Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Premie dostalo 10 sklepow Nam regionalny przyslal taka listę To na ktorym sklep jest miejscu to nie tylko obroty ale i srednia wxrosty do poprzedniego roku oraz miesiaca karty i sugerowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAŻNE Taką informacje znalazłam na stronie Dayli o czym poinformowała mnie klientka. Zwroty Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów masz pełne prawo do zwrotu towaru zawsze, gdy zakupiony towar nie będzie spełniać Twoich oczekiwań. Zwrotu można dokonać w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania – wystarczy wysłać do nas zakupiony Towar. Nie trzeba podawać powodu zwrotu, ale bylibyśmy wdzięczni za taką informację – umożliwiłaby ona nam lepsze dopasowanie naszej oferty do potrzeb klientów. Towar wraz z dowodem zakupu i formularzem odstąpienia od umowy prosimy odesłać na adres: DAYLI Polska Sp. z o.o. ul. Balicka 117 30-149 Kraków Zwrotu dokonamy w przeciągu 3 dni roboczych od przyjęcia zwrotu. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem. Dla wygody naszych Klientów udostępniamy szczegółowe pouczenie o odstąpieniu od umowy do pobrania tutaj, a także wzór formularza odstąpienia od umowy do pobrania tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ale dotyczy TYLKO zakupów dokonanych przez internet, a nie bezpośrednio w sklepie !!! A. W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, w każdym sklepie internetowym klient ma prawo zwrócić towar:) Nie dotyczy sklepów stacjonarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak tam wasze koordynatorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy fajna babke a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie by nie były to , to dzwonienie ich kilka razy dziennie i wysyłanie smsów jest upierdliwe , trzeba chodzić z telefonem bo jak nie odbierzesz to się regionalnemu poskarży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaDaDk
Co z dziewczynami, którym lada dzień kończy się umowa...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa zlecenie o ile Twój przełożony chce nadal z Tobą współpracować a jeśli nie to żegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest się dobrym pracownikiem to przedłużają umowę. Zależy to od kierownika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają nową umowę , ale tym razem już zlecenie ... Teraz już nawet kierownikom sklepów dają zleceniówki .. Już nikt tutaj pracować nie chce , odchodzą po pierwszej wypłacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik nie ma nic do powiedzenia na temat umowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktore sklepy maja zamknac w czerwcu i w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My miałyśmy super koordynatorke... Becia... pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow cos zamykaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu miałam rozmowę na stanowisko kierownicze. Dziewczyny naprawdę jest tak źle jak piszą na forum? Czy to możliwe, że kierownik zarabia 1700 zł netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak ci duźo zaproponowali ,kierowniczki z wieloletnim staźem mają duźo mniej wiem bo sama ledwo mam 1460;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam planogramy dziewczyny? Co chwilę każą coś zmieniać , komponują co chwilę inaczej .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tym funduszem socjalnym Wypelniacie te druki? Jakie z tego beda korzysci o ile beda w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nikt nie chce pracować w Dayli i nie chodzi tu o wypłaty bo są ok , ale o to że traktują ludzi jak śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze będzie jakiś sklep istniał to będzie fundusz,ale ja to coraz gorzej widze:-(co jakiś czas kasuje kolny sklep z telefonu tyle fajnych dziewczyn ląduje na bezrobociu az mi się nie chce juź wstawać rano jak mam iść do pracy:-(I te ciągłe zjebki za mało kart itp źyły wyprówasz a i tak ochrzan,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory sklep ostatnio wykasowalas? wiem ze zielona gore zamkneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z innego regionu,ale u nas teź co chwilę zamykają sklepy, na kopalniach tąpnięcia sklepy zamykają i jak tu źyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze ktos wrzucic linka z lista obecnie dzialajacych sklepow dayli? na poczatku roku bylo ich 168, a dzisiaj ile? skoro co pare dni zamykaja jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ci to ciekawski cwaniaczek, pseudo inwestorek :) Dużo kaski już na pierdosie utopiłeś? Wyluzuj, niedługo będzie jeszcze więcej. Co ma tonąć nie urośnie, mawiali starzy górale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z fundusżem powrócił. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 00:38 ale ty jesteś niemądry o mój boze jak mi ciebie zal, sam widać ze utopiles bardzo duzo pieniedzy i się teraz wyzywasz na forum schleckera idz i ochłoń trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dziwie sie ze tam pracujecie jeszcze maja was za nikogo umowy smieciowe daja wykorzystuja .. lepiej poszukac cos gdzie sie bedzie rozwijac a nie cofac w rozwoju bo dayli takie jest ... zasrani dyrektorzy pseudokierownicy regionalni niech sami zapier.... to sa dupolizusy i tyle i srac na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×