Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
najpierw niech przysla kasetki zamykane na klucz wdrożą te hasła i my będziemy się stosować ale nie podpisze .Co podpisze teraz kasa zginie i dostane po d***e bo nie były w kasetce zamkniętej ...skad mam wziąsc kupić???? jutro szkolenie z werony i dojazd na koszt wl,asny SUPER PANIE PREZESIE może będziemy się dokładać na paliwo dla pana PANIE DZIADU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO WSZYSTKO JEST NIC NIE WARTE IDE NA L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 zł pogotowia to jakiś żart 150 też d**y nie urywało minimum 200 powinno być ja nie zostawię 100 tylko 150 przyjdzie klient to powiem , że nie mam wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 2 miesiące pogotowie będzie 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież pogotowie kasowe to tylko drobne, a dziewczyny nie gadajcie, że nie wkładacie sobie rano jakiś 10 zł, 20 zł i 50 zł żeby mieć jak wydać... my zawsze bierzemy sobie 300 zł i później jak się rozliczamy to wkładamy znów te pieniądze do sejfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jesteście porąbane jak będzie kontrol to wylatujecie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG pierwsze słysze o takich praktykach ja po prostu czasem nabijam pogotowie 200 i nikt mi nic nie powiedział ,,,, ale żeby tak z sejfu NEWER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem do sejfu zapomnisz oddac przed rozliczaniem i jestes w plecy 300zl...Po za tym nominaly sa spisane i nie powinny byc juz z sejfu ruszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie , ze im to nie przeszkadza skoro biorą z sejfu ile chcą przecież później odłożą ....SZALONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi oto odłożą nie odłożą , to po prostu jest niedopuszczalne jakiś zasad trzeba się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tu wszystkie nazekamy na niskie pogotowie a dziewczyny maja wyj****e biorą ile chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my rozmieniamy w sejfie po prostu, to chyba nie jest zabronione !!! nie dajmy się ogłupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście ja tez rozmieniam i nie widze nic złego . Ale brać 150zł i raz że macie w kasie za dużo to dwa w sejfie ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta procedura jest żałosna co ona zmieni i po co ktoś ją wymyślił?? Skoro było dobrze tak jak było że był jeden sejf przecież i tak było wiadomo kto ile i kiedy tam wsadza bo wypełniamy do tego milion tabelek... to nie musiało im to przeszkadzać... teraz tylko i wyłącznie się zrobi zamieszanie z tymi kopertami chodzeniem do banku itp... teraz to dopiero się zaczną dziwne rzeczy dziać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne rzeczy?? teraz to dopiero bedzie cyrk...za chwilę bedziecie musiały dokładać to co każda z osobna zanosi do banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest chore tak samo jak to że pytania można było zadawać tylko do niedzieli i koniec kropka... procedura wchodzi od 1 po prostu bosko... Jak ma wejść w życie coś co większość z nas nie do końca rozumie i nawet pytań nie można zadać bo termin minął wczoraj no co za debil to wymyślił, myślałam że nic mnie już w tej firmie nie zdziwi ale czas się zwijać bo nie zamierzam latać do banku co chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda cyrki, trzeba na coreposie ciagle pikac kasa przyjmuje,kasa wyplaca.Ktos raz zapomni i beda braki,o to im chodzi,zebysmy bledy popelniali..n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz bedzie nowa procedura odnosnie towaru,szykujcie sie juz jest przygotowywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogą wprowadzić coś skoro my się na to nie godzimy i tego nie podpisałyśmy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co do tego kasa wypłaci i kasa przyjmie o co z tym chodzi?? kiedy to mamy robić i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234888888
moim zdaniem najpierw powinni nam to pokazać, odpowiednio przeszkolić a później coś wprowadzać. Chyba czas zamówić kontrole na sklepu z PIP i innych instytucji...żeby wszyscy się przekonali jak naprawdę pracuje się w Dayli. Teraz w gazetach piszą wszystko w superlatywach a po kontrolach i skargach (nawet mam ochotę napisać do TVN żeby zrobili reportaż tak jak było kiedyś o Biedronkach głośno z samym panem Prezesem i Dyrektorem oraz z nami pracownikami) Co wy dziewczyny na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha będziemy sławne w telewizji... Ja myślę że oni mają swoich prawników i na pewno wiedzą jak się bronić w danych sytuacjach i większość rzeczy mają z nimi omówionych jak to zrobić żeby wyszło i tak na ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy zapoznałyście się z tą procedurą przez weekend i podpisałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa11111
pewnie podpisały...bo tu wszystko podpisują a później płaczą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt na razie nie kazał wam tego podpisać... a o odpowiedzialności za towar ...hehe ja dziękuję za współpracę w tej sytuacji.... hehe... no nawet jak ktoś ma na głowie utrzymanie rodziny to chyba się na to nie zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
procedura procedurą,ale nobla trzeba przyznać temu kto układał planogram. ci ludzie nie maja pojęcia co mamy w sklepie. większość towaru chyba trzeba wyrzucić bo planogram go nie przewiduje. chore to wszystko. sto razy lepiej było jak miałam poukładane po swojemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja się cieszę,że już nie pracuję w tym syfie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi was,a byłam taka głupia jak wy,znosiłam to wszystko ale miarka się przebrała i trzeba było podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj i Jaaaaaaaaa !!!!!!!!! ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rozumiecie jak to jest z tym pogotowiem kasowym???We wtorek rozliczajac kasetke trzeba by juz zostawic po 100 zł zeby na srode wystartowac z pogotowiem wg nowej procedury.Zastanawia mnie tylko jedno ja mam dziewczyne na L4 i wraca w środe a we wtorek na kasie bede ja i 2 dziewczyna ,a ta co w srode przyjdzie to skad ma miec to 100 zł do swojej kasetki???Chore to jest...Ktos myslał myslał i .....wymyslił procedure,która sie ani kupy ani du...nie trzyma.Z wpłatami tez bedzie burdel teraz.Pogubimy sie w tym i tyle.Do tej pory był wspólny sejf wiadomo kto ile oddaje bo pisze na Deklaracji jak byk,i jakos zawsze wszystko u mnie grało.Teraz do kopert bezpiecznych mamy chowac kasę a rano co ją rozcinac zeby wyjac 100 zł pogotowia??? Jak wy to rozumujecie???:)Podzielcie się uwagami i spostrzeżeniami bo jak zwykle nie ma na kogo liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×