Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyx

przepisy na szybkie salatki

Polecane posty

prosze o jakies przepisy salatek bo musze porobic a niemam pomyslu z gory bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammniam2
pekinska papryka zilona zolta czerwona rzodkiewka groszek kukurydza ogorek zielony sos koporkowo ziolowy mniamamama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukurydza z puszki, ananas z puszki, jajka na twardo, udka kurczaka wędzonego lub żółty ser wędzony, majonez, sól, pieprz (ja soli nie daję bo i tak kurczak jest słony). Jajka, ananasa i kurczaka pokroić (jeśli ser to zetrzeć na grubej tarce). Wszystko wymieszać i doprawić pieprzem (solą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEKSYKAŃSKA _ BŁYSKAWICZNA kukurydza z puszki fasola czerwona z puszki (wypłukać na sitku z sosu, żeby nie zabarwił sałatki) papryka konserwowa czerwona pokrojona w paseczki cebulka w occie (srebrna) majonez wymieszać i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma
Ja jutro robie taka (przepis nie moja a z ksiazki kucharskiej): ostry żółty ser, pieczarki w occie, cebula, jajk ougotowane na twardo, majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza
puszka groszku konserwowego, trochę startego sera żółtego , wymieszać z majonezem i chrzanem, trochę zielonej pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza
spróbuj pomidory pokroić w kostkę troszkę cebuli do smaku(drobna kostka), sól, pieprz , wszystko wymieszać z gęstą śmietaną, i od razu na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyczna-kubkówka
torebka ugotowanego ryżu, puszka tuńczyka w oleju (nie odcedzać!) puszka tuńczyka w sosie włąsnym (nie odcedzać!) mała puszka kukurydzy, po pół papryki żółtej, zielonej, czerwonej i pomarańczowej, ja rezygnuję z żółtej na korzyść kukurydzy i papryki czerwonej (te kolory służą głównie kolorystyce sałątki:) na koniec pieprz, sól, majonez (aż do uzyskania pożądanej konsystencji i smaku - ja najbardziej lubię helmanss babuni, albo ten z oliwą z oliwek). schłodzić przed podaniem. przebój od 10 lat:) p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiii
ryz, kukurydza, papryka konserwowana i ogureczki konserwowane, przyprawa do salatek knorr i majonez szybkie proste tanie i smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie to zależy co przez to rozumiesz :D Bo czekanie na zimny ryż czy jajka dla kogoś moze być męczarnią.Tak więc napisze jakie ja lubię :P Jajka na twardo + kukurydza z puszki+ser żółty+pieczarki zalewy + szynka + sól/pieprz + majonez jajka na twardo+seler zalewy+por+ananas+majonez jajka na twardo + ser żółty+kukurydza+por+namoczone rodzynki+czosnek przeciśnięty przez praskę lub posiekany i wymieszany z majonezem makaron w kształcie ryżu + pieczarki starte i podsmażone+ koper+ czosnek wymieszany z majonezem udko kurczaka upieczone lub usmażone + winogron zielony + płatki migdałów zrumienione na patelni + sos (sok wyciśnięty ze świeżej pomarańczy i wymieszany z majonezem) kaszka kuskus + szczypior+papryka+ogórek +kukurydza+majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie ugotowac 5 jajek i pokroic jedna pore...dodac sol,pieprz, majonez...mniam na kromeczke albo do kielbasy na ognisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaka pora :D :P Są cieniutkie i krótkie ale i grube i długieeeeeeeeeeeeeeee :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×