Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lagneb

za szybko dochodze

Polecane posty

Gość lagneb

hej pomocy jestem z moja kobieta juz 6 lat ale teraz gdy sie kochamy to jestem tak napalony ze po chwili penetracji zaraz dochodze co zrobic by to wydluzyc i sprawic jej dluzsza przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo z moim facetem
jedyna rada u nas to pozycja na jeźdzca i wtedy ja dochodze a on w tej pozycji wytzrymuje długooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coż...
Najtańszym rozwiązaniem na Twój problem może byc zakup prezerwatyw z typu "Love Long" kwestia ok 7 zł ;) A tak na marginesie to chyba dobrze że po 6 latach związku Twoja laska Cię jeszcze kręci:P Może najłatwiej by było gdyby Cię "nie rozbudzała" podczas gry wstępnej a TY ją powinnes dluzej rozbudzać skoro potrzebuje więcej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagneb
pozycja na jezdza tez odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś poprostu chujowy ruchac
z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttttt_k
Najpierw niech ci zrobi dobrze ustami, potem ty się zabierz oralnie za jej cipcie i jak już będzie mokra niech znów ci go ustami postawi i dawaj jazda. ja tak zawsze robie i za pierwszym razem szybko strzelam a za drugim mogę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za szybko dochodzisz, to zwolnij kroku, to dojdziesz później ;) Albo usiądź po drodze na ławce w parku, wyjaraj szluga i idź dalej w swoim tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inny problem, mój facet może za długo xD. Ja mam dość a on mógłby całą noc. Tak źle i tak niedobrze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
ja juz po dosłownie paru włozeniach strzelam jak z karabinu ale razem z dziewczyn a wpadlasmy na pomysł ze najpierw robimy to bez zabezpieczen bo wtedy wiem ze dochodze szybko nawet bardzo a po0 spuszczeniu potem juz w kondonie i mozna dłuzej ale jest tez tak ze naprzykład w łozku za szybko sie spuszcza na lezaco a dłuzej mozna np. na kakims blacie lub na ztole i tez mam z tym problem ze sie za szybko spuszczam bo to zaiste jest mega wkur... ale co ja poradze .. a na allegro jakies masci sa na wolniejsze spuszczanie sie czy na dłózszy stosunek ale nie wiem czy to pomaga moi drodzy bo tego nie probowałem pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
a u mnie jest na odwrót... jestem kobietą, ze swoim facetem jestem ponad dwa lata i od jakiegoś czasu jest że to ja po kilkunastu ruchach już dochodzę :) a on nie... dobrze że po chwili odpoczynku pozwalam mu się jeszcze we mnie poruszać o i on skończy ale ja już wtedy nic nie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
To próbuj ją rozgrzać prawie do końca a ona niech nie dotyka się twojego ptaka...... Wtedy sprawne wejście i dochodzicie oboje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjijkjkj
ja bym chciał żeby moja żona dochodziła po kilkunastu ruchach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
kjkjkjk - to wcale nie jest takie fajne - bo teraz to ja muszę go długo rozgrzewać przed, a mi to normalnie chwila wystarcza... w sumie to cieszę się ze nie jest na odwrót bo facet potrzebuje dużo więcej czasu na zregenerowanie, ale wolałam jak docodziliśmy razem - tak było większośc czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinetaMan73
...hmm, pieprzyc techniki zalecane przez sexuologów, treningi powstrzymujące ejakulację...komu by sie chciało...kup sobie spray "penis marathon" w sex shopie (znieczulający, na bazie lignokainy) i jazda!...jak miałem 20 lat to go używałem i zabawialiśmy się 30 minut, godzinkę, ale do ust wkładac nie można:(( ...albo nie daj się za dużo brandzlowac partnerce podczas wstępniaka a ją rozgrzej maxymalnie...minetka, te sprawy... no i do dzieła, powolutku, nie spinaj się, nie spiesz, pchnięcia jakby Ci sie nie chciało... a jak już wystrzelisz a laska nie doszła... doprowadź ją językiem- bedzie w 7 niebie! zaufaj 35 latkowi bo przez wiele przechodziłem:) a teraz to i 2 godzinki baraszkuję :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulc
Przed seksem trzepnij go z 2 razy potem będziesz dupił 2 godziny niz dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panopano
Nigdy nie mialem problemu z przedwczenym wytryskiem.Kiedys uzylem masci na hemoroidy RECTOSEC i po tej masci to mialem trudnosci z wytryskiem.Polecam zastosowac ta masc ,gdyz ona w jakis sposob znieczula.I jednym ze skladnikow tej masci jest stosowany w produkcji prezerwatyw opozniajacych wytrysk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagneb, ćwicz mięśnie Kegla i staraj się nauczyć kontrolować swój wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeili
no jeden koles mial racje...strzep sobie przed seksem z dwa razy i pozniej zamiast dojdziesz to troche potrwa...musisz tego sprobowac koniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawwwidd
ja dzisiaj znalazłem w rankingu na busby.pl środek, który opóźnia wytrysk. jest na 4 miejscu. zamówiłem, bo producent daje gwarancje zwrotu kasy w razie niezadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333adam
stud 100 na bazie lidokainy.producent wielka brytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×