Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość pracownik 2
Dziewczyny niech mi ktoś powie po co wydawać tyle kart na raz?Na przykład Krotoszyn po co tak do przodu wybiegacie z tymi kartami macie coś z tego?ile nie wydamy to i tak im za mało,a wy im pokazujecie że można wydać np.ponad 30 szt a potem inne sklepy z mniejszą ilością nowych klientów muszą stawać na uszach i się tłumaczyć że nie wydali minimum 20 kart,paranoja jakaś.A z tym chodzeniem i zakładaniem kart poza sklepem co jakaś pomyłka ,co my jesteśmy aktywizatorzy czy co?Pozdrawiam wszystkie nadgorliwe i te ciśnięte przez kierowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co dziewczyny mają robić: nie pytać o kartę wcale, czy jak zapytają i ktoś chce wyrobić, to odmawiać? Do roboty się weźcie, a nie narzucajcie innym swoich zaniżonych standardów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakaś osoba napisała na fb dayli: Dayli to całkowite dno!!!wiem bo tam pracowałam,mają pracowników za nic,dają umowy zlecenia wszystkim kasjerom pracując za grosze.Każą ,wymuszają i gnębią pracowników,kierownicy regionu to ludzie nie mający zielonego pojęcia o tym co mają robić do ostatniego dnia nie powiedzą że zamykają sklep,tylko przyjeżdzają w tym dniu co zamknięcie ma się odbyć a ludzie dowiadują się w ostatniej chwili.Nikomu nie polecam tam pracować,chyba że ktoś chce być poniewierany i traktowany jak śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak odpisało dayli: DAYLI Polska Przykro nam usłyszeć takie negatywne opinie na nasz temat. Informację przedstawione w komunikacie są dalekie od prawdy.Nie będziemy się odnosić do anonimowego wpisu, jeżeli chciałaby Pani wyrazić opinie i konkretne zarzuty to zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem tel. 12 261 64 00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko że pod tym numerem telefonu nikt nie odbiera. Nasz wynajmujący dzwoni tam kilka razy w ciągu dnia żeby upomniec się o nie zapłacony czynsz i nic. ..nikt tam nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to wlasnie cale Dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zaczną się masowo zwalniać, i nikt normalny nie będzie chciał pracować w tym sklepie.... Może wtedy im się oczy otworzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz etap masowych zwolnien firma dayli przeszła ,bo w sierpniu peło dziewczyn sie zwolniło ,ta firma to skandal oni nigdy sie nic nie naucza bo maja ludzi w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj dzwoniłem pod ten numer i Pani odebrała po 3 sekundach po co sciemniasz i wypisujesz takie głupoty tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie może jak wydrukować cenowki promocyjne? Na kasę wchodzi cena promocyjna a cenowki drukują się z cena regularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama tego nie zrobisz lic Ci pomoże Jeśli myślisz o spożywcze to już nad tym pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie które laski mają za swoje! Były wredne obgadywaly to i teraz sklep im zamknęli ! I dobrze......nie którym nie warto ufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porażka i paranoja coraz gorzej towaru, przepraszam nawet nie towaru,ale podstawowych rzeczy brakuje i proporcjonalnie klientów .ekipo rządząca ,bo wiem że czytacie te wpisy zastanówcie się .za schleckera był towar ,tańszy droższy ,pośredni i nie trzeba było mobbingować biednych pracowników ,bo kto obrywa sprzedawca ,i tylko dlatego .,że nie ma towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie to dla osób zajmujących sięzatowarowaniem ,poczytajcie ,bo tutaj też mądrze piszą dziewczyny pamiętające stare dobre czasy i kiedy nas nie gnojono ale doceniano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko piszę to co usłyszę od właściciela budynku. Widocznie od niego nie odbierają. Tylko i wyłącznie od sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisujcie sklepy ktorych wlasciciele lokalu maja problemy z wyegzekwowaniem pieniedzy od dayli za najem lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za informacje w sprawie cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 20.33 chyba cię delikatnie poperdzieliło...myślisz że ktoś tu otwarcie napisze z jakiej miejscowości? ? A cos ty taki ciekawy? ? Może wtyka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kogo wtyka? podobno sa tego typu sytuacje. dobrze by bylo wiedziec czy rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł super i jeszcze napiszcie imie i nazwisko,i rano spakujcie swoje rzeczy z pracy.Kobitki nie dajcie się podejść bo po to jest to forum źeby moźna było pisać anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dostałyście juz PIT-y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pity dostaniemy 28 lutego jak co roku...chyba jesteś tu nowa że o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w zeszlym roku przyszly z poslizgiem bo w marcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeżeli się zwolniłam,to ile będę czekać na pieniądze,wypłacą mi wcześniej czy dopiero 10 lutego?nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz 10 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg przepisow powinnas dostac od razu ale w tej firmie zapomnij o dodatkowym przelewie bo przeciez wszystko kosztuje.... wiec dostaniesz 10tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diadecamsing1981hgdjm
napiszcie o co pytaja na rozmowie o prace.PROSZE WAS Jasne http://eis.cx/42x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytają o Twoje kieszonkowe bo wiesz jak braknie coś z art biurowych to niestety ze swoich kupujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny będę kierownikiem i będę miała umowę o prace nie z workiem a z dayli i nie wiecie ile zarabia kierownik?bo wcześniej było pisane że ma być oprócz tego jeszcze zlecenie ale ja go nie mam a jeszcze nie dostałam umowy więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znam źycie to umowę z workiem dostaniesz do miesiąca bo panie z worka nie mają o niczym pojęcia,napisz do kogoś z worka ale to powinna załatwić regionalna.Zadzwoń i się ja zapytaj bo to twoje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×