Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
My obroty mamy wieksze.plan na styczen wykonany w 100%. gdybysmy mialy wiecej towaru mogloby byc jeszcze lepiej. a na wizyte dyrektora czekam z utesknieniem bo mam wrazenie,ze informacje,ktore przekazuje regionalnej zostaja tylko u niej i dyrektor nie wie o wielu sprawach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona teraz grafik ustala :-oa jak u innych teź takie wytyczne,pewnie za najniźszą to zamęczyć się mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki a jak z przecenami towaru z niską datą dostajecie maile z odpowiedzią bo ja nie potrafie się doprosić a potem afera źe mamy towar po terminie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na @o przecenach to najdluzej trzeba czekać u szanownego pana P. szok po kilka kilkanaście razy wysyłamy ponaglenia zaznaczamy żę pilne i niestety nic z tego nie wynika a towar w tym czasie zdąrzy się przterminować. Czy Dagusia ,myśli że my nie potrafimy grafików ukladać pod zawsze specyficzne jednak warunki w danym mieście ? Rozumiem jeśli chciałaby pomóc jakimś nowym kierowniczkom nowo zatrudnionym ale tak to trochę mija się z celem. To TYLKO UTRUDNIA NAM PRACĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he nie martwcie sie nasza nowa koooooooooooordynatorka tez chce grafiki śmieszna jest ja mam grafik ustawiony i nic nie zmieniam niech przyjedzie w walentynki i pracuje u nas. po za tym w walentynki kwiaciarnie beda zapełnione i bombonierki w kształcie serca ale to nie u nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie po ile koordnatorek jest w regionie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości, na jakich zasadach są wybierane koordynatorki? Konkurs jakiś czy na kogo wypadnie na tego bęc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tu gadu gadu a u nas w koluszkach nieźle się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjjj co niektorym koordynatorkom to w glowach sie poprzewracalo juz.....teraz beda wazniejsze od KR....kazdy powinien znac swoje miejsce w szeregu a co niektore wychodza przed szereg....masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też w inowrocławiu jakby troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest pomysł D.Z. z tymi grafikami! Nasz kierownik napisał nam to samo. Wymyślili to Ci nad KR. I tak w ogóle żal mi tych z was które piszą takie rzeczy o tej kobiecie, nie jest święta ale bez przesady, tymi wpisami pokazujecie że same nie jesteście normalne, Założę się że połowa z was włazi jej w tyłek przy każdej wizycie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podoba wam się pomysł źe moźemy juź same towar przeceniać:-D to rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.46 Możesz coś bliżej napisać bo nie bardzo wiem co to za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie sie tak ekscytowac nowym dyrektorem bo z Bromboszczem bylo to samo, ze fajny, ze wyslucha, ze pomoze , ze ble ble ble. Z tym bedzie tak samo - rewolucji nie zrobi a w gow...ie jak jestesmy tak bedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wysylam towar z krotka data na @ do tych wszystkich odpowiedzialnych za to pajacow-odpowiedzi standardowo brak wiec same przeceniamy towar i zadnych przeterminow na sklepie nie mamy. Do kolezanki wczesniej-skoro tyle osob ma taka opinie o pani D.to widocznie sobie na nia zasluzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalysmy maila źe 90 dni przed terminem waźności produktu moźemy same towar przecenić o 30% itd nie pamiętam dokładnie tego maila od pani B.Z nowej regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co przecież to jest wypisz wymaluj tak jak tu w dayli 7zł na godzinę umowy śmieciowe,podobne obowiążki,mobbingowe mejle itp itd sprzedaż sugewrowana,niczym sie nie różnimy od empiku więc nie rozumiem po co to porównanie jak wszedzie jest taksamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jednak aż tak źle nie mamy, nie przesadzajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zam dziewczyny ktore pracują w empiku i nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, a to co się dzieje na niektórych sklepach, ten syf, to raczej nie wziął się z nadmiernej kontroli, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwaźam źe i bez kontroli moźna miec czysto to tylko zaleźy od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacznie jakie produkty -kosmetyka ,wprowadza na stałe biedronka.tez sie ratuja bo maja mniejsze obroty.jakie różnice w cenach! Stracimy kolejnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpocznij dzień z „Pytaniem na śniadanie”Już w sobotę:- Najprzystojniejszy menadżer w Polsce, Kamil Kliniewski, milioner który podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obejrzę bo Będę w pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacun dla kierowniczki, jedna która odważyła sie napisac do dyr, zeby nas nie gnebili bezsensownymi zadaniami, i tak brakuje czasu na wszystko, my naprawde staramy sie jak najlepiej obsługiwac klientow,a jak sie jest samemu na zmianie to nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze mogliby się zorientować zanim wyślą sms-y do klientów cz aby mamy w sklepie produkty na ich promocje bo u nas jakoś tej niemieckiej chemii brak (1 mały proszek) jutro się znowu nasłucham porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 1 dash do białego nic więcej. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×