Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Zgłaszam się na wezwanie tez zostałam potraktowana jak .... pracę wykonałam a teraz jestem na lodzie.... bez komentarza sił mi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my się dowiedziałyśmy z neta,że lokal,który obecnie zajmujemy od nowego miesiąca jest wolny - do wynajęcia -,oficjalnie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spadajcie lepiej na l4 jak nie chcecie pakować towaru i a na koniec wręcza wam wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczą sie wolno , po roku kąpieli sie ze spożywką jest bez sensu, i od razu lepsze mamy obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bedzie tak...na trzy dni przed terminem bedziesz miala telefon ze masz zaczac pakowac towar...a wy na urlop bezplatny dopoki nie znajda nowego lokalu...i to wielka bzdura...zapierdzielacie po kilkanascie godzin dziennie i w podziekowaniu dostaniecie wypowiedzenie...od razu zmykac na L4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ta głupia spozywka obniża wartość koszyka ale moim zdaniem powinien się liczyć klient a nie koszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak uważam,ale góra w ten sposób wywiera na nas presję żeby jak najwięcej sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy w Luxemburgu mają towar z gazetek promocyjnych czy tak jak u nas po dwie sztuki lub wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam źe jestem taka beznadziejna i wszystko to moja wina,a tu aź się gotuje na temat"SUPER"regionalnej Dagmarki.Mam nadzieję źe dyrektor teź czyta te wpisy,wiadomo kaźdy dzisiaj nie chce pracy stracić i cicho siedzi ale jak długo moźna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy dyrektor sprzedazy(Ł.F.) konkretny człowiek.Może wreszcie odpowiednia osoba na własciwym miejscu???Juz po chwili rozmowy widac ,ze zna sie na rzeczy...Oby udało mu sie podniesc te nasze sklepy z dna.Czy prezes mu na to pozwoli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam okazję poznać p.dyrektora i zrobił na mnie b.dobre wrażenie. Trochę jeszcze chyba musi się dużo dowiedzieć o naszych sklepach nie mamy tyle czasu by roznosic ulotki mijamy się zazwyczaj na zmianach. A z tymi koordynatorkami tez jakaś afera wyszła najpierw zatrudnili od grudnia a potem niby spóźnili się z umowami 2 miesiące a w końcu z tego co słyszę nawet się częściowo wyparli to się nadaje do sądu pracy bo one swoją pracę wykonywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mi się zdaje czy koordynatorki to były u Dagusi to sie nie dziwie źe je wykolegowała a wszystkie zasługi to ona przyjmie,ten człowiek nie ma zasad po trupach do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie w 100%,nareszcie ktos ma chec i znajduje czas zeby nas wysluchac na sklepach.Pozdrawiam wszystkich zwlaszcza schleckerowskich pracowników i tych z Worka,którzy mimo swoich chorych umów daja z siebie tyle samo co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane a jak tam po zmianie regionów???jakaś dziwna cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie robią przemeblowania hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z konkursami które były ogłoszone do końca grudnia ktoś coś wygrał czy jak zawsze wielkie oszustwo? - tak jak z chusteczka mi pooperacyjne? Tak samo konkurs na mr house ? Czy ktoś wie jak policzyć szybciej obrót poza zliczeniem zaksięgowanych paragonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki 18.01 miało być z chusteczkami poopeys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle sciema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak a oni by chcieli później żebyśmy brali aktywny udział w następnych konkursach taa jasne jak tylko oszukiwać potrafią ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOŻEMY NPISAĆ DO KOGOŚ ZE ŚCIEŻKI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ŻE MAMY ZALEGŁE NAGRODY ,ALE ZNAJĄC ŻYCIE TO JUŻ NIE JEST AKTUALNE ,A CO Z SOCJALEM BO CHYBA Z TEGO CO WIEM TO MUSZĄ DAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razu pewnego dyrektor napisał,że nagrody zostały wysłane do sklepów,a kr napisała,że przy okazji wizyt na sklepach je wręczy. I co? Ani me ani be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie mówili coś nie pamiętam tylko przy którym konkursie to było ? dyrektor się zmienił regionalni się zmienili a my jak zawsze nabite w butelkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny rosną wam obroty>? bo dziś moj kr naganiał i mówił że inne sklepy ciągną dużo lepiej niż nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obroty na razie nie rosną może gdyby dojechał np. ajax płyny do naczyń ,henna itp. na razie jeszcze są wielkie braki w dostawach nie mówiąc o towarach z promocji np.silan ktoś widział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam! W gazetce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy na nowe stare;-) zasady dostaw,przecieź tak było za schleckera i zdawało egzamin a chcieli zrobić lepiej :-D.Nie wszystko co Anton wymyślił było złe jeszcze takie umowy taki towar uuu ale by sie poprawiło chyba musze sie obudzić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widziałam silan wszystkie rodzaje u konkurencji he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasady dostaw masz rację plombowanie samochodu itp to już bylo i powinno być dobrze wiadomo że trzeba się przyzwyczaic,ale powinno być ok. tak towar niemiecki taki jak był i do tego tani i dobry sprzedawał się bez wciskania zachwalania- klienci biegli przez całe miasto do nas po ten towar ten żwirek dla kota saszetki z karmą ręczniki papiery płyny as wszystko się sprzedawało i olbrzymich ilościach towar 1 raz w tygodniu od 8do14 wózków to normalne dostawy. Obroty 3 razy takie jak teraz w normalnym czasie nie licząc świąt. Żadnego wciskania badziewi przy kasie ...koszmarnie drogich szamponów bez promocji klient wie że były w promocji i jak chciał wtedy je kupił a nie teraz 10 pln droższe. Płatki polecam dzisiaj klientce ale wybrala cleanic inne tańsze i większe.... Dlaczego nie pozwolą nam wybierać produktów do aktywnej sprzedaży ? zamiast.np promowac produkty ktore są w fajnej promocji ale zupelnie niecytelnej dla klienta jak np. schwarzkopf teraz .... albo eveline plus BB klient tego nie widzi na połce a nam brakuje czasu na polecanie robimy przebudowy .... a nadgodzin na to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy na to jak Dagmarka wymyślila dla nas ulożenie grafiku ? Czyli w przyszłym tygodniu jedenym wolnym dniem jaki może mieć kierwonik sklepu to 09.02.2015 bo wtorek nie bo jest 10 środa nie bo jest zmiana promocji czwartek nie bo dostawa piątek nie bo 13 przed walentynkami sobota nie bo walentynki a sorki niedziela Genialne naprawdę to pracujemy czy żyjemy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×