Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
To pewnie zaraz dostaniesz mmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobiedziska zamykają bo właściciel lokalu dał im wypowiedzenie a nie znaleźli nic innego... To naprawdę dobry sklep z czołówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec maja zamykają Wieruszów a w czerwcu Praszka do zamknięcia a później to kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dziewczyn z grodziska wlp szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczegolnie Marysi ona zawsze taka miła irzyczliwa była naprawde jak e-maila napisała to człowiekowi odrazu lepiej sie na sercu robiło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi szkoda dziewczyny z miedzyzdroji..zreszta koordynatorki... świetna życzliwa i pogodna osoba. Znam tylko z rozmów telefononicznych ale zawsze mogłam na nią liczyć. Beata trzymaj się wszystko wraca a ja nie raz cię wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Beatka spoko babka, nie nosi głowy przy samych chmurach, zawsze można z nią szczerze pogadać, no i przede wszystkim rozumie ,że nie zawsze będą wysokie sugerowane i duże obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaa 123
Jak jest umowa na czas nieokreślony o jaki mam okres wypowiedzenia? Chcę odejść z firmy ,jest to 2tygodniowy okres czy 3miesięczny????? Podpowie ktoś ,miał podobna sytuacje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj Beata odchodzi?? Szkoda bo choc krotko była moim koordynatorem to dała się poznać z najlepszej strony i choć juz mam inną koordynatorke to do Beaty zawsze mogłam zadzwonić i się poradzić... normalna kobieta która ma serce na dłoni.. szkoda.... czemu dobrzy ludzie odchodzą najszybciej bo czuję że nas wszystkie to spotka Becia.. powodzenia... wszystko wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzenie zależy od długości czasu przepracowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Marysia z grodziska byla naprawde fajna babka, ale trudno na kazdego przyjdzie czas, marysia stracila juz prace i wiele innych kobitek straci bo zamykaja bardzo duuuuuzo sklepow :( cos czuje, ze dayli juz wcale nie bedzie dzieki rzadza pana fugata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej od umowy na czas określony 2 tygodnie a na nieokreślony 1 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy w umówię o prace ma napisane jaki czas na eypowiedzenie maja obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sprawdzic na umowie ale raczej beda to 3m-ce, chociaz w tej durnej firmie wszystko jest na opak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka ta tamta
jak czytaja to dziewczyny z dzierzoniowa (o ile jeszcze sie interesuja tym forum) to wiedzcie, ze aneta i anka strasznie na was jada do innych, ze podobno anecie nawtykalyscie na odchodne i bardzo sa niezadowolone. mowia tez ze jak aneta poprosila o pomoc to zawinelyscie sie ze sklepu. Zreszta wysyla tez meile i wspomina o waszym zachowaniu. Jak tak sie stalo to wielki szacun dziewczyny ! niech wie, ze nie dacie soba pomiatac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda Aneta jeździ po was była unas ostatnio i mówiła naprawdę rzeczy których nie powtórzę z czystej rzyczliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy maja zamknac Grodzisk. Narazie jeszcze jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anka moze sobie gadac i gadac na kogo chce, ambicji ani honoru nie ma wcale. Jedzie po Anecie jak tylko moze, a przychodzi co do czego to milutka itd. Znow jak anka wysyla meile i pisze rozne rzeczy to aneta pisze drugi raz i malpuje tekstami od anki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grodzisk zamkniety w marcu byl. i nie wiem skad takie info ze otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze one są siebie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej głośno przeklinać niż być małym cichym sk*****ysynem jak .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej jak czytam.. szkoda Beaty... ehhhhh nie chce mi się już pracować w tym syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak gosc wyzej o przeklinaniu maaaa racje !!!!! popieram !!!! beatki nie znam ale jak mowicie ze szkoda to szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata to anioł przy tych kobietach o których mowa . Nie znam osobiście ale sie nasłuchałam od Beaty a ona jest ok o wszystkim można pogadać super babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z innej beczki - Aneta nie potrafi zrobić mmki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grodzisk wkp zamknięty kiedy?jak to sie stało ?bylam tam na początku toku i nic nie wskazywało ze zamkną :/Smutne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszd to jak anka dzwoni ktoregos dnia ja oczywiscie dostalam bolu rzoladka, ze znow bedzie srac o cos, no ale odebralam, chodzilo oczywiscie o sugerowana, trzeba bylo kogos zje**** wypadlo na mnie (a byly pasty do zebow te same co dwa dni wczesniej) a anka z tekstem " daj z siebie wszystko bo potem od anety sie oberwie tobie a po co, wiesz ze ona ma przerosniete troche ambicje" mnie wmurowalo. Zaczelam sie smiac i odpowiedzialam "wiem" i sie rozlaczylam. Czy tak mowi o swojej regionalnej jej najlepsza pracownica, ktora anetka sie wyrecza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorrki za bledy, pisalam szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po vo piszecie one tego nie czytają to jest dla nas do porozumiewania do pomocy jedna drugiej a nie do obrażania i wylewania swoich żali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×