Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Czy koordynatorki otrzymały w końcu swoje umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zaczyna działac mi na nerwy jescze jeden głupi telefon i zgłoszę gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z towarem w waszych dayli? jestblepiej? doszedl towar z gazetki i ten promocujny w lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie brakuje przynajmniej połowy towaru z gazetki pomimo specjalnego zamówienia. A ta akcja walentynki to tylko wstyd dla sklepu plakat ze Wstyd. Niech się przejdą do konkurencji i zobaczą jak wygląda akcja walentynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz cie tak koordynatorka wkurza?????moja jest ok...i dobrze bo drugiej nawiedzonej bym nie zniosla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walentynki w sobotę i my mamy być wszystkie w pracy... Nieważne, że grafik pisze się po to, żeby można było coś zaplanować - może my też obchodzimy Walentynki, może my mamy życie poza Dayli - ? Ale kogo to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi kochane jak mamy teraz np.złożyć skargę na region skoro mamy zachować drogę służbową ? To co pisać do regionu do wiadomości dyrektora ? Czy tylko do regionu ?-nieporozumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no wlasnie z tym grafikiem to przesada... zaplanowałam sobie walentynki już wcześniej jak dostałam grafik a potem się okazało, ze jestem w niego wpisana. Nie wina kierowniczki tylko .... wiecie kogo. To nie są nasze wymysły ale my lepiej wiemy jak ukladac grafik... ile osob jest potrzebne na sklepie. Oni mysla ze będą ludzie i dluuugie kolejki- niestety tak będzie w kwiaciarniach nie tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie mam już siły czytać tych bzdur od naszych koordynatorek i szanownych KR. Ludzie jakie obroty, jakie żniwa, żeby zarobić najpierw trzeba zatowarować sklep! Co ja mam proponować na Walentynki, żele MR. House jako lubrykanty? Dzisiaj żniwa to mają cukiernie, obok nas ludzie niczym za komuny stoją w kilometrowej kolejce po pączki. Do szanownego Dayli nawet pies z kulawą nogą nie zagląda. A my niczym trójca przenajświętsza stoimy i wyglądamy tych żadnych dzisiejszych promocji klientów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich towarów brakuje wam z nowej gazetki? u mnie nie ma promocyjnego zelu pod prysznic Dove -40% Syossów i żelu STR8 ... też wam tego nie dowieźli? a o to ludzie dzisiaj najczęściej pytali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam z klientami dzisiaj? jest ich więcej przed walentynkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma więcej ludzi,niektórzy pytali o zestawy walentynkowe których oczywiście nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzi tyle co normalnie kilka osób pytało o rzeczy typowo z serduszkami czy napisami love itp. jakie ciśnienie na sprzedaż bi es koszmar jakiś co to ma być ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile perfum udało wam się sprzedać? Bo u nas kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas obok w naturze adidas damski meski woda po 16.99 a ja tylko mam w tej cenie bi-es jakas porazka.co to ma byc?jestesmy pośmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez Natura obok mają wszystkie perfumy 40% taniej a nie tylko te kilka bi esów 30 % taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy dyrektorek chce sie wykazac i zrobic oboz pracy ....tylko nakazy zakazy i plany....ojjjj bo na nasze miejsca sa inni....moze i tak...ale szanowny panie.....limit na pracownikow sie skonczy...zrozum czlowieku...iz kraj ubozeje...ludzie nie maja pieniedzy na zycie nie wspomne juz o innych rzeczach.....nastaly ciezkie czasy dla wszystkich....i te durne plany....straszenia...nic tu nie dadza...gdyby ludzie mieli pieniadze to od razu widac po utargach..bez chorej nadgorliwosci.....czy zgadzacie sie ze mna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się właśnie do takich wniosków codziennie dochodzę owszem jest sporo ludzi zamożnych którzy nie patrzą co ile kosztuje itp niestety Ci raczej nie są naszą klientelą oni robią zakupy w sephora czy Douglas a u nas może wyjątkowo przypadkiem do nas przychodzą ludzie naprawdę liczący się z każdym groszem to widać i da się zauważyć w rozmowach z klientami. jest coraz mniej ludzi średnio zamożnych my pracujący w dayli chyba już się do nich nie zaliczamy nie stać nas na ciągłe zakupy by podnieść koszyk albo kupić to czego akurat wymaga od nas DaGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas wzrosły obroty i to sporo klientów mamy więcej tylko towaru potrzebujemy,kolorówki ładniejszych szaf bo te stare astor,rimmel to poraźka.Taki produkt musi być ładnie wyeksponowany źeby przyciągał wzrok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ogolnie slabizna z tą nową ofertą, bo kazdy inny sklep bije dayli na glowe z produktami promocyjnymi... gòra o tym nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas klienci pytaja o kenzo,dolce gabana itp.co mam im polecac bi-es za 20zl??smiechu warte a te koordynatorki takie madre-niech przyjada i sprzedadza po 50 tego badziewia...pisac durne maile to kazdy glupi potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj byś się zdziwiła ile koordynatorki potrafiłyby sprzedać :) "Chcieć znaczy móc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do nas do sklepu-niech sie wykaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Koszalina zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapraszam do Krakowa , niech nawet przyjdzie dyr siostra generalna i pokaże jak sie sprzedaj***adziewie za 20 zeta gdzie Rossmann dwie ulice dalej ma dostepny towar i w odpowiedniej do jakosci cenie. Pani Anno proszę bardzo, koszulka, kasa i do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co?- panie koordynatorki nagle zamilkly?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My znamy doskonale jedna z koordynatorek - porownujac sprzedaz przykasowa na sklepie (robilysmy slupki ktora ile indywidualnie sprzedala) to ona zawsze miala najmniej. Wiec niech nie chrzani bzdur na temat obrotow tylko niech je najpierw podniesie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze źe my nie mamy koordynatorek;-) nam dość fajnie idzie,i te perfumy uwaźam źe chyba lepsze niź produkty za 30 zeta,i co dziennie coś innego to teź lepiej jak kiedyś przez miesiąc MR SZAJS:-) to aź tak nie marudzcie;-)i miłych walentynek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×