Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
No tak....najlepiej-ku chwale Ojczyzny:-):-)I ciiiiii zeby nie narzekac bo ktos uslyszy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje żyjemy w prl a dali utwierdza w tym przekonaniu swoimi daliGS Samopomoc Chłopska. a jak porównujesz do biednejromki, to lepiej porównaj do zamiatacza albo tej co bierze zasiłek lub zapomoge, bo od GSdali nikt lepiej nie płaci przyziemne twoje porównania świadczą o tobie i twoim mniemaniu. współczuje, nie jesteś w stanie się utrzymać. GSsch dali daje ci taki standard , za twoim przyzwoleniem. no ale GS pisze, że daje możliwości rozwoju osobistego. ja też ci daje. żadna nawet się nie spytała na rozmowie w jaki sposób daje możliwości rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GS daje też drzwi w sklepie i klamke daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 7:20 w ciekawy sposób się firma rozwija że nie daje szansy sklepom tylko je zamyka jestem właśnie w takiej sytuacji i może jeszcze mam ich po rękach całować że będę bez pracy już bez przesady co po nie którzy to lepiej niech się zastanowią nad tym co chcą napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma nie ma żadnego poszanowania dla pracowników a ja mam może być im wdzięczna ciekawe za co że mam stracić pracę albo mnie przeniosą o jakieś 30-50 km dalej i będę dojeżdżać do pracy i w sumie zarobie marne 1400 zł po prostu super a bardzo chętnie poszłabym do Biedronki może bym się narobiła ale wiedziałabym przynajmniej za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety prawda jest taka, że zarobki w tej firmie są beznadziejne i większość pracuje już chyba tylko dlatego, że nie widzi dla siebie innej szansy...tak, moje drogie koleżanki, wszystkie mamy zryte główki przez to co z nami robią, jedne mniej, inne więcej ale wszystkie mamy wypaczenie zawodowe... i nie ma co się kłócić, że gdzieś jest lepiej albo nie, póki co pracujemy w dayli, o którym za rok czasu nikt już nie będzie pamiętał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak to jest w końcu z tymi ujemnymi stanami minusowymi???? jak wy to robicie??? bo nam nic nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płatność za czynsz marcowy jeszcze nie została uregulowana .a już jest kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos kiedys powiedzial ze najzdrowiej jest zmienic prace co 4 lata.Wiec juz chyba czas............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze!Za co dziewczyny maja byc wdzieczne?Za prace?A moze najlepiej jakby czlowiek za darmo robil!A te z was ktore zostaly na lodzie po latach pracy-jestescie wdzieczne ze zostalyscie na lodzie nawet bez prawa do zasilku bo pracowalyscie na pol etatu?A wy nawiedzone idea idealnego rozwoju widzialyscie jakiekolwiek forum gdzie sa pochwaly i zalety danego zakladu pracy?Prawda jest taka ze gora ma nas w nosie jak w wielu zakladach pracy!Tylko musi wiedziec ze bez nas zginie szybciej niz planuje.Jasne powie nie TY to KTOS inny.Lecz nie widac kolejek chetnych do pracy bo za te pieniadze nikt nie chce pracowac!W nas jest jeszcze nadzieja bo my stara kadra juz troche przeszla ale brak szacunku spowoduje ze i my odejdziemy.A wtedy okaze sie ze rotacja bedzie o wiele wieksza.Szalu nie ma i w koncu zupelnie ludzi do pracy nie bedzie:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam- nawet pracując po siedem lat na pół etatu nie dostaniecie zasiłku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest niebywala perspektywa rozwoju w XXI wieku:-(Nie narzekac! Kazda z nas chce pracowa i moc utrzymac rodzine.Jak tu chwalic gdy 15 myslisz jak przezyc reszte m-ca!I jeszcze z tych marnych groszy premie ci zakosza nawiedzeni kr!Wrrrrrrr..............Nie no pochwalic to mozna za nedzna pensje!!!To napewno.I nie wazne czy to KPS czy sprzedawca bo wszyscy mamy jednakowa stawke godz.Na swieta guzik!Ups przepraszam po swietach sie obudzili i dali bony w duzych nominalach opodatkowane gdzie i przy towarze byl juz podatek.Czyli i tak zarobili.Patrzec jak tylko emerytki beda personelem czyste schludne i pofarbowane:-)Jeszcze najlepiej z grupa inwalidzka:-)O i to bedzie standard w Daylii:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomożecie z tymi stanami ujemnymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie wydruk tych stanów a potem wszystko po kolei inwentaryzacja częściowa tryb ustaw i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z doliGS-u nie pomożemy. zapłać to ci pomoge są pawiany co im za to płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do radwańskiej po pomoc, ona zaniżyła utargi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wydruk nie do końca pokrywa się ze stanem faktycznym minusowym w magazynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyrownałyście stany to zniklo wam to przy rozliczaniu kasjera te ujemne stany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyrównałam przy rozliczeniu kasjera to nie znikneły stany ujemne...system jest do bani jak go do pracują i jak będą kody pasowały tak jak powinny to będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany, pomyślcie, wszystko co wyrównujecie to znika potem.... a jak masz baaardzooo duuuuużo czasu to możesz sobie sztuka po sztuce sprawdzać w katalogu stany magazynowe i ustawiać, żeby było dobrze, bo wydruk ujemnych stanów dotyczy tylko tego, co już było sprzedane a nie było na stanie, to chyba nie jest najważniejsze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się pytałam kiedyś informatyka o te stany ujemne że się pokazują to powiedział że nic z tym nie robić bo to się wyrówna jak będzie inwentura(której do tej pory nie miałyśmy i całe szczęście) i wtedy przestanie się ta tabelka pokazywać, my nie dostałyśmy żadnej informacji że mamy to robić więc zostawiam tak jak to jest przecież to wina tego bzdurnego systemu więc z jakiej racji ja mam się tym przejmować skoro oni tego sami nie umieją zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest burdel i TYLE , i nawet korekta magazynu tego burdelu nie uporządkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system żeyje własnym życiem , gora mowi ZROB ale nie mowi jak .. i tak sobie każda po swojemu robi jak umie bo się boi , a burdel się pogłębia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czynszu za lokal od firmy Dayli nie ma za marzec, a już jest kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim rozwoju mowa rozpireducha na maxa komutaryzacja i co tam jeszcze w perspektywie>Jak nie nazekać gdy gołym okiem widać brak kompetencji szacunku nie płacą za wynajem Towaru podstawowego brak ktoś pisałał że w magazynie też nie ciekawie .Tylko @ ma być jakies pomysły z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj od 8 do 13 robiłam tą głupią inwenturę stanów ujemnych;/ a później regionalna mi powie że nic nie robiłam bo półki brudne;/ nie no oczywiście my nic nie robimy, żenada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim pozdrawiam Magde D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie nagrody są przewidziane za konkurs colgate,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadro Mr. Housa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Wy jeszcze wierzycie w nagrody tych wszystkich konkursów? przecież Colgate skończył się już wieki temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×