Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dosc wzystkiegoo

BŁAGAM POWIEDZCIE MI CZY MOJE WYMIARY SĄ NAPRAWDE TRAGICZNE???

Polecane posty

nie wiem moze zle zrozumiałam ale zamiast ja troche pocieszac to tak jakbys własnie ja obwiniała za to ze sie pyta i wogole ze to ze sie przejmuje swoja opinia wiesz mysle ze jednak moze troche przytyc 54 kilo przy 170 to troche za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkall
bzdura, mam zbliżone wymiary i wiem, że mogłabym jeszcze tu i ówdzie zrzucić a nie mam 20 lat tylko prawie dwa razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja pocieszylam - z tym,ze radykalnie - ze jej lekarz glupoty gada - proponuje zrobic podstawowe badania i sprawdzic czy sa w normie - najlepiej u innego lekarza i jeszcze raz - skoro 84 w biodrach nie oznacza anorektyczki,to z jakiej paki ma anorektyczke oznaczac 94 w biodrach?? no jak??!! juz na chlopski rozum pytam - przeciez to niedorzeczne, chyba,ze rzeczywiscie kobita nie odzywia sie nalezycie,ale o tym nie wspomina - a jak juz mowilam - moge odpisac tylko na te info,co laska sama podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydało by sie troche zrzucic
w talii autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie podała talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjhh
hahahha no wlasnie nie podala talii haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakkk
nie zrozum mnie zle ale wg mnie nie jestes chuda a wrecz troche przy kosci. a anoreksja to choroba psychiczna i nie każda dziewczyna, która jest chuda na nią choruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×