Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
czyżby DAYLI zaczęło lepiej prosperować, że nagle ZFŚS wrócili? Napiszcie dziewczyny co będą wypłacać jeśli dostałyście jakiś ogólny regulamin bo nasz sklep zamknęli a ja jestem na macierzyńskim i dostałam to pisemko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co tu czytam to chyba większość dziewczyn jest na macierzyńskim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS płaci 100% wynagrodzenia, jak zyc w tym Państwie gdzie laska zaraz jak zachodzi w ciaze od razu idzie na L4 a pozniej idzie na macierzynskie i dalej zus płaci:) chyba Dayli zaczęło wreszcie zarabiac na siebie bo socjal wrócił:) wczesniej nie płacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czasu zajmuje spakowanie sklepu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się znowu pakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie to nikt, na lipiec zapowiadali zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zapowiadal znow zamkniecia? przeciez w maju zamkneli prawie 20 sklepow. gdzie tym razem zamkna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo trwa pakowanie sklepu?? i ile wcześniej wiadomo że to ten sklep zamykają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiesz się w ten dzień co dostaniesz puste skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było wysyłane pismo do wszystkich sklepów z taką informacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie teraz zamkną ?wie ktos?nie dostalysmy towaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie miasto nie dostało towaru? gazety dostałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny spokojnie my też raz nie dostałyśmy towaru a potem w następnym tygodniu przyszedł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki szampon najlepszy na wypadanie wlosow dostepny w sklepach Dayli? nie drozszy niz 20zl jaka odzywka ? co dziewczyny polecacie pracujac w tych sklepach? ps. czy bedzie odbior osobisty zamowien online w sklepach Dayli? fajna ta strona dayli.com.pl tylko ta przesylka zbyt droga jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin1 na Wojska Polskiego zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad taka informacja? to jest bardzo dobra lokalizacja serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są tabletki Vitapil na wypadanie włosów koszt ok 50zl dostępne w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, serio, sklep już zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam. Pracowników traktują jak śmieci. Kierowników mają za nic. Księgowe każą samemu księgować i porządkować dokumenty, żeby im wszystko na gotowe wysłać. Zabraniają siedzieć za komputerem, ale maile wysyłane są średnio 3 na godzinę, na które TRZEBA odpisać, ale zanim się odpisze to siedzi się przed komputerem X czasu, żeby się dowiedzieć co odpisać. Kierownicy regionalni - nie wiem jak wszyscy, ale większość ma Cię gdzieś. Pracujesz na to, żeby oni nie dostali ochrzanu od dyrektora. Jak dostaną, wyżywają się na Tobie, bo to Ty jesteś za to odpowiedzialna. Na stanowisku kierowniczym, jak za takie wymagania, obowiązki i odpowiedzialność, pieniądze są za małe. Żadne pieniądze nie wykupią stresu, bezsenności, nerwicy i dostępności telefonicznej o każdej porze dnia i nocy. DAYLI TO DNO. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowe chcą miec wszystko gotowe cwaniary ,ciekawe ile zarabiają ? a my za te marne grosze mamy za nie odwalac robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, księgowa nie jestem nie ogarniam tych papierów. Ktoś wie jak zrobić to rozliczenie na koniec miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli nie umiemy tego uzupełnić ... Od tego są księgowe , to wykracza poza nasz zakres obowiązków ! Tak jak i od teraz za przeterminowane rzeczy odpowiada kierownik sklepu , no z jakiej to racji , nie od dzisiaj wiadomo że z magazynu przysyłają nie koniecznie to co potrzebujemy tylko to czego mają dużo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrafię tego uzupełnić... dla wiadomośc***an księgowych z całym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już piszą nawet jak papiery mają być poukładane , chore , wszystko mamy za nich robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie robimy ich robotę. Czy ktoś jeszcze ma problem z uzupełnieniem tego rozliczenia za miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli im tego nie wyśle , przecież Mnie nie zwolnią , bo niby na jakiej podstawie skoro to nie moja robota takie papiery tylko księgowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wysyłam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej mamy na głowie , też tego nie ogarniam a i jeszcze te nowe programy wprowadzają .. Grafik wyślij pocztą , skanem i jeszcze w exelu , chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze przedziurkowane ma byc bo centrala nie ma czasu ;-) A my skad mamy miec czas??? To nie nalezy do moich obowiazkow.Nie umiem pracowac w exelu i final.Na smieciowce zrob im wszystko.Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedziurkowane poukładane związane gumka w kopercie nie w kartonie co jeszcze się pytam ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×