Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ja dostałam źele persil softlany w ostatniej dostawie,mam problem z tymi produktami co mamy sprzedawać,pasty do zębów w normalnej cenie a przecieź klienci teź mają gazetki i widzą ile teraz kosztują.Dlaczego w takiej sprzedaźy nie ma produktów w promocji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby tego nie popsuć w końcu trochę więcej klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezcież maial do dyrektorki napisała dziewczyna ze sklepu od nowej regionalnej A. To ona daje nam tyle roboty a dyrektorek to jej kumpel z popedniej pracy, gdzie oboje wylecieli. pisząc takie donosy tylko sobie można zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w sklepie jak był pan furiat to nic miłego nie można o nim powiedzieć. zachowywał się jak król i kazał zrobić kawę. A co ja kelnerka/. oczywiście wszystko mu nie pasowało na sklepie a jak zapytałam jak mam zrobić to sam nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy wielu ważnych koordynatorów, regionalnych, pod dyrektorów, dyrektorów itd. wszyscy biorą pieniądze za wykonanie powielonych prac tj statystyka słupki każdy coś jeszcze od siebie doda i wydaje mu się że robotę wykonał i obrót wzrośnie. Nie nie wzrośnie tak jak by oni to chcieli obiecując nam przysłowiową marchewkę na kiju. Bo nas od fizycznej pracy jest za mało i tu jest największy błąd tej firmy. Klient to pieniądz. A kto go pozyska? na pewno nie regionalni odrywając nas od pracy, zasypując powielonymi mailami i wszytko na wczoraj. Nasz sklep jest rentowny pracy coraz więcej a liczba osób ta sama. Błąd Błąd Błąd. Więcej osób na sklep niech dadzą a nie pożałują!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej osób na sklepach nic nie da niech dadzą towar, my potrafimy sprzedawać, DAWAĆ TOWAR A OBROTY PÓJDĄ W GÓRĘ. Czy tak trudno to zrozumieć?!!! Nawet jak w sklepie będzie pracowało po 5 osób to nic to nie da, klient przychodzi, widzi puste półki i wychodzi uśmiechając się po nosem. Idzie do Rossmanna a tam mają pełne półki. Bez towaru nic nie zrobimy, nic i nikt i nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy kierowniczki narzekacie najlepiej gadać przez telefon jak to robią kierowniczki z Praszki i Kluczborka siedzą na zapleczu i gadają godzinami a swoimi obowiązkami nas chcą uszczęśliwić.Biorą dużo większą kase niż my i najlepiej nic nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisz wymaluj kierowniczka z Brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jedna z drugą! Skoro tak Cie to boli ze kierowniczka tylko gada przez telefon a ty biedna musisz za nią tak ciężko harować to nic tylko złóż cv na stanowisko kierownik i juz będziesz szczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosi mi się od tych wszystkich wpisów, jak jedna ma coś do drugiej to niech jej to powie a nie wypociny na kafaterii wylewa, przecież ta praca was tak męczy, to się zwolnijcie a nie tylko jedzicie po innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć wypłata miała być wcześniej z WC bo w zeszłym miesiącu była 4 dni później....z***biście!Brak słów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie madre kolezanki co z tego, ze mowiny KR o tym co wyprawia kierowniczka skoro siedzi jej tak gleboko w tylku, ze szkoda slow. A dlaczego to my sie mamy zwalniac skoro to kierownictwo odpierdziela szopki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wpisy i smutno mi źe nie potraficie sie dogadać,jeszcze troche i wszyscy będziecie mieć monitoring to wszystko będzie widać kto jak pracuje.Ja pracuje tak samo jak kasjerki ale wiem źe są takie które mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem kierowniczka i nie siedze w biurze w garsonce i czekam na wizytacje pani regionalnej albo pana lukasza, robie to co moje dziewczyny,bo jestesmy zespolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO CO WYPISUJECIE TUTAJ JEST W 90% NIESZCZERE,ZAKLAMANE I WYSTARCZY ZEBY KAZDA Z WAS TO PODCHWYCILA I MACIE TEMAT DO ROZMOW ,ZAMIAST SKUPIC SIE NA TYM ZEBY KAZDY SKLEP DAL Z SIEBIE WSZYSTKO,ZEBY JEGO OBROTY WZROSLY,MY MUSIMY DAC Z SIEBIE 300% wiecej za te SAME WYNAGRODZENIE,bo od nas sie oczekuje i to my mamy ciagnac nierentowne sklepy zeby tylko byly?jest to troche nie hallo! bylam ostatnio w sklepie niedaleko tak z ciekawosci i co?laska-kasjerka czytala gazete nawet na mnie nie spojrzala ale wazne ze ochroniarz byl u jej boku.Przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa ostatnie posty pisala ta sama osoba,buziaki dla Dziewczyn z Dayli S.DZIEKUJE ZE WAS MAM!! I MILEGO WEEKENDU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje i dawałam z siebie baaardzo duźo i co oprócz klientów nikt w firmie tego nie docenia,firma ma to gdzieś.Cieszę się jak klienci szukają czy jestem w pracy bo lubią jak nimi się zajmuję jak poświęcam im uwagę.Nie będę im wciskać towarów które nie są dobrej jakości i jeszcze gorszej cenie.Nie uwaźam źe mamy drogo ale niektóre produkty mamy w wysokich cenach np szampin ELSEWE juź od dawna wszędzie są po12 zeta a u nas 17 to duźa róźnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Mam pytanie czy wszystkie dostalyscie aneksy do umowy z podwyzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam.chociaż tyle bo podwyżki to na oczy nie widziałam,jak długo tu pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dostalam,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie dostałam :( nawet tego co miałam obiecane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli podpisalyscie aneksy to bez lachy musza wam dac podwyzki i pilnujcie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma już ktoś wypłatę może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał już ktoś wypłatę z Worka ? Miała niby być wcześniej... a tu ni widu ni słychu.. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka cisza, wyplaty poprzychodzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie mają czasu pisać bo pracują. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy karty wydają... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha work i dotrzymywanie słowa:-P:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napewno pasty przekładają,a który sklep taki mądry i źele do intymnej pod pasty poukładał:-Dczyźby jakaś sugestiaB-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn zatrudnionych przez work , czy dostałyście coś więcej wypłaty za to że w zeszłym miesiącu wypłata była spóźniona ???? Bo Ja nie dostałam nic więcej , tyle co zawsze , 7,28 zł na godzinę !! ŚMIECH NORMALNIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×