Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Brzeg opolski!! jestem tam kierowniczka i dziś rano dostałam wypowiedzenie tak jek reszta załogi miałyśmy miec szkolenie i być wszystkie na 9;00 w pracy no i taka niespodzianka jestem na wypowiedzeniu i mam 1miesiąc urlopu + ekwiwalent a dziewczyny na zleceniówce 7 dni wypowiedzenia i też nie zgodziły sie pakowac . Niezła jazda była a o 10 podjechał dostawczak i wypakowal wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daylii w brzegu opolskimzamkniete? w tenj galerii handlowej? kr tak was potraktowala? mialo byc szkolenie o 9? ale was zalatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szkoda słów potraktowali nas jak śmieci a Monika aż sie popłakała z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie dziwie sie trzymajcie sie ciepło dziewczyny powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika? kierowniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac lizusow tez nie oszczedzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty durna oleńko przestań pisać bzdety! Jak ci się nudzi to pobiegaj sobie wkoło stadionu to schudniesz bynajmniej i na dobre ci to wyjdzie, bo jak armata wyglądasz! Brzeg opolski jest i będzie, a kto nie wierzy to zapraszam jutro na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty armato wyżej lepiej strzel sobie w łep i nie obrazaj. Skoro zamkniety to zamkniety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natępna wariatka ? Najpierw Marycha jakaś potem Monika ? Co za baby. Zamknac wszystkie Dayli jak tam sami wariaci pracują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę komuś nerwy puszczają. Jak się nie umiesz dziewczyno w kulturalny sposób wypowiadać to nie rób tego wcale. I jak już ktoś napisał nie obrażaj innych bo możesz sie przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty armato a sama masz figure modelki, ze masz czelnosc innych obrazac!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzeg zamkniety czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze, ze ktoras sie rozkreca.... moze sie podpisz skoro innych obrazasz. I skoncz z tym chamstwem bo forum nie jest dla sfrustrowanych wariatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moment bo juz nic nie czaje. Jakie ploty skoro sama kierowniczka niby pisze ze zamkniete. To jak w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisałam jak było umnie w brzegu i już nie mam zamiaru tu wchodzić piszcie co chcecie a ty Olka pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście chore. Nie macie lepszych zajęć od pisania bzdur na forum? Jedna z drugą jak mają problem to po liściu niech sobie sprzedadzą i nie trują innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie z tymi osobistymi wycieczkami a wielka byla kierowniczko przestan obrazac innych bo co niektorzy z innych sklepow tez sie moga na twoj temat wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudlo.... nawet nie wiesz kto cie dobrze poznal. Dzwoni ale nie w tym kosciele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mogą i to jak dała sie larwa we znaki jeszcze jak Patrycja była ale sprawiedliwości stało sie zadość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie jestescie nienormalne,nas tez zamykaja ale troche kultury nie dziwie sie ze maja nas za nic wstydze sie za was choc jestem jedna z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzeg jest otwarty. i tak jak tu koleżanka napisała zaprasza na zakupy. Czy wy nie widzicie że te wszystkie posty pisze jedna i ta sama osoba, czas ich pisania jest jeden po drugim, pytanie i zaraz odpowiedz, po prostu jedna osoba sobie leci w kulki oczernia innych. ,, jak w stół uderzysz to nożyce się odezwą,, - widać to dobrze że koleżanka dobrze wytypowała kto pisze te durne posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwila moment . Nikt z wynajmujących lokale nic nie pisze ??? Czym są podyktowane zamknięcia ,koniec umowy ,brak wpłat ...... Czy Dayli wychodzi z lokali łamiąc umowy ???? Ja wynajmuję im sklep i mam umowę jeszcze na 4 lata bez możliwości wypowiedzenia a o sklepie piszecie, że ma być zamknięty .... a nie piszecie że jest zamknięty ??!? Proszę o kontakt i informacje od właścicieli lokali po dayli Pozdrawiam i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisz do właścicieli a nie na kafeteri komu mamy dać znać jak nawet sie nie podpisałaś i wlazlas na forum schlecker praca dziwne to chyba rzeczywiście ktoś nas wkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z wynajmujących nie pisze !a co maja pisać w kafeteri ,chora jestes może o pozwolenie jako gość albo Barbara ta tamta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal się od Moniki i naszego sklepu. My trzy razem wzięte to ty jedna B-) Daj se siana dziewczyno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich dwuch jak was trzy to niema ani jednej wy sie odwalcie bo nie wiecie kto jedzie po monice i szukacie winnych a ona zaszkodziła nie jednej to może być każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ośle , kto by z tobą podpisał umowę najmu lokalu na taki czas bez możliwości wcześniejszego odstąpienia od umowy, jak byś miał takie niepotwierdzone informacje że zamykają sklep to byś zadzwonił do Krakowa i nie pisał tu bzdur na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz racje jz jedna mam więcej w głowie niż wy trzy :D dobrze to ujęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×