Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co i jak

nigdy nie bylam na solarium

Polecane posty

Gość nie wiem co i jak

nie wiem co i jak.. pomozcie..:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedza ci w obsludze
z tym,ze beda cie namawiac na wiecej minut,nie gódz sie, bio nie wiadomo, jak zareagujesz , jak pierwszy raz , idz na 5, zobaczysz co i i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co i jak
a ile trzeba chodzic zeby miec ładna, nie za ciemna opalenizne? dodam ze mam bardzo jasna skóre i blond włosy. Chce tylko troszeczke przyciemnic skore a nie wygladac na "sztucznie:"opalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
Moim zdaniem to tak 2 razy na tydzien po gora 7 min przy Twojej karnacji.Jak juz tam bedziesz ,to na pewno na poleczce znajdziesz watki i mleczko do oczyszczania twarzy,to sobie tego uzyj,zebys sie ladnie,rownomiernie opalila na twarzyczce . Przewaznie minuta kosztuje okolo zlotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj z tym
po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
ja tez chodzilam na solarium i po czulam sie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
jezeli bierzesz jakies leki to lepiej nie probuj.Kup lepiej tabletki z beta karotenem.Ja bylam pierwszy raz na 5 minut i sie poparzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co i jak
chce iść przed studniówką, żeby nie wyglądać jak śmierrrrrrć :O a nie żeby się postarzyć czy coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz- 5 minut, potem wydłużaj, aż w końcu dobijesz do 10 minut. 2x w tygodniu po 10 minut i powinno być ok. Ja mam ciemną karnację i gdybym chodziła tak często (nie chodzę w ogóle), to byłabym brązowa, ale moja koleżanka ma jasną karnację, chodzi 1-2 x w tygodniu po 10 minut i jest delikatnie brązowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebesen
pozdrawiam dziewczyne o nicku nauzyka rozsmieszylas mnie do lez nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitttttyy
Ja tez nie byłam na solarium w życiu,a lat mam 22. Nigdy mnie to nie pociągało.Z natury jestem białas straszny,ale samoopalacze są cuuuudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×