Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
w Warszawie i Krakowie tez nie ma monitoringu na sklepie? w tych nowych co otworzyli? nie macie wody w takie upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamery to są ale chyba Hitlera pamiętają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa ma kamery połączone z centralą dlatego laska co paliła papierosa wyleciała bo ja widzieli na kamerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak paliła :-o na sklepie z papierochem chodziła!? to jeśli to prawda to się nie dziwię źe monitoring chcą zrobić.Pomysłowość ludzka nie zna granic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodziło o normalnego papierosa tylko e-papierosa , przecież parę stron temu pisała tutaj ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby założyć takie kamery gdzie wszystko idzie do centrali muszą mieć zgodę pracowników w innym przypadku to będzie nie zgodne z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paliłam e-papierosa jak nikogo prócz mnie nie było na sklepie, a zdarzało się to sporadycznie. Jak widać, mogą was za to wypieprzyć, mimo, że w regulaminie nic o tym nie ma. Monitoring na każdym sklepie jest inny. U mnie podgląd był poprzez stronę internetową, na którą każdy miał dostęp, prócz pracowników i mnie. W innym sklepie w Warszawie są zupełnie inne kamery i dziewczyny mają monitorek przy kasach. U nich akurat podgląd nie idzie do centrali bo im jeszcze nie podłączyli tego monitorka do komputera, więc to kwestia czasu. Zamontowali kamerę w magazynie i biurze, więc przebierałyśmy się w kiblu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co robią jest nie zgodne z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,co do kamer zgadzam sie niech bedzie duzo ale na milosc boska nie w biurze gdzie sie przebieramy to jest podglad seksualny nie do konca legalny a wroce tez do wody gdyz pracowalam 8 lat i nigdy ale to nigdy nie napilam sie wody od pracodawcy niestety.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny! jak tam u was utargi bo u nas kiepskoooo czasem się uda 2 tyś wyciągnać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dobrze z utargiem, a wy chyba w jakiejś malym miescie macie ten sklep co? u nas 3-4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o wodzie do picia dla pracowników w takie upały to Pan Fugat zapomniał. co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polepsza Wam sje ten utarg... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna rzecz mnie zastanawia... Jak to jest z tą sprzedażą sugerowaną że jednym sklepom idzie cały czas bardzo dobrze a innym już gorzej? Rozumiem, że wszystkie robimy to w podobny sposób, więc w czym rzecz? Czy ktokolwiek sprawdza czy sklep rzeczywiście sprzedał tyle sztuk sugerowanej ile podał w raporcie? A co jeśli część sklepów podaje zmyśloną liczbę a pani BB przymyka na to oko żeby mieć lepszy wynik? Może lepiej wszyscy tak zróbmy będzie sprawiedliwie? Bo jeśli tak jest to może pani prezes i pan ŁF powinni wprowadzić nowe standardy sprzedaży sugerowanej np. kto wymyśli najbardziej wiarygodną a jednocześnie odpowiednio wysoką liczbę sprzedanych produktów sugerowanych? Pozdrawiam wszystkie "pomysłowe" dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny można jeszcze wysłać wniosek o socjal? czy już wypłacali ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba juz nie można wyslac wniosku. Nic jeszcze nie wypłacali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś o tym że same wykupują te produkty sugerowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawia się u was cos *****czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goraco jak nie wiem i tu jeszcze trzeba siedzieć w tych beznadziejnych polowkach! by dali jakies porządne koszulki przewiewne a nie takie badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o wodzie już nie wspomnę . zenada!!! zeby nie zapewnili wody w takie upały!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zgłosić to gdzie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dużo ludzi macie czy możecie odpocząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy dobre obroty a sugerowana to czasem tragedia;-)ale ja uwaźam źe lepiej miec obrót duźy ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od poczatku były dobre czy się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie troluj inwestorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się sugerowana wszystkie dane są w systemie i zlicza się automatycznie ta sprzedaż. A socjal do końca czerwca było trzeba zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny... u nas nareszczie pojawiły się obroty,,, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wiecie na temat tego socjalu,będą coś płacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani/pana z 13:15- a co jeśli nie wykupują? sory, ale raz czy dwa można coś kupić dla siebie i to jedna rzecz, dwie ale nie codziennie! nikt mi nie powie ze dziewczyny dokładają do interesu. i czy rzeczywiście ktoś z góry to sprawdza? nie wydaje mi się. Jeśli już to od tego są regionalni, ale który regionalny nie chce mieć jak najlepszego wyniku? dlatego dziewczyny, po co się starać?.... zluzujmy majty i wpisujmy w raport to co nam się podoba. Skoro Dayli upada, to jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:13 - naprawdę w to wierzysz? system na każdym kroku nawala, ciągle coś szwankuje i to w podstawowych sprawach a miałby sobie niby radzić z podliczaniem sugerowanej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×