Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
wlasnie pisze na Ciebie doniesienie do Radka i ciekawe jak bedziesz sie tlumaczyla wkrotce a twoje IP tobie jest do niczego niepotrzebne, a ja z niego zrobie uzytek i moze wreszcie przestaniesz trollowac to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teź myśle ze przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie ktoś się zajmie wariatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie widzę ze zebrała się odważna grupa z wariatkowa dayli która zamiast pożalić się na warunki pracy , pożalic się na wysokość zarobków to siedząc w pustym sklepie przyklejone do tlystej lady znalazły sobie sposób na zbijanie bąków. Raduś bawidamek to po grzbietach dużo ładniejszych wariatek wsiadł do taksówki . Wariatki zamiast ratować swoją upadającą firmę bronią lovelansa który zapewne nie wie co do dayli i nigdy nie przekroczył progów tej pseudodrogerii. No ale kończąc jestem niezmiernie szczęśliwa ze o 6.00 zapuka do mojej jaskini jakiś piękny mundurowy- oj będzie się działo . A tak jeszcze od serca - NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIĘ ZESRASZ Pozdrawiam i całuję Wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mu się forma w jakiej o nas piszesz nie źyczę sobie źebyś mnie nazywała wariatką itp.i jeźeli masz odrobinę szacunku dla siebie to uszanuj to co piszę.Pracuję w tej firmie bo muszę jest mi i tak cięzko bo nie mam innej pracy jak narazie więc szanuj mnie jako człowieka,bo ja cie szanuję i źyczę sobie tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam was szanowac kiedy wy się nie szanujecie. Z każdej strony kopią was w dupę a wy się z tego powodu cieszycie i jako odskocznia znalazła się Wariatka. Chcesz na kogoś donieść to donieś na swoja regionalną , dyrektora czy innego pasibrzucha . Kiedy zjawia się ktoś z w/w to fałszywie liżecie się jak kura do lisa a po wyjście splówacie przez ramię aby więcej się nie pokazala. Tanio można was kupić - tylko za 1250zl Pozdrawiam i całuję Wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam źe masz odrobinę godności ale jednak sie pomyliłam wiłc nie mamy o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałaś kiedyś wariatkę która ma godność ja np nie. Ale ktoś mi mówił że jest taka drogeria gdzie pracują panie bez godności . Dają się kopać w dupę za 1250 zł - czy to jest wg ciebie godność. Pozdrawiam i caluję Wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako długoletnia pracownica schleckera a następnie dayli jestem bardzo zadowolona z pracy w naszej drogerii. Mam duże grono zadowolonych klientów atmosfera w pracy wyśmienita - wspieramy się wzajemnie . Zarobki w zupełności zaspakajają moje potrzeby i ogólnie mówiąc jestem zadowolona i nie zamieniłabym pracy w dayli na żadną inną . Pozdrawiam i całuję Wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86025
WARIATKO ja Cię po prostu uwielbiam. To wszystko co piszesz to szczera prawda a jak wiadomo prawda w oczy kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko kierowniczki są zadowolone z pracy w dayli,bo mają umowę o pracę i najniższa krajowa plus dodatek kierowniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kierowniczka sklepu może mieć najniższą krajową ,to jest kpina po prostu w żywe oczy i 100 zł dodatku kierowniczego ,śmiech na sali ,co za g****o ta cała pożal się Boże firemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym sklepie kierowniczka ma najniższą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkich sklepach są kierowniczki ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mu się forma w jakiej o nas piszesz nie źyczę sobie źebyś mnie nazywała wariatką itp.i jeźeli masz odrobinę szacunku dla siebie to uszanuj to co piszę.Pracuję w tej firmie bo muszę jest mi i tak cięzko bo nie mam innej pracy jak narazie więc szanuj mnie jako człowieka,bo ja cie szanuję i źyczę sobie tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W burym! Wiem bo moja tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szanują pracowników kierowników mają nas za śmieci,dziewczyny zróbmy rząd i idzmy stąd,karzda inna praca bedzie lepsza od tej,i nie chodzi mi o pracą samą w sobie bo lubie to co robie,prace z klientami.Tylko dlaczego tylko klienci maja do nas szacunek a góra nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zwalniajcie , nie każda może sobie na to pozwolić , mamy dzieci , rodziny , nie uważam żeby było aż tak źle . Co mam powiedzieć regionalnemu to powiem , czego nie chce robić to nie robię i nikt Mnie nie zwolnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj do pracy nie zatrudnią kobiety w granicach 30 lat , muszą być młode lalunie co nawet kuwety z towarem nie dźwigną , na podstawie jednej - dwóch rozmów przyjmuje się pracownika . Regionalni nawet nie wiedzą jak powinna wyglądać prawdziwa rozmowa o pracę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się zgodzę źe przyjmują wszystkich bo tak szczerze to kto przyjdzie na śmieciówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tu byś się zgodziła ile osób wysyła cv , jest duże bezrobocie .. Ale regionalny patrzy na zdjęcie nie na kwalifikację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzy na zdjęcie, chyba nie w Chmielniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że jest tylko sklepów w całej Polsce , a Ty akurat otwarcie piszesz o Chmielniku . Składałaś tam cv i Cię nie przyjęli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym dziwnego,przecież w Chmielniku misski nie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur.. ale wy macie problemy!ja pracując w dayli nie pisałam na forum. Nie odpowiadała mi ta praca to jak znalazłam inną to się z tad zwolniła i tyle. A wy tylko biadolicie!flaki mi się przewracaja od czytania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, zamiast czytać forum poczytaj słownik ortograficzny i sprawdź że nie pisze się z tąd tylko stąd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was regionalny zatrudnia kasjerki nie kierownik?U nas kierowniczka jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty laluniu nie cwaniakuj się tak i nie pouczaj mnie,!weź się lepiej do roboty a nie o******lasz się czytając****isząc na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna od drugiej madrzejsza a jak przyjdzie odezwać się do kierowniczki lub regionalnej to ogon pod dupe skulą i słowem się nie odezwą, a na forum tylko umiecie biadolic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu biadoli,wyrażamy swoje opinie o tym g*****e jakim jest Dayli i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×