Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
tylko se porównajcie jak właścicielem był niemiec jak był schlecker a co jest teraz!wcześniej było wszystkko i wczasy i zapomogi i bony na święta a teraz zleceniówki i człowiek jak śmieć traktowany,więć nie pierdziel że wspierasz polski rynek i polaka mającego biznes,to jest tonące G****O!!!i życzę im żeby utonęli jak najszybciej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie będą pracować nie będzie jeść sikać bo nie ma czasu na fikcyjną przerwę, bez klimy albo z zagrzybioną klimą która g...... daje kogo Wy tu bronicie WYZYSKIWACZA który chce się dorobić na biednych ludziach dając umowy na zlecenie. Wyzyskiwacza Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie bronię, jest jak jest raczej lepiej nie będzie, chcem wam tylko powiedzieć ze w małej miejscowości trudno bardzo trudno o pracę , a u innych pracodawców wcale nie jest lepiej. Wiem bo pracowałam juz w kilku miejscach i uwierzcie może być gorzej, wyzysk nie zapłacone nadgodziny zero jakiegokolwiek funduszu a odezwij się ze urlop chcesz ,bez klimy ,bez przerw z wypłata płacona w ratach. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to głosujcie idiotki nadal na po / aktualnie 20% poparcia/ Narazie w okresie 8 lat dołożyli wam godzin a obniżyli wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z innej beczki czy wam teź zabrali ochrone podobno od jutra nigdzie nie będzie bo nie zapłacili tragedia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zabrali nam ochrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p**********icie głupoty.. Głowa boli nie ogarniam upałów jakie są teraz tylko os waszych głupich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wspierać dayli ? przecież wszystkie premie i tak zabierają kierownicy sklepów i regionalni naszym kosztem, tylko potrafią rozkazywać a sami nic szczególnego nie robią, a nam płacą marne grosze za ciężką pracę i tyle w temacie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak by zmniejszyć pensje kierownikom sklepów i regionalnym??? w końcu firma szuka oszczędności ??? kasjerom już nie ma czego zabrać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te promocje 30% na wszystko, to robią dla źle prosperujących sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak 30 % na wszystko? nie slyszalam jeszcze o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebowali kierowników na sklepy to trzeba było startować,jeśli 1500 zeta na stanowisku kierownika to dla was duźo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na chemie niemiecka przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma niby taka promocje 30 % na wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie wariatki - 30% do dostaniecie należnej wypłaty 1500 dla kierownika ? Biedronka ok 4800 Lidl ok 5000 - po co siedzicie w tym gnoju i liczycie na cód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-30 % na wszystko mają te sklepy w których jest akcja lato . U nas kierownik ma 1600zł , 200 zł więcej niż my , śmiech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie kierownik ma 1600 zł? jak jest promocja 30% na wszystko, to przed sklepem czerwony dywan i barierki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w dayli w Chmielniku jest ochroniarz cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kogo pilnuje ten ochroniarz z 1 grupą inwalidzką ? Tego badziewia na połkach czy aby sprzedwaczynie-księżniczki nie pier...ły drzwiamu i nie uciekly z tego burdelu. Kiedy ostatnio tam byłam to w okresie 2 godz nie zauważylam kilenta . Tnaczy się do odstrzału - razem z ochroniarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widzę jakby ktoś z Chmielnika tutaj napisał , nie podajcie się za dziewczyny z innych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny ? To strasznie długo robilaś zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak długo szukała towaru ale niestety go nie znalazła i po 2godz,wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam chwilkę po sklepie i bylam zażenowana ilością i jakościa towaru w tej chmielnickiej jaskini . Ochroniarz ziewał pełną gębą a panienki dlubały w nosie. Następnie posiedziałam na ławeczce i obserwując tą jaskinie nie zauważyłam ani ducha. Ciekwe w jaki sposób funkcjonuje tej przybytek. Pokraki za ladą pilnowane przez niepelnosprawnego pokrakę w przydługim uniformie. Boże - kończ wstydu oszczędź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pitrafie zrozumieć ale tego akurat nie:@ obraźasz innych a ty kim jesteś aktorko ze spalonego teatru jaskinia pokraka moźe swoje zdjęcie wstaw i zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownica dayli i potrafi cokolwiek zrozumieć ? Boże - cud mniemany a może rozmawiam z duchem Schleckera a może na mój post odpisuje cieć z krakowskiej centrali firmy dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utargi mamy dość dobre , jedne z lepszych w regionie Jarka , a ochroniarz nie wiem jak w Twojej pracy ale u nas grupy inwalidzkiej nie ma ! Nie masz się czego przyczepić to szukasz dziury w całym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnili Cię czy co ? Bo coś Cię bardzo boli , ktoś Ci coś złego chyba zrobił że jesteś tak negatywnie nastawiona na wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sie jej wyźalic bo chyba tylko tu moźe w domu napewno po pysku dostaje to tutaj sie czepia,zadzwon na niebieską linię to ci pomogą mają psychologów i psychiatrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napsz jakie to macie wspaniałe utargi w tej dziurze? To że jesteście drudzy w regionie tro o niczym nie świadczy. Jeżeli ktoś pierwszy ma 100zł to wy którzy macie 50 zł jesteście drudzy kirdy inni mają zlkotych 20. Myslcie wariatki choć ciutkę o tym co piszecie . Wprawdzie jesteście pracownikami dayli a to nie zawalnia od całkowitego myślenia . A co do mojej pracy to nigdy nie pracowałam zaprzezona w końskie chomonto . Jest mi was drogie głupie klacze po ludzku żal jak czytam wasze rżenie o 50 , 100 , czy 150 zł. W dzisiejszych czasach kiedy na rynku zaczyna brakować rąk do pracy i w biedronkach czy lidlach placą 2-3 razy wiecej niż w tej pseudodrogerii to wy robicie na forum za księżniczki a własciciele batogiem was źwiczą a na koniec rzucą minimalną jałumużnę. No i oczywiście za tą jałumużnę podstawiacie sobie jedna drugiej nogi i robicie świństwa a dlaczego ? Ponieważ ze względu na swój wygląd a zwełaszcza małpi rozumek nie nadajecie sie nawet jako konkurencja dla ukrainej , bułgarek i innech panienek które stoja przy drogach i uzywają prawdziwych kosmetyków a nie przeterminowanego szajsu z dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babe trzeba inorowac, wspolczuje jej rodzicom, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×