatam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz Monika z Brzegu ma przekichane bo wszyscy o niej piszą i nikt jej nie lubi hahaha dobrze tak idiotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo cipkolizów nikt nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój. Przykre że pierzecie brudy na forum publicznym. Dramat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z regionu Przemka...dzwonila do nas dziewczyna i powiem wam ze naprawde super...pogadala jak rowna z rowna bez wywyzszania sie zreszta powiedziala jestem jedna z Was....naprawde spoko...zycze jej wszystkiego dobrego sily i wytrwalosci...nie daj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zadzwoncie do niej i powiedzcie co myslicie a nie kogos obrazac jej tez jest przykro może nawet jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teźam swoje zdanie ale nez przesady z takimi odezwami,lepiej wam jak sie wyzywacie od najgorszych te co tak pyszczą to napewno jak przyjdzie coś powiedzieć tak prosto w oczy to cisza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Moniki to akurat przyznam Wam racje bo czlowiekiem ciezko ja nazwac, fra...a jakich malo. Ja juz nie pracuje ale na odchodne to mialysmy wielka awanture przez to jak ta szma..a ludzi traktuje i poniza. Szkoda ze nikt do tej pory sie nie zainteresowal dlaczego ma taka rotacje na sklepie...wielka pani kierownik, ktora nic nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My akurat na temat paniusi z regionu przemka mamy inne zdanie. Niech sie zajmie obrotami w swoim sklepie. 300 zl na dzien jeju jak musi sie meczyc zeby wyrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie sklepy opłaca się firmie utrzymywać?Mnie tylko wkurzaja pomysły z kosmosu,mam sobie sama za swoje ustroić sklep na święta o innych pomysłach juź nie wspomnę.Jak nasze sklepy wyglądają w porównaniu z innymi przed świętami,bida z nędzą.Marketing polega na tym źe klienta się jakoś przyciąga,nie tylko ofertą papieru toaletowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam również okazje poznac Monikę z Brzegu.Zgadzam się z wami dziewczyny,kobieta ma dwie lewe ręce do pracy ale konwersacje przez telefon podczas pracy opanowane do perfekcji.Wiedza dziewczyny na teman funkcjonowania sklepu bardzo ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wskakuje za D.B na kierownika sprzedaży??Wiecie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było nazwisko dzisiaj w jakimś e-mailu do regionalnych i do łukasza jakiegoś nie pamiętam nazwiska był zamiast nazwiska pana b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co z nierozstrzygniętymi konkursami ???? dyrcio się pożegnał i tyle ... I co to ma być motywacja dla nas ? po to się szarpałyśmy by dużo sprzedać by Pan dyrektor był zadowolony ? WSTYD DROGA FIRMO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściemniajcie z tym naszym dyskiem, przecież pracuje wciąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś był mail pozegnalny od dyr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo kiedy i kto przyjdzie po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaby któraś z koleżanek wkleić tego maila tutaj? Jestem na chorobowym a tak bardzo chciałabym też popłakać ze wzruszenia. Dlaczego tylko wy miałybyście mieć tą przyjemność? Co takiego napisał nasz łysolek? Napisał dlaczego mu nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Dayli-Polska-planuje-prawie-dwukrotnie-zwiekszyc-liczbe-sklepow-i-zatrudnienie-WIDEO,wid,16692895,wiadomosc.html?ticaid=113e2c Ale się nagadał biedaczek, jak nakręcony i doooopa zimna, niestety. Tak mi przykro, Darek. " Do końca 2015 r. chcemy posiadać co najmniej 300 sklepów. Do tej pory mamy 170, więc to oznacza wzrost o prawie 100 proc. – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Dariusz Bromboszcz, dyrektor sprzedaży w firmie Dayli Polska. – Przejęliśmy firmę Schlecker pod koniec 2012 roku i od tego momentu bardzo mocno i dynamicznie rozwijamy się. Otworzyliśmy trzy sklepy w Krakowie, trzy w Warszawie. W samym tylko marcu otworzyliśmy cztery nowe sklepy. Plany dynamicznego rozwoju sieci oznaczają równocześnie zwiększanie zatrudnienia. – Jesteśmy polską firmą, więc bardzo chcemy jak najwięcej kapitału zostawić w Polsce i dać pracę jak największej liczbie rodaków – przekonuje Dariusz Bromboszcz. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś http://finanse.wp.pl/kat ,1013819,title,Dayli-Polska-planuje-prawie-dwukrotnie-zw iekszyc-liczbe-sklepow-i-zatrudnienie-WIDEO,wid,16692895,wia domosc.html?ticaid=113e2c Teraz powinno działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestescie podle.....dobrze wiecie ze obroty sklepu nie zawsze leza w mocy osob ktore pracuja na sklepie z niskimi obrotami....jak nie ma ludzi to kto ma zrobic ten utarg......cieszcie sie ze macie obroty i rotacje towaru...nie kazdy ma te mozliwosc....poziom konwersacji na tym forum schodzi na bardzo niski poziom....moj sklep dobrze dziala i super....bylam kiedys na sklepie gdzie nic sie nie dzialo....myslicie ze to taka zaj....fucha.....wiec uszanujcie ze ktos mimo niskich utargow chce cos wiecej zrobic ....nawet jesli charytatywnie....zamiast zrozumiec to kpicie sobie....przemyslcie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×