Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A jak płacą zwykłemu uczniowi ?? Nie studentowi tylko uczniowi jakiejkolwiek szkoły zaocznej .. Chodzi mi o wypłate z worka , jest taka sama jakbym i do szkoły nie chodziła czy coś większa ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno mam dostać umowę na pół etatu ,ile mogę zarobić w dayli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale umowe dostajesz z workiem ?? Ja mam z workiem i wychodzi mi 7,30 na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostanę umowę z dayli na pół etatu.Ile będę zarabiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czapkę śliwek na początek, póżniej możesz się potargować o większą czape...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dużo jest ogłoszeń o prace w Dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wszyscy pouciekali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooo kasy niby nie ma dla nas na nic...ale monitoring i alarmy zakladamy....a o co z tym chodzi..przeciez jak mam na sklepie moniutoring to po co nowy....wiecie cos o co kaman.....jakas wycena...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystkie głupoty będą mieć kasę tylko nie na docenienie swojego pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym co część z was pisze o firmie dziwie sie ze liczycie na docenienie. Czesc z osob jest całkowicie nielojalna a ma wymagania ma co do wypłaty conajmniej jakby były prezesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś monitoring montują i kamery? co wy gadacie? tylko nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając umowe z workiem, składa sie wypowiedzenie od razu do worka czy do regionalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli umowę masz z work to tam. Tylko pamiętaj minimum tydzień wcześniej przed odejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ten monitoring? i tak będą kraść, bo jedna na sklepie tego nie upilnuje :D jedynie, że nas wtedy kosztami obarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz umowe z workiem nie moga cie obciazyc odpowiedzialnoscia finansowa, wyraznie masz napisane "czynnosci kasowe" jako twoj obowiazek, jedynie kierwonictwo moze zostac obciazone.. krasc beda, faktycznie sie tego nie upilnuje, ale nas bedzie mozna pilnowac, o to tez im chodzi, musza widziec przeciez za co nam placa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się skończy wasze nieróbstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opanujcie sie to jest forum o tej dziwnej firmie a nie po to zeby sfrustrowani ludzie mogli sie wyzywac i obrazac innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecajcie ludziom proszki a nie piszecie same złe rzeczy na siebie nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbysmy miały to byśmy polecały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? taka "MEGA" promocja a wy nie macie co sprzedawać? co za ... zamiast najpierw zatowarować sklep to góra liczy na jakieś cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peyfighcabubb1981kbxxj
tak mi dzis powiedzial na super rozmowie...w samochodzie, swoja droga to niezle warunki szkoda mu na pojscie do jakiegos lokalu czy co. ma być 4 pracowników na cały sklep łącznie z kierownikiem, zastępcy na razie nie będzie. a sklep będzie czynny od 9 do 19 a skoro kasjerki maja byc na pol etatu i na razie nia ma być nadgodzin to wychodzi na to ze na tzw 4 h przypada pracownik i kierownik. a poza tym kierownik jezdzi 3 tyg na szkolenie do najblizszego sklepu np do mosiny a kasjerki na tydzien. eh moze w bartoszu mnie przyjma:/ Jasne http://myls.eu/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lojalne? Niby jak mamy być lojalne wobec firmy skoro prezesi robią bagno, a później my musimy to wszystko nadrabiać utargami, kartami klienta i innymi chorymi pomysłami. Kierownicy regionalni wylewają na nas swoje żale i niespełnione ambicje, a nam w zamian proponuje się umowy smieciowe, brak ochrony i jedną osobę na zmianę, a do tego jeszcze od ponad 1,5 roku dalej nie zapłacili nam za wczasy pod grusza. Jaka płaca, taka praca. Nie wiem czy ktoś wie, ale każda / każdy z nas jest człowiekiem i chce być traktowany jak człowiek, a nie jak wół roboczy i robocik do zarabiania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kasjer musi na swojej zmianie wyrobić jakąś normę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peyfighcabubb1981kbxxj a do jakiego sklepu (gdzie)aplikowałaś że do mosiny chcą cię na szkolenie słać? a tak na marginesie po pierwszym szale otwarcia z 4 osób robi się 3 (1 do zwolnienia) a zastępcy niema nigdy ...a nie na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeżeli nie dostałyście świadectwa pracy po 2 tygodniach to polecam napisać zwykłe pismo zawierające prośbę o wystawienie i wysłanie świadectwa pracy, a na samym końcu dopisać, że jest to powiadomienie przed sądowne. Wydruk w 2 egzemplarzach i wysłać za potwierdzeniem odbioru. Uwierzcie działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisy kodeksu pracy stanowią, że w związku z rozwiązaniem lub wygaśnięciem stosunku pracy pracodawca jest zobowiązany niezwłocznie wydać pracownikowi świadectwo pracy. Co się dzieje, kiedy pracodawca nie dotrzyma obowiązującego go terminu do wydania świadectwa pracy? W takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie. Odszkodowanie przysługuje w wysokości wynagrodzenia za czas pozostawania bez pracy, z powodu niewydanie świadectwa pracy, jednak nie dłużej niż za 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja na proszki super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja na proszki byłaby super gdybyśmy proszki miały na sklepie a nie na plakacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocja super ciekawe tylko ile zarobimy na wydawaniu towaru za pół ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×