Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Pod jaki adres mailowy trzeba napisać aby już nie otrzymywać smsów z promocjami bo sklep już nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Dayli w zakladce program lojalnosciowy mozna zrobic to samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie kuferki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak pracownik zrobi zakupy za 150 zł to może tez skorzystać z tej promocji? Czy tylko klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik też może , drugi kasjer wypełni wniosek , podpisy i gotowe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalas regulamin? Pracownicy nie moga brac udzialu w yej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha , no to sorki za wprowadzenie w błąd nie wczytałam się bo na razie jeszcze kuferków nie mamy .. No ale jakbyś pojechała do innej drogerii jako klient to chyba nie byłoby problemu ? Przecież też zakupy robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w innej drogerii nie bedziesz juz pracownikiem firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale robię zakupy jako normalny klient , kartę mam swoją prywatną więc z jakiej racji nie mogłabym otrzymać kurka przy takich zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niezależnie gdzie robisz zakupy to nadal jestes pracownikiem firmy Regulamin nie mowi o tym ze nie mozesz robic zakupow u siebie sklepie ale, ze w ogole nie mozesz wziąść udzialu w tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ale problem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się że nasz sklep już zamknęli, bo takie traktowanie jak było e dayli to szkoda gadać. W biurach siedzą nic nie robią tylko wymyślają jakieś p*****ly a kasjerow traktują jak szmaty za parę zł. Dostałam teraz pracę gdzie po 4 dniach mam już umowę na cały etat. Dayli to tonacy statek który dla mnie mógłby już zatonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja , nie szanują nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz sklep tez zamkneli a ja juz pracuje na reke mam 1500 zl tyle prawie co kierownik w dayli ktory dostaje po d***e za wszystko i za wszystkich polecam zmiane pracy nie bojcie sie bedziecie zdrowsze i o niebo szczesliwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy każdy region musi wysyłać tyle smsów do koordynatorek ? I jeszcze na zakończenie dnia do regionalnego i do koordynatorki i jeszcze te e - maile zamknięte i otwarte . Już nie wiem czy oni z nas robią debili czy z siebie . A nie wyślij jednego smska albo się spóźnij to zaraz dzwonią z pretensjami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem a wlasciwie bylam klientka dayli. O forum dowiedzialam sie w internecie nie bylo trudno wyszukac.zastanawialam sie czy nie zaniesc cv. Nigdy nie zaniose po tym co przeczytalam tu. Ale nie o tym. Wchodze do sklepu, pustka... krece sie po sklepie slysze smiechy dochodzace z zaplecza, wiec pukam do drzwi bo potrzebuje pomocy. Nikt nie wychodzi. Wiec szukam sama. Nie znajduje tego co chce, wiec ide w strone wyjscia, wybiega pani z zaplecza i krzyczy zebym poczekala, wiec czekam po czym wyrywa mi torbe i kaze wyrzucic wszystko na kase. Patrze z niedowierzeniem i ..... mowie, ze bez obecnosci policji nie dam sie przeszukac, wiec krzyczy ze zlodziejki nie maja prawa sobie zyczyc bo to nie koncert zyczen...trwalo to dosyc dlugo bo czym wyrwalam swoja torbe z rak tej okrutnej baby i wyszlam ze sklepu, wybiegla i krzyczala za mna zlodziejka... wstyd jak nie wiem co. Taka pani powinna pracowac gdzies w fabryce a nie w drogerii, zdro kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ta sytuację opisała w mieli do biura dayli do samego dyrektora niech się dostanie po d***e tym dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo napisz tutaj o który sklep chodzi , bo wszyscy dostaną zjebke od regionalnych . Wiadomo nie od dziś że czytają nasze wpisy . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym wezwała policje niech by sprawdzili "uczciwego" klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj sklep tez zamkneli , jestem na macierzysnkim wiec wypowiedzenia nie dostalam ale nikt z firmy nie poinformował mnie ze sklep nie istnieje ;) macierzysnkie konczy mi sie przed zakonczeniem umowy o prace wiec ciekawe gdzie wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sytuacja z godz,12.22 prosze napisz jaki to sklep jesli nie nie pisz bzdur i odpusc sobie glupie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdzie do pracy do konkurencji , mam na mysli ross zobaczycie jaka tam sielanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lekko nie mają w rossmanie ale chociaż umowy o pracę mają i bony na święta a tu ?? I nie sądzę żeby miały gorzej niż my ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej który region oprócz Przemka dostał zaproszenie do Poznania na 01.07.15 od p.Fugata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej który region oprócz Przemka dostał zaproszenie do Poznania na 01.07.15 od p.Fugata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dostalyscie do wypelnienia oswiadczenie o dochodach w rodzinie? Potrzebne im to niby do wyplaty srodkow z funduszu swiadczen socjalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co fugat robi w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To region Przemka jedzie do Fugata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×