Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Tak do końca roku wszystkie sklepy maja być zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja się orientuje to mazowieckiego nie ma w wielkopolski jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś bujda. Nikt nie zamknie wszystkich sklepów do końca roku. Ktoś kto to wypisuje, z palca sobie chyba wyssał wszelkie informacje. Zamknęli Węgrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie sklepy zostaną zamknięte! To pewna informacja. Dayli to tonący okręt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wlasciciel w ostatnim wywiadzie mowil o mozliwym przejeciu dwoch malych sieci drogerii na Pomorzu i Slasku kto sciemnia tutaj ze wszystko maja zamknac? ktos upadl na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy nie macie nic lepszego niż w sobotę siedzieć i pisać bzdury do roboty nieroby a kto ma wolne to na grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze straciłam prace dostałam wypowiedzenie i wraz ze świadectwem pracy przyszło wezwanie do sadu , ze muszę oddać za kradzieże razem jakieś 7000 zł i wypłaty i wyprawki nie dostanę bo odliczyli sobie na poczet tych kradzieży i jeszcze te 7 tysięcy skąd mam wsiąść płacze jak dziecko bo nie stać mnie żeby z whplaty rezygnować a co jeszcze za cudza kradzież oddawać na koniec czerwca mam sprawę w sadzie . Czym sobie zasłużyłam do ostatnich dni pracowałam pomagałam pakować sklep myślałam ze rozstałam sie w przyjaźni ale sie myliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he dobrze sobie wymyśliła koleżanka wyżej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałaś odpowiedzialność podpisana to oddasz co ukradłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez musialabys miec odpowiedzialnosc a u nas jej nie ma . . . za co niby masz oddawac. . .jedna na sklepie,ochrony zero i ogolny balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie jak za czasów brombosza podpisywaliśmy a większość sklepów nie podpisała ja podpisałam i moje dziewczyny tez i one tez maja wezwanie razem mamy oddać i nikt nic nie kradł idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze pamietam to bylo kiedys cos odnosnie gotowli. . .ale moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez pracuja tez dziewczyny na zlecemiowki i ty masz za wszystkich oddawac zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszyscy musza oddawać? Czy osoby ktore podpisały odpowiedzialność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez tu nie ma zadnej odpowiedzialnosci za towar co wy chcecie oddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie siejcie zametu jak coś takiego dostałaś to... kierunek Sąd.... nie mają prawa niczego ściągać... a odprawa należy się jak psu zupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mialaby krasc skoro odpowiedzialnosc podpisala.. przeciez glupia nie jest i sama siebie by nie okradala... chociaz u nas nikt zadnej odpowiedzialnosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki która podpisała odpowiedzialnosc A jak wyszła im ta kwota 70000 ????? Kiedy miałaś inwentaryzacje ????? Bo jeśli była robiona ale po nic nie podpisalas to się nie martw nic ci nie mogą zrobić. Tzn jeśli inwent. źle wyszła to to musisz ją podpisać że przyjmujesz taką wersję bo tak to każdy może zrobić. Ważne jest czy manko podpisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd takie info o zamknięciu wszystkich sklepów do końca roku ? Tak wychodzi ze w każdym miesiącu musi zniknąć 20 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Ty masz do oddawania te 7000 czy koleżanki z którymi pracowałas tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda osoba na umowie zleceniu ma tzw. regulamin, który drukuje się w dwóch egzemplarzach, podpisuje i wysyła do Worka, żeby one podpisały i odsyłają kasjerowi/sprzedawcy jeden egzemplarz. Sugeruję przeczytać dokładnie co jest napisane. Punkt 13: Zleceniobiorca ponosi pełną odpowiedzialność finansową za powierzone mu rzeczy. Punkt 14: Zleceniobiorca traci wynagrodzenie w przypadku dokonania przez niego kradzieży lub innego przestępstwa przeciwko mieniu, oraz jest zobowiązany do zapłacenia kary umownej w wysokości 2500 zł na rzecz Zleceniodawcy. Jest napisane, że mogą potrącić 2500zł kary, JEŚLI to ta osoba ukradła cokolwiek - więc to macie na ewentualną obronę, bo nawet jeśli coś ukradliście, to bez monitoringu i świadków, nikt niczego wam nie udowodni. Natomiast osoby na umowie zleceniu ZAWSZE są odpowiedzialne za rzeczy materialne, czyli towar. Tu już mogą wam potrącać kwotę zbliżoną do stanów ujemnych. Ba! Nawet mogą całość od was ściągnąć, bo mają do tego prawo. Więc tu już możecie się kłócić i ciągać po sądach latami. Podsumować mogę to jedynie tak: Jeśli coś ukradłaś i jest świadek - płacisz 2500zł. Jeśli po prostu kradziono od Ciebie ze sklepu towar, ale nie jest udowodnione, że to TY ukradłaś, to ściągają kwotę o wartości towaru, którego nie ma. Już lepiej mieć świadka i się przyznać (chyba). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki ale mi tu coś nie pasuje z tymi kwotami,koleźance teź sklep zamkneli i bez takich,skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten regulamin jest nie zgodny z prawem ponieważ na umowe zlecenie nie mają prawa dać odpowiedzialności materialnej. Każda podpisuje bo chce mieć prace ale wrazie jakieś rozprawy sądowej to work beknie i może mieć z problem. Na umowie jest też miejsce pracy które też nie powinno widnieć na śmieciówce i pracujemy wg grafiku, wystarczy zrobić zdjęcie. Podsumowując jeśli work zabawi się w sądy to macie mnóstwo argumentów przeciwko nim i work będzie musiał wam dać umowe o prace i zapłaci kare za brak takiej umowy. Pytanie czy im się opłaca? Poszperajcie w necie tam jest wszystko ładnie opisane :) Miłej soboty życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sciema tyle sklepow zamykali a tylko ten jeden ma oddawac chyba ze nie maja kasy na odprawki i kompinuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperatka jakaś przyśniło się jej ze musi 7000 oddać :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam po inwentaryzacji kas ??? Ogarnęłyście to wszystko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie głupoty mam pismo z sadu i dziewczyny maja takie same pisma ze wypłaty i odprawy są wstrzymane do wyjaśnienia z powodu braku towaru na ok 7000 i odpowiedzialność podpisałyśmy i miałyśmy wszystkie normalne umowy a inwentaryzacji nie było żadnej skanowalyxmy towar jak pakowaliśmy do odjazdu i wtedy podobno wyszły braki stanu a inwentury chyba rok nie było a kradzieże były i to nie ze strony pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też jesteśmy po zamknięciu sklepu jakieś 4 miesiące i takiego nic nie dostaliśmy bajki a i odpowiedzialności nikt nie podpisywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A braki uhgy uuu duuuze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×